Popust na Sajmu Turizma!!

Каква су ти искуства од раније, ако су уопште била на претходним сајмовима, тј. претходних година? Ја се мислим да одем, али не бих волео да платим 300 динара и схватим да сам све то већ видео и проучио "шетајући се" по сајтовима туристичких агенција.
 
Hoce sigurno. Mada iz iskustva znam da moze da se nadje mnogo veci popust, s tim sto oni daju popust i u poslovnicama ne samo na sajmu. Da znas i to. Tako mi je rekla ova danas iz agencije, da ne moras da ides na sajam, nego odes u poslovnicu i isto vazi popust dok traje sajam...
 
Više od 850 domaćih i stranih turističkih agencija, hotela, banaka, osiguravajućih društava i sistema za rezervaciju karata predstaviće se od 28. februara do 2. marta na Tridesetom međunarodnom sajmu turizma. Turističke agencije će na Sajmu davati popuste od 5 do 10 odsto na svoje letnje aranžmane.

Izvor: Blic http://blic.co.yu/drustvo.php?id=31974

Ja sam kontaktirala agenciju preko koje bih zelela da idem i oni konkretno daju 15% a iz iskustva znam da daju druge agencije i veci popust.
Ne dajem netacne informacije, iako vidim da pokusavas da me ispravis.
 
Ne pokušavam ja ništa....

Na osnovu dugogodišnjeg rada u turizmu, ne verujem da popust može da bude PREKO 10 %.

VEĆI popust mogu da daju samo neke ''leve'' agencije, zato što im gori pod nogama - odnosno nemaju para da isplate ratu stranom partneru. I onda pokušavaju kako-tako da prikupe gotovinu.

Sa takvim agencijama NE TREBA IĆI !

Posle pljujete i žalite se.....

SAMO UPOZORAVAM, iz iskustva .....
 

Back
Top