SVADBA - Sta obuci?? Hitno!!

Diva haljine nisu in, bar koliko sam ja upucena. Trenutno su aktuelne ljubicasta, siva i srebrna, bela, crna. Nose se jos i suknje i pantalone sa strukom ispod grudi u kombinaciji sa kosuljama. Neces pogresiti ni ako obuces glokna-suknju, usku kosuljicu, pojas i neki kratki strukirani sako. Od obuce se dosta nosi lak.
 
Diva haljine nisu in, bar koliko sam ja upucena. Trenutno su aktuelne ljubicasta, siva i srebrna, bela, crna. Nose se jos i suknje i pantalone sa strukom ispod grudi u kombinaciji sa kosuljama. Neces pogresiti ni ako obuces glokna-suknju, usku kosuljicu, pojas i neki kratki strukirani sako. Od obuce se dosta nosi lak.

Ali belu boju ne valja, belo nosi samo mlada. To sam saznala kad sam isla na svadbu mog brata. Moja majka je pricala o svadbi vec godinu dana pre toga, pa je gotovo svako vece bilo ispunjeno razgovorima o svadbi :)
 
Diva haljine nisu in, bar koliko sam ja upucena. Trenutno su aktuelne ljubicasta, siva i srebrna, bela, crna. Nose se jos i suknje i pantalone sa strukom ispod grudi u kombinaciji sa kosuljama. Neces pogresiti ni ako obuces glokna-suknju, usku kosuljicu, pojas i neki kratki strukirani sako. Od obuce se dosta nosi lak.
i ja još samo mogu da dodam - bljak.

e, samo nemoj da dođeš baš u patikama i sve će biti ok.
svet je mali, evropa još manja, nema neke prevelike razlike u onome što se nosi u CH i kod nas.. opusti se i nemoj da praviš cirkus od sebe i tog odlaska na svadbu (tj da oblačiš te dive i slično) i sve će biti ok.
 
Caos Svima, trebam da idem na vecu svadbu a ne znam sta se u Beogradu oblaci. U Svajcarskoj ljudi bas i ne pridaju tome vaznost pa neke devojke i dodju u farmerkama...
Koliko su IN npr. Diva-haljine? KOje boje se nose? Hvala.


Sad je moderan saten: košulje, haljine, suknje.

Što se tiče neke mode na svadbama ona i ne postoji ... svako se oblači prema svom džepu. Bitno je da se ti osećaš dobro.
 
Joj sto ja ne volim to "sad se nosi ovo a ne nosi ono".

Nosi ono u cemu lepo izgledas, i sto ti prija, mozes da se raspitas otprilike u kom je fazonu svadba. Farmerke nikako ne bih obukla, nekako mi je disrespectful za one koji se uzimaju. I ne bih belo - to je rezervisano za mladu :) Neka slatka haljinica ili kompletic je uvek ok.
 
Ja ih zamisljam kao one haljine sto nose operske dive, dugacke, sa dubokim dekolteom i puf rukavima. Al' to ne ide uz svadbu. Poslednja svadba na kojoj sam bila svedok modnih desavanja, a od jesenas, bila je puna satenskih spavacica, raznih boja, koje su valjda devojkama prodavane kao haljine. Al' zgodne, mlade, ko bi im zamerio!
 
Caos Svima, trebam da idem na vecu svadbu a ne znam sta se u Beogradu oblaci. U Svajcarskoj ljudi bas i ne pridaju tome vaznost pa neke devojke i dodju u farmerkama...
Koliko su IN npr. Diva-haljine? KOje boje se nose? Hvala.

diva nikako, sorts je najbolji za ovakvu priliku,da bude sto plici ,boja je nebitna ali tufnice su u modi ..tu obavezno obrati paznju, gore nemoras nista, ovo je balkan :lol:!!!! Srce salim se naravno ali valjda imas svoj ukus,stil oblacenja.
 
nosnja1.jpg
 
ukucala ja u gugl diva haljine,da ne ispadnem neobavestena ko ove provincijalke je l :lol: i na drugom mestu izadje ova tema:rotf::rotf::rotf:
nista moram da se odam da sam neobavestena
a ne secam se kad sam isla na neku svadbu,jos kad sam bila klinka,svi se zene/udaju kad ja nisam na odmoru u srbiji :roll:

ja bih obukla nesto sto mi je najnovije:D
 
Ni ja ne znam šta su diva haljine :-|

Ali idem u subotu na svadbu, i kupila sam strava haljinu. Siva, satenska, gore samo kao korset , do kolena, a dole 'balon', valjda se tako zove, ono kad je kao podvrnuto, pa nabrano. Ako me razumete. Eto, biću mnogo lepa :p
 

Back
Top