ko su bre bolji navijaci grobari ili delije?

  • Začetnik teme joksa delija
  • Datum pokretanja
Anonymous:
Jelena-Vukovar:
Pa naravno delije!
Govnarcino jedna usrana mater ti budjavu * idi navijaj z tvoj hask gradjanski ********* jedna usrana...Mrsss!
Mrs u p.m. krethenu!Da znas citati,znao bi da sam Srpkinja,da me hrv.fudbal ne zanima,vec samo Zvezda,ali to je suvise komplikovano za tvoj pileci mozak,ipak si ti idioth idiothske vrste!!! Mrs,mrs,mrs...djubre jedno
 
joksa delija:
hvala bogu sto je tako.ima nas vise,jaci smo,bolje navijamo,pravimo bolje koreografije,uvek smo sa zvezdom u velikom broju,ludji smo od vas...(delije)zato dodjite na u obrenovac.na marakanu obavezno svaku utakmicu skupite se u velikom broju i krenite!
MUKA MI JE VISE OD TIH SELA KADA CEMO KRENUTI KAO GROBARI U MADRID,PARTUGAL,FRANCUSKU,ENGLASKU?

da smo jaki kao sto pricas pobedili bi makar Rozangborg i dan danas placem kada se setim toga! :cry: :cry: :cry:
 
joksa delija:
hvala bogu sto je tako.ima nas vise,jaci smo,bolje navijamo,pravimo bolje koreografije,uvek smo sa zvezdom u velikom broju,ludji smo od vas...(delije)zato dodjite na u obrenovac.na marakanu obavezno svaku utakmicu skupite se u velikom broju i krenite!

ti da si neki navijac,znao bi da grobari ne preferiraju koreografiu (mislim na front,ne na smrdljive agente)vec samo dlanovi i pesma.
pozivas ovdje delije u obrenovac??? a da li si ti isao na tu utakmicu?

tako sam i mislio,naravno da nisi.

smrdite misevi,puno


DO KONACNE POBEDE...
 
joksa delija:
hvala bogu sto je tako.ima nas vise,jaci smo,bolje navijamo,pravimo bolje koreografije,uvek smo sa zvezdom u velikom broju,ludji smo od vas...(delije)zato dodjite na u obrenovac.na marakanu obavezno svaku utakmicu skupite se u velikom broju i krenite!

JEL ZNAS DA STE GOVNA CIGANSKA SMRDITE KROZ CELU SRBIJU JER NISTE BILI U EVROPI 15 GODINA!
USMRDELI STE SE OD STAJANJA I RUKE I NOGE VAM SMRDE NECOVJESTVOM!
Bruko nasa!
 
Anonymous:
joksa delija:
hvala bogu sto je tako.ima nas vise,jaci smo,bolje navijamo,pravimo bolje koreografije,uvek smo sa zvezdom u velikom broju,ludji smo od vas...(delije)zato dodjite na u obrenovac.na marakanu obavezno svaku utakmicu skupite se u velikom broju i krenite!

JEL ZNAS DA STE GOVNA CIGANSKA SMRDITE KROZ CELU SRBIJU JER NISTE BILI U EVROPI 15 GODINA!
USMRDELI STE SE OD STAJANJA I RUKE I NOGE VAM SMRDE NECOVJESTVOM!
Bruko nasa!
Ovaj nastrebo ovu recenicu i ne zna vise nista osim toga reci...
 

Back
Top