hajde da divljamo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mario80:
olja2:
mario80:
e ovo gore sam ja napisao...a glupava krstarica me je postavila kako jeste...ajde pa da vidimo ko hoce a ko nece... :oops:
pa ko bi drugi mogao napisati hajde da divljamo osim tebe.e pa ja sam se već žestoko zaljubila,a ti?
evo i ja cu sad...ovih dana...samo da ona rascisti sa bivsim... :roll: :wink: 8)
Aaaa. Ti ces to SAD, CIM... To su mnogo sture i hladne reci kad je u pitanju ljubav... Ona se ne moze kontrolisati.
 
Snezna_kraljica:
mario80:
olja2:
mario80:
e ovo gore sam ja napisao...a glupava krstarica me je postavila kako jeste...ajde pa da vidimo ko hoce a ko nece... :oops:
pa ko bi drugi mogao napisati hajde da divljamo osim tebe.e pa ja sam se već žestoko zaljubila,a ti?
evo i ja cu sad...ovih dana...samo da ona rascisti sa bivsim... :roll: :wink: 8)
Aaaa. Ti ces to SAD, CIM... To su mnogo sture i hladne reci kad je u pitanju ljubav... Ona se ne moze kontrolisati.
pa najradje bih izasao na ulicu i urlao...ali... :roll:
 
mario80:
Snezna_kraljica:
mario80:
pa najradje bih izasao na ulicu i urlao...ali... :roll:
:lol: Pricaj ko je ona! :arrow:
pa sa foruma je. vrlo je stidljiva i samo cita po forumu sta ljudi pisu. ima 15 godina. :roll:
Cekaj, cekaj..
Sa 15 godina ona ima bivseg?
Stidljiva, a cita ove perverzne poruke?
Takodje, ona SAMO CITA poruke, kako znas da je na forumu? Daj, ne zezaj...
 
Snezna_kraljica:
mario80:
Snezna_kraljica:
mario80:
pa najradje bih izasao na ulicu i urlao...ali... :roll:
:lol: Pricaj ko je ona! :arrow:
pa sa foruma je. vrlo je stidljiva i samo cita po forumu sta ljudi pisu. ima 15 godina. :roll:
Cekaj, cekaj..
Sa 15 godina ona ima bivseg?
Stidljiva, a cita ove perverzne poruke?
Takodje, ona SAMO CITA poruke, kako znas da je na forumu? Daj, ne zezaj...
bravo.ti si ta pametna lepa i neiskusna devojka koju trazim vise od dve decenije.
salio sam se naravno, devojka ima 21 godinu. :roll:
 
mario80:
Snezna_kraljica:
Cekaj, cekaj..
Sa 15 godina ona ima bivseg?
Stidljiva, a cita ove perverzne poruke?
Takodje, ona SAMO CITA poruke, kako znas da je na forumu? Daj, ne zezaj...
bravo.ti si ta pametna lepa i neiskusna devojka koju trazim vise od dve decenije.
salio sam se naravno, devojka ima 21 godinu. :roll:
A koji joj je nick, pricaj, bre, jeste li se videli? 8)
 
Snezna_kraljica:
mario80:
Snezna_kraljica:
Cekaj, cekaj..
Sa 15 godina ona ima bivseg?
Stidljiva, a cita ove perverzne poruke?
Takodje, ona SAMO CITA poruke, kako znas da je na forumu? Daj, ne zezaj...
bravo.ti si ta pametna lepa i neiskusna devojka koju trazim vise od dve decenije.
salio sam se naravno, devojka ima 21 godinu. :roll:
A koji joj je nick, pricaj, bre, jeste li se videli? 8)
pa kazem ti da nikad ne pise po forumu.mnogo je stidljiva. trebalo joj je mesec dana da skupi hrabrost da se vidimo. sacuvacu njenu privatnost. :roll: pa videli smo se. :D
 
mario80:
pa kazem ti da nikad ne pise po forumu.mnogo je stidljiva. trebalo joj je mesec dana da skupi hrabrost da se vidimo. sacuvacu njenu privatnost. :roll: pa videli smo se. :D
Kako ne pise po forumu? Ma, da ti to nisi sanjao? Kako onda i znas da je sa foruma? :lol:
Ajde da to shvatim ovako...
Stidljiva, cita koliki je kome, da li neki vole uza zid i ostale stvari - a onda - posto je privuce tvoje (ili tvog brata) divno ophodjenje prema zenama, onako stidljivo posalje pp na tvoj nick... Sve stidljivo i naivno...
 
Snezna_kraljica:
mario80:
pa kazem ti da nikad ne pise po forumu.mnogo je stidljiva. trebalo joj je mesec dana da skupi hrabrost da se vidimo. sacuvacu njenu privatnost. :roll: pa videli smo se. :D
Kako ne pise po forumu? Ma, da ti to nisi sanjao? Kako onda i znas da je sa foruma? :lol:
Ajde da to shvatim ovako...
Stidljiva, cita koliki je kome, da li neki vole uza zid i ostale stvari - a onda - posto je privuce tvoje (ili tvog brata) divno ophodjenje prema zenama, onako stidljivo posalje pp na tvoj nick... Sve stidljivo i naivno...
pa bilo je to ovako: ona se zalila na nesto u vezi sexa i ja sam joj poslao pp. da ne brine. tako smo poceli da se dopisujemo i sada smo se konacno videli. :D
 
Snezna_kraljica:
mario80:
pa bilo je to ovako: ona se zalila na nesto u vezi sexa i ja sam joj poslao pp. da ne brine. tako smo poceli da se dopisujemo i sada smo se konacno videli. :D
O, Boze, kako je to simpaticno i stidljivo sa njene strane. Nasla je kome da se poverava... :lol: :lol:
a zasto imas takvo misljenje o meni? zbog brata? pa nisam ja kriv sto je on otkacen. i ja moram da ga trpim a ne samo vi. :?
 
mario80:
Snezna_kraljica:
mario80:
pa bilo je to ovako: ona se zalila na nesto u vezi sexa i ja sam joj poslao pp. da ne brine. tako smo poceli da se dopisujemo i sada smo se konacno videli. :D
O, Boze, kako je to simpaticno i stidljivo sa njene strane. Nasla je kome da se poverava... :lol: :lol:
a zasto imas takvo misljenje o meni? zbog brata? pa nisam ja kriv sto je on otkacen. i ja moram da ga trpim a ne samo vi. :?
Iskreno, ja se NIKAD ne bih nikom ovde poveravala i govorila da sam nezadovoljna u sexu. Boze, sacuvaj! Imam ja dovoljno prijatelja (u ovom slucaju - bolje drugarici reci:)), i ako mi treba pomoc, lepo bih njih pitala... Ma, sta ja to lupam? Mozda ne bih ni rekla nista nikome, a kamoli nepoznatoj osobi na forumu! To su intimne stvari i o njima rasparavljaju samo dvoje...
Kao prvo - da mi nisi posleo sliku, tesko bih ti poverovala za onu pricu o blizancu. Kao i vecina ljudi ovde.
Kao drugo, stidljiva devojcica '83. bi se verovatno isprepadala da je videla sta je on pisao pod tvojim nickom.
Pod tri, rekla sam vec jednom... Ja mislim da se vas dvojica super slazete. I da se udruzujete protiv devojaka. Mada si ti dobar. Ali, uz njegov uticaj...
Mozda i gresim, ali to je moja pretpostavka. Tesko da se identicni blizanci ne slazu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top