Tipu bolje cuce farmerice ili trenerka?

Mislim da je presudni tenutak bio kad sam bila kod njega da gledamo film, on je bio u trenerci i otvorio je prozor i nesto se protezao i ja sam ga osacovala onako posteno otpozadi...mhm..mhm...
icon_redface.gif
 
Na dobrom telu sve dobro stoji, ali sta je vise sexy ribama ?

trnerke su kad se ide na trcanje, kad se trenira ili eventualno na poecanje ili rad u dvoristu. na to me asocira. kad je sa mnom, ne moze da noisi trenerke sem ako cemo zajedno na trcanje ili hodanje ili pecanje. trnerke me asociraju na mesalicu, mesanje maltera i guranje kolica punih istog.
dakle, glasam za dooooobro farmerke na doooooobrom muskom doopetu! CMOK!!! :mrgreen::heart:
 
farmerke naravno :neutral:

nista gore kad vidis tipa doso na fakultet u trenerci ko ljakse najgori...i inace odvratne su mi te trenerke na muskarcima a posebno jer im bulja izgleda najcesce ko sovjetski savez u njima :neutral: i jos ako imaju ono dole sto steze nogu,pa izgledaju ko salvere,al obavezno jedan broj krace da se ispod vide fensi plitke carape i zlatne/srebrne/teget/crvene lakirane pume ili tako neke ljakse patike...trenerka je za razvacenje po kuci,setnju evetnualno,dug put a kad vidim da neko ne izlazi iz trenerke bas mi je ruzno...

i farmerice inace super stoje muskarcima,one ravne sto padaju na patike ili tako neka varijanta se meni posebno svidja,samo da nisu helanke-farmerke to mi je isto ruzno.

i muskarci imaju ogroman izbor pantalona,farmerki itd ali predobar izbor stvarno,meni zao sto nema toliko lepih stvari za zene...i pored svega salvare :neutral:
 
trenerka je samo za fudbal... a kad se u trenerci ode u kafanu, to je samo zato sto se igralo u pivo... u stvari, ne mogu ja ni da igram fudbal u trenerci... samo sorts... pa, ne moze lopta lepo da se primi kad ti trenerka pada preko patika... odbija se... i kad trebas da legnes na loptu, obicno zasmeta... pa ode lopta u neorano...
to vam je kad se prebaci ona izorana njiva do igralista, pa se sutne u onu sledecu njivu... sto nije izorana...
 

Back
Top