Avio-kompanija MARTINAIR, iskustva

Pomoć, i ako može što pre, do petka.

Da li neko ima lično iskustvo sa ovom kompanijom ili je možda čuo od nekog - prijatelja, neprijatelja, tetke, babe, ujne...svejedno.

Da li je razlika u odnosu British ili AirFrance neopisiva, ili su ok?

Hitno mi je, hvala

Martin Air je deo KLM-a, nema tu bitnije razlike od pometnutih kompanija osim sto su povoljniji sto se tice cena. Nemas sta da se razmisljas, ako imas povoljan dil , uzimaj kartu sto pre.
 
Sredjena stvar, ali preko Lufthanse.
Presudio dan koji mi najviše odgovara.

Ima karata u svim onim agencijama oko ambasada u Kneza Miloša, razlika je +/-10€
Obratiti samo pažnju da se ne prave duple rezervacije kod Lufthanse, jer sistem automatski briše SVE njih ako su u okviru od 2-3 dana pod istim imenom...

Znači, zoveš da se INFORMIŠEŠ, oni tamo MORAJU da naprave rezervaciju da bi ti rekli elementarne stvari (cena, datum, vreme polazaka...), A ONDA ako želite dalje da istražujete, obavezno kažite da OTKAŽU to što su upravo rezervisali.
 
Eto,ja sam slučajno baš kod Gee (gea, geae? prva deklinacija?) :)

klika, nisam lično išao po kartu,ALI ono što su mi tamo dali ne liči na kratu. To je samo neka potvrda, ili? Da li sa tim idem u Lufthansu po kartu, na šalter pred put, ili kako?

Zvaću ih svejedno u ponedeljak, ako vidiš ovo do tada, kaži mi...
 
klika, nisam lično išao po kartu,ALI ono što su mi tamo dali ne liči na kratu. To je samo neka potvrda, ili? Da li sa tim idem u Lufthansu po kartu, na šalter pred put, ili kako?

To je elektronska karta, znaci samo se pojavis u zakazano vreme na aerodromu na salteru Lufthanze gde cekiras prtljag i predas im pasos, oni te imaju u bazi, i izdace ti boarding pass, vrlo jednostavno.
Ne ides po kartu jer ni ne postoji u obliku papira, tj. klasicne karte.
 
Nemesis, 530 eura,jedan pravac, jat / britishairways, zadovoljan sasvim.Izgubili mi jedan kofer.Na aerodromu u Torontu su mi kao izvinjenje dali visa karticu sa 70$, a sutradan su mi doneli pomenuti kofer na moju adresu.
Zna li ko neku jeftiniju/ bolju kombinaciju.Uskoro treba supruga i deca da prelecu ovamo.
 
Srecan ti put i dobrodosao na tlo Severne Amerike!

Mislim da sam ovu poruku uputila na pravu adresu (nick poznat preko drugog foruma) i usput upucujem izvinjenje sto nisam nikada dala obecani odgovor na temu - problem u vezi iseljenja .... ali bilo je dovoljno od strane drugih koji su pokrili sve ono o cemu sam imala nameru da pisem. Izvinjavam se na skretanju sa teme!
 

Back
Top