da li ste nekada

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
pojeli zalogaj iz partnerovih usta? ako podjemo od toga da su razmena zvake ili gutljaja vina na primer sasvim uobicajene stvari, koliko vam je uobicajeno, grozno ili ne da pojedete zalogaj koji je vas partner prethodno imao u ustima? :D
 
na primer, pivo nisam nikad... jer ne moze da stigne da popije... a ja moje ne dam... pa sta? svako ima nesto sto voli... iskreno... bzvz su meni te razmene... secam se kad smo pre menjali slicice neke... pa se pravis da ti ne treba neka sto neko drugi ima... a samo gledas kako ces da mu je uzmes... jer ako taj oseti da tebi bas ta slicica mnogo treba, uzece ti 3-4 za istu... a to je vec poraz u pregovaranju...
 
Al' ste vickasti danas, cudo jedno.
icon_jokercolor.png
 
pojeli zalogaj iz partnerovih usta? ako podjemo od toga da su razmena zvake ili gutljaja vina na primer sasvim uobicajene stvari, koliko vam je uobicajeno, grozno ili ne da pojedete zalogaj koji je vas partner prethodno imao u ustima? :D

Zalogaj? Sazvakanu hranu, ne!
Cokoladu, da........
One divne Cherry bombonjerice volim da podijelim sa deckom, ufffffffff sto su one dobre za razmjenjivanje sa partnerom.........rum na njegovom jeziku, vratuuuu, pa tresnjica malo u njegovim malo u mojim ustima.............mmmmmmmm
 

Back
Top