Da li je bilo nešto dobro?

SaleBGD

Početnik
Poruka
40
Svi ovde pričamo o tome šta je bilo loše prošle nedelje. Živo me zanima da li neko misli da je bilo nešto dobro prošle nedelje i šta je tu bilo dobro?
Npr. Meni se čini da je došlo do usporenja priznanja Kosova, to je dobro, bar iz moje perspektive.
 
Svi ovde pričamo o tome šta je bilo loše prošle nedelje. Živo me zanima da li neko misli da je bilo nešto dobro prošle nedelje i šta je tu bilo dobro?
Npr. Meni se čini da je došlo do usporenja priznanja Kosova, to je dobro, bar iz moje perspektive.

apsolutno nishta nije bilo dobro od 3 februara na ovamo :(
i tek nece da bude dobro

definitivno smo van evropskih integracija

kosovo je i zvanichno proglasilo nezavisnost

shto je direktno prouzrokovalo vanredno stanje u srbiji (ne zvanichno, ali realno)

polako postajemo ruska gubernija... :(
 
Ако политичари успеју да направе русвај са три милиона становника Србије и да их одведу на Косово, ја мислим да би сви са Косова побегли, ово су само пробе а оно што се може десити и што би се требало десити тек је у припреми.
 
A dakle sa ovim rusvajem koji je prividno jos tu, mada na njemu jedino insistiraju Sjedinjene Albanske drzave, mi zavlacimo svet, i necemo da zapocnemo rat, nego zavlacimo tako svet, odlazemo rat? :lol:

Zavlačimo šiptare! Oni su sigurno spremni za rat, inače bi ranije proglasili 'nezavisnost'!
Nama paše odugovlačenje da se još bolje pripremimo, barem oni koji nisu očekivali to priznanje ovih dana, a šiptari će za to vreme da gube strpljenje, a onda zna se , počeće nepromišljeni potezi na njihovu štetu!?
 
Mi uopste nikoga ne zavlacimo. Niko nikog ne zavlaci. Uopste ne primecujem da nekog nekog zavlaci. Otvorene su karte.Mediji sad imaju trecerazrednu ulogu. Politka se preselila sa medija.To izvestavanje o rusvaju nije nikakvo zavlacenje.

Kako nije zavlačenje? Obećavamo da nećemo da priznamo nezavisnost, a 99% smo sigurni da neće odustati šiptari, znači, ratna opcija će morati da padne! A mi, šta radimo: Čekamo!
 
Znači, biće rata!?

NATO je istupio sa konacnom odlukom da posalje svoje trupe na Kosovo. Ne znam stvarno protiv koga ce da ratuju. Oni samo time istupaju sve vise iz svega sto ima veze sa pravom i sa dogovorima koji postoje o svetskoj trgovini, ekonomiji, bezbednosti. Zauzimaju stav "Ja ratujem sam". Vec sam jednom napisala da to sve sto rade Sjedinjene Albanske Drzave ne moze da se uklopi. To su potezi ocajnika. Osnovni im je problem to sto se ne granice jedna sa drugom. Mozda ce da uvedu svoje, nove, dogovore u svojim drzavama.Oni ce biti kao divljaci u odnosu na ostatak sveta.Vrlo je mguce da ce ostatak sveta fino i kulturno da ih iskoristi, kao neku vrstu radne snage.
 

Back
Top