Srbija je u Evropi: Maske su pale

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Pogodite ko je ovo rekao:

Srbija se nalazi na Balkanu, Balkan u Evropi. Evropu predstavljaju evropski narodi.
Srbija nije izolovano ostrvo. Srbija je sastavni deo Evrope. Bez zajednice nikome, pa ni Srbiji, nema života.
Srbine! Ti s pravom želiš lepšu budućnost. Da li će ti doneti pravdu i sve što želiš narodi koji su daleko od tvoje otadžbine...



Zamenimo ono "Srbine" sa "građani Srbije", i "otadžbina" sa nešto korektnijim, mada manje lepim izrazom "naša zemlja", i nije li ovo u dlaku pogođen jedan govor današnjeg "evropejca". Zar vam ne liči na ono što govore ANALitičari po njihovim televizijama, na parole kojima je Tadić, ža dlaku šinku, dobio izbore...

A sad vidite odakle su stvarno ove reči:
album_pic-1.jpg


Maske su pale, zar ne!?
 
Pogodite ko je ovo rekao:

Srbija se nalazi na Balkanu, Balkan u Evropi. Evropu predstavljaju evropski narodi.
Srbija nije izolovano ostrvo. Srbija je sastavni deo Evrope. Bez zajednice nikome, pa ni Srbiji, nema života.
Srbine! Ti s pravom želiš lepšu budućnost. Da li će ti doneti pravdu i sve što želiš narodi koji su daleko od tvoje otadžbine...



Zamenimo ono "Srbine" sa "građani Srbije", i "otadžbina" sa nešto korektnijim, mada manje lepim izrazom "naša zemlja", i nije li ovo u dlaku pogođen jedan govor današnjeg "evropejca". Zar vam ne liči na ono što govore ANALitičari po njihovim televizijama, na parole kojima je Tadić, ža dlaku šinku, dobio izbore...

A sad vidite odakle su stvarno ove reči:
album_pic-1.jpg


Maske su pale, zar ne!?
Ala si ti zaludan...
 
jao jao neki još žive u 41.-oj :roll::roll::roll:

alo 2008. godina je! :idea:

pogledaj na kalendar ako meni ne veruješ:mrgreen:

Онда ни марш Националног строја није био лош догађај. Што да не, довео Давидовић Европу у Србију, хтели мало да се прошетају... То шта је тамо било 1941. или 1942. и није тако битно...
Недемократе су они који су хтели да их спрече, у Америци такав марш би био дозвољен. Слобода говора, бато!
 
Sta je tebe licno navelo da gakomentarises? Koji konkretan zakljucak?

Теби стварно треба цртати.
Закључак је да је у овој ситуацији исто слагати се са фашизмом, као што је то било и 1941.

Ево, пошто волиш да ти се црта:
eunnaz1.gif


Додаћу и да су веома лицемерни они који сипају исте пароле као Љотић и Недић 1941, а пуна им уста неке имагинарне борбе против фашизма, клерофашизма, наци(онали)зма...:roll:
 
Онда ни марш Националног строја није био лош догађај. Што да не, довео Давидовић Европу у Србију, хтели мало да се прошетају... То шта је тамо било 1941. или 1942. и није тако битно...
Недемократе су они који су хтели да их спрече, у Америци такав марш би био дозвољен. Слобода говора, бато!

alo jel ti vidiš šta sam ja napisao?:shock:

jel tebe jOkice još služe ili da te penzionišem na ignore listu?:roll:
 
Теби стварно треба цртати.
Закључак је да је у овој ситуацији исто слагати се са фашизмом, као што је то било и 1941.

Ево, пошто волиш да ти се црта:
eunnaz1.gif


Додаћу и да су веома лицемерни они који сипају исте пароле као Љотић и Недић 1941, а пуна им уста неке имагинарне борбе против фашизма, клерофашизма, наци(онали)зма...:roll:

Ja mislim...oprosti ako gresim...da ti imas neke imaginarne neprijatelje.
 
Ствар је једноставна. Хрватски ставови на српске теме ме не занимају. Као што се не бих увредио да неког Хрвата не занима мој став на неку хрватску тему. Заправо, ја и немам ставове на већину хрватских тема. Нисам ја опседнут њима, као што су они опседнути Србијом.
А не занимају ме много ни Nexyok-ове залудне упадице ;)
 
Srbija jeste u Evropi.

Па добро, географски јесте.
Него, занима ме шта мислиш на веома сличну реторику овој из 1941. која се користи у одбрани "евроатланских интеграција"? Или ако неко помене Русију, не дај боже Кину, они су далеко...:roll:
А то што је центар фашизма у Америци није кључна ствар, докле год их већи део Европе у свему слуша.
 

Back
Top