UDRUZENJE METALACA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Corey

Aktivan član
Poruka
1.805
posto su ,,reperi'' osnovali udruzenje vreme je da na to odgovorimo.otpor :evil: .Posto nas ima vise pobedicemo i ovaj put. :twisted:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Ima vas vishe? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Otkud ti to? E stvarno su ovi MENTALCI budale zhive! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Chuj, ima ih vishe... Haha, daj bre, nemoj vise da me nasmejavash... HAHA, HAHA, HAHA, stvarno si smeshan, Haha...
MA NABIJEM JA SVE METALCE NA KU*AC :) METALCI, METALCI, STERAM VAM GA MAJCIIIIIIIIIII !!!
 
Ma daj, dosta s vise s tim anti-udruzenjima! Na kraju cete pristupiti jebenom Kju Kluks Klanu!!! Niza bica odsada kuliram, sve sto su toliki ljudi imali da kazu o crapu vec je odavno receno, nek superzvezdica nadje i procita ako sme da se suoci sa bolnom istinom. Crap uostalom nije ni muzika (molim te - one smejurije od textova i muzika, pardon, zvuci od dva i po takta - jel to muzika? Hahaha, mozda ali za laku noc! :lol: ) - sto praviti udruzenje kako bismo "pokazali" mafiji i manekenima??? Bez poente!
 
DeepPurple:
Ma daj, dosta s vise s tim anti-udruzenjima! Na kraju cete pristupiti * Kju Kluks Klanu!!! Niza bica odsada kuliram, sve sto su toliki ljudi imali da kazu o crapu vec je odavno receno, nek superzvezdica nadje i procita ako sme da se suoci sa bolnom istinom. Crap uostalom nije ni muzika (molim te - one smejurije od textova i muzika, pardon, zvuci od dva i po takta - jel to muzika? Hahaha, mozda ali za laku noc! :lol: ) - sto praviti udruzenje kako bismo "pokazali" mafiji i manekenima??? Bez poente!


e opet ovaj majmun izigrava nekog peace makera..... ajde gubi se ako nemas sta da kazes:)).ovde se govori o mrznji i niza bica kao sto smo mi samo mozemo da razumemo sta corey zeli da kaze:))..... tako prestani sa sae mesas i spustas na nas nivo ili cemo i tebe da nabijemo na kolac zajedno sa kreperima :)).... Metal u glavu reperima!!!
sve ih treba prikucati na krstacu:)))

hate all the way!!!!!!
 
Anonymous:
e opet ovaj majmun izigrava nekog peace makera..... ajde gubi se ako nemas sta da kazes:)).ovde se govori o mrznji i niza bica kao sto smo mi samo mozemo da razumemo sta corey zeli da kaze:))..... tako prestani sa sae mesas i spustas na nas nivo ili cemo i tebe da nabijemo na kolac zajedno sa kreperima :)).... Metal u glavu reperima!!!
sve ih treba prikucati na krstacu:)))

hate all the way!!!!!!


uuuuuuuuuuuuuuuuu ovo su vec zestoke prozivke?!?!?!?
 
yugoslav:
Anonymous:
e opet ovaj majmun izigrava nekog peace makera..... ajde gubi se ako nemas sta da kazes:)).ovde se govori o mrznji i niza bica kao sto smo mi samo mozemo da razumemo sta corey zeli da kaze:))..... tako prestani sa sae mesas i spustas na nas nivo ili cemo i tebe da nabijemo na kolac zajedno sa kreperima :)).... Metal u glavu reperima!!!
sve ih treba prikucati na krstacu:)))

hate all the way!!!!!!


uuuuuuuuuuuuuuuuu ovo su vec zestoke prozivke?!?!?!?

Pa zar ti nisi bio svedok prepucavanja izmedju mene i gdje. Gosce u svakom mogucem topicu? Hehehe, idi i pogledaj malo kako se obuzdava retardirani magarac na cije idioterije ne odgovaram vise zbog ovdasnjeg mira i uostalom zato sto na tipuse sa IQ-om od -130 gledam sa nekom mesavinom sazaljenja i podsmeha! :lol: Najobicniji krembil cija je svaka poruka bilo kome upucena u ovom maniru
(kao sto vidis, cak mi je posvetio i temu - pocastvovan sam - jer ocigledno ne moze da se pomiri sa tim kako sam ga argumentovano i u stilu napusavao pre toga - cak je i odgovorio na svoju poruku u toj istoj temi, hahahaha, jadno), sta se cimas yugoslave, ti si bar pametan covek! 8)
 
DeepPurple:
yugoslav:
Anonymous:
e opet ovaj majmun izigrava nekog peace makera..... ajde gubi se ako nemas sta da kazes:)).ovde se govori o mrznji i niza bica kao sto smo mi samo mozemo da razumemo sta corey zeli da kaze:))..... tako prestani sa sae mesas i spustas na nas nivo ili cemo i tebe da nabijemo na kolac zajedno sa kreperima :)).... Metal u glavu reperima!!!
sve ih treba prikucati na krstacu:)))

hate all the way!!!!!!


uuuuuuuuuuuuuuuuu ovo su vec zestoke prozivke?!?!?!?

Pa zar ti nisi bio svedok prepucavanja izmedju mene i gdje. Gosce u svakom mogucem topicu? Hehehe, idi i pogledaj malo kako se obuzdava retardirani magarac na cije idioterije ne odgovaram vise zbog ovdasnjeg mira i uostalom zato sto na tipuse sa IQ-om od -130 gledam sa nekom mesavinom sazaljenja i podsmeha! :lol: Najobicniji krembil cija je svaka poruka bilo kome upucena u ovom maniru
(kao sto vidis, cak mi je posvetio i temu - pocastvovan sam - jer ocigledno ne moze da se pomiri sa tim kako sam ga argumentovano i u stilu napusavao pre toga - cak je i odgovorio na svoju poruku u toj istoj temi, hahahaha, jadno), sta se cimas yugoslave, ti si bar pametan covek! 8)


hahah kako ti sam sebe ispaljujes to je envidjeno:).... prica kako ne odgovara ,na poruke :))... a nije ni svestan da je sada odgovorio :roll:

ej deep posveti cu ti jos tema ako zelis:))... pa da budes jos vise poscatvovan:)
 
OVIH PAR REDOVA POSVECUJEM PEVACU BENDA DEATH-CHUCK-U SHULDINERU, KOJI JE UMRO OD TIMORA MOZGA, SMATRAO JE DA JE MUZIKA I PRVO UMETNICKO STVARANJE VISI SMISAO ZIVOTA LJUDI KOJI SU ISPUNJENI ENERGIJOM.TAKODJE JE JOS GOVORIO DA POSTOVAOCI OVOG PRAVCA TREBA DA SE UJEDINE I DA TREBA U MANJOJ ILI VECOJ MERI DA SE PODRZAVAJU!!METAL WITH US!!

IN MEMORIAM CHUCK
 
Superstar:
Ima vas vishe? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Otkud ti to? E stvarno su ovi MENTALCI budale zhive! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Chuj, ima ih vishe... Haha, daj bre, nemoj vise da me nasmejavash... HAHA, HAHA, HAHA, stvarno si smeshan, Haha...
MA NABIJEM JA SVE METALCE NA KU*AC :) METALCI, METALCI, STERAM VAM GA MAJCIIIIIIIIIII !!!

Pozdrav seljacini sta vi reperi znate gomila debila koji misle da su mnogo jake face ako oblace presiroku odjecu nabace koju kajlu furaju se nesto a u dzepu ponesu marku dvije uzmu jedno pice i razvuku ga na tru godine

U americi se reperi rokeri (pravi reperi)slazu a kod nas je to samo gomila seljaka koji se ne znaju potpisati a nesto pjene svaki debil moze pjevati rap
a pravi rokeri cijeli svoj zivot posvete muzici da je dovede do savrsenstva a dj moze biti svaki debil kome drhte ruke i da je bar prave kako treba nego uzmu PlayStation uzmu CD muzic maker i za deset minuta naprave neko bezlicno sranje.

KRETENU
 
shabilo:
Javljam se u pokret.Kada budete isli da palite diskoteke zovite.




Vanja HM bass player
:lol: Ponesi bombe ja cu bazuku :twisted:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Hail to the metal people a NEK SE CREPERI krckaju u vecitom ulju u ambisu!!!!!!!!!!!
Krajnje je vreme da se mi metalci udruzimo!!!!Dosta mi je onih Crepera i Skinsa,koji samo znaju da se fajtaju i kurce!!!!Ali da skrenemo temu sa takvih debila i da se vratimo onom u cemu svi uzivamo a to je MUZIKA!!!!

Tarja and crew( Luthien and $helobina)
 
Drage face metalci samo jedno pitanje gde ste vi na yumetal.net-u? Ovde izigravate neke face isl. pa zasto onda neidete na neke prave metal sajtove i sl. a u ostalom gde ste na metal svirkama? Sedite kuci i slusate kasetofon, pardon CD player?
 
. . .:
Drage face metalci samo jedno pitanje gde ste vi na yumetal.net-u? Ovde izigravate neke face isl. pa zasto onda neidete na neke prave metal sajtove i sl. a u ostalom gde ste na metal svirkama? Sedite kuci i slusate kasetofon, pardon CD player?
Ja sam tamo.Pogledaj Corey[666] i nacices me :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top