Hrabrost vs. stidljivost

Na nekoj temi neko je napisao da zene kad se zaljube postaju hrabre, a muskarci stidljivi. Sta vi mislite o tome i kakva su vasa iskustva? U cemu se ogledala njena hrabrost tj. njegova stidljivost? Zene, da li ste postale najednom hrabre i kako se to manifestovalo, muskarci da li vam se desilo da budete stidljivi i u kom pogledu?:P

Zreo muskarac, retko da je stidljiv. On zna sta hoce, ide korak po korak ili otrci ka tom cilju... pre svega ZNA STA HOCE i ide ka tom cilju.
Godine zivota ne donose zasigurnu zrelost muskarcu.

Mozda bi mi kolenca klecala da mi pridju Kate Beckinsale ili Scarlet Johansson... ali samo prvih par minuta razgovora...
 
Probudila si se? :-) Kakva stidljivost kakva hrabrost kad se zaljubis? To je za mene spansko selo. Niti sam ja hrabra od zaljubljenosti, a zaljubljen decko valjda ima pametnija posla nego da se seti da ga je obuzela stidljivost.

hehe... pa jeste... zaljubljenost samo donosi polet, puni nas energijom, e sad, u nekim sluchajevima stvara konfuziju, totalnu pogubljenost... ali nisam josh nikada primetila da kod nekog prouzrokuje stidljivost...:D
 
Zaljubljenost je, po mojim bivsim drugaricama, :-) kao sto bi rekao onaj prosjak iz filma Kad porastem bicu Kengur, kao neka ptica, tu je pola sata i odleti. :-) S tim sto to ja konstatujem, jer sam ih cula kad su rekle da su u nekih pola sata bile zaljubljene u nekog decka, a po njihovom nema ni tih pola sata, nije bilo, dobile su amneziju, a meni nesto pricaju o amneziji. Kad sam bila zaljubljena toga se secam.
 
Zreo muskarac, retko da je stidljiv. On zna sta hoce, ide korak po korak ili otrci ka tom cilju... pre svega ZNA STA HOCE i ide ka tom cilju.

Мислим да није у томе била поента теме. Није поента у томе да ли си храбар или стидљив кад треба одвојити рибу која ти се свиђа, или стартовати секс-бомбу, већ какав си када си заљубљен, али оно, баш заљубљен до костију.
 

Back
Top