Kad se setim svojih blamova...

vercetti

Zainteresovan član
Poruka
328
Svako od nas ovde se sigurno bar nekad negde izblamirao.Neko vise,neko manje.Ja ne pamtim sve svoje blamove ali kad god se setim nekog od njih slatko se ismejem...Ko je dovoljno hrabar da prvi o tome progovori javno;)...Evo ja cu...

p.s.Molim vas da pomognete da se ova tema razvije i odrzi.Hvala svima unapred!
 
Evo jednog mog blama.To je bilo prosle godine...kada sam u gradu pomesao sestru(od tetke ili tako nesto) sa nekom curom.
U basti kafica ,zavaljena u fotelju i meni okrenuta ledjima sedela je jedna cura( u kojoj sam ja,kao i uvek ''nepogresivo'' prepoznao svoju sestru).Nisam se mnogo dvoumio i odmah sam odlucno krenuo.Prisao sam joj s ledja i stavio ruku na rame...U momentu kad se okrenula ka meni,za trenutak sam se sledio,onda osetio kako propadam u neki ambis...Okrenuo sam se i glavom bezobzira pobegao.Sad kad se setim toga,uvek se nasmejem.Sigurno je mislila da sam neki manijak ili ludak koga su pustili za vikend.Elem to je ukratko to:).Piste i vi da ne bi ovu temu pretvorio u istoriju svojih balamova:P
 
xaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
evo pocepah se od smeha
axaxaxaxxaxaxaaaaaaaa
nego jel ti kapiras da si se upravo izblamiro?
ne?
znas zasto? ne?
zato sto postoji vec 987987645860968795876836573648375054987096879679846 ovakvih tema
 
To uopste nije bitno..Ako postoje a ti idi tamo..i svako drugi ko hoce..A neka se ova tema ugasi ako je neaktivna i ponovljena.Moje je pravo da postavljam temu koju ja hocu a tvoje da ucestvujes u njoj ili ne.Hm..kad bolje razmislim mozda je trebalo da stavim temu ''Gledaj prvo u svoje a onda u tudje dvoriste.Drugim recima,da lakse razumes tj. da ne bude velika zagonetka za tvoj ''imucni'' mozak-Pali!!!
 
xaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
evo pocepah se od smeha
axaxaxaxxaxaxaaaaaaaa
nego jel ti kapiras da si se upravo izblamiro?
ne?
znas zasto? ne?
zato sto postoji vec 987987645860968795876836573648375054987096879679846 ovakvih tema

O ne, ne postoji! Postoji jedna koja je propala, a ti ako mi je izvučeš, onda znaj da si u prsvu (tj. ako te ne bude mrzelo da kopeš po ovom pdf.u
 
moj ubeljivo najvetji blam je dok sam se shetao Bulevarom ( a bilo leto ) , i sad ono sve devojke se razgolitile a meni se ochi pretvorile u kamere :) ... i sad gledam tako jednu , a ona KOMETA !!!
I tako se zagledam u nju i krenem da prelazim ulicu i PRAVO zveknem u semafor ... i ono vidim kako se ljudi u kolima CEPAJU od smeha ...
mislim ono ...
 
ne znam od kojeg da krenem, bilo ih je mnooogo, a za neke jos uvek nemam hrabrosti da ih ispricam, ni anonimno...
mozda deseti dan mog rada na novom poslu, velika kompanija, mnogo truda da se do posla dodje, pa onda zelja da se ostavi dobar utisak...
jednog lepog jutra idem peske na posao, doterana, lepa, kad se na raskrsnici ispred mene zaustavi jedna veeelika crna limuzina sa zatamnjenim staklima, a prozor se samo malo odskrine i ja shvatim da se muskarac zaustavio zbog mene da me poveze, ali ga jos ne vidim od tamnih stakala.
ja pocnem da psujem kako je manijak i kako mi je dosta takvih koji se zaustavljaju i misle da cu da udjem u kola i lepo ga oteram u p.m, kad ono, otvorise se prozori skroz, a kroz njih me je gledalo zabezeknuto lice mog generalnog direktora, koji je u cudu samo stigao da izusti: video sam te, pa sam stao da te povezem...i otisao.
tih 10 minuta do posla su mi bili najduzi u zivotu. cekala sam sta ce da me strefi kad dodjem i da li cu da popijem otkaz.
i tako, dugo nista, a onda na pola radnog vremena sretnem direktora, a on me opet zgranuto pogleda i samo me upita: sto me ispsova onako jutros???
na moje vadjenje da ne znam koja kola vozi, samo mi je rekao: pa, posto sad radis ovde, nauci vozni park...
i eto, imala sam srecu da covek nije zlopamtilo i da sam dobro prosla, ali sam htela da crknem od blama :confused:
 
ne znam od kojeg da krenem, bilo ih je mnooogo, a za neke jos uvek nemam hrabrosti da ih ispricam, ni anonimno...
mozda deseti dan mog rada na novom poslu, velika kompanija, mnogo truda da se do posla dodje, pa onda zelja da se ostavi dobar utisak...
jednog lepog jutra idem peske na posao, doterana, lepa, kad se na raskrsnici ispred mene zaustavi jedna veeelika crna limuzina sa zatamnjenim staklima, a prozor se samo malo odskrine i ja shvatim da se muskarac zaustavio zbog mene da me poveze, ali ga jos ne vidim od tamnih stakala.
ja pocnem da psujem kako je manijak i kako mi je dosta takvih koji se zaustavljaju i misle da cu da udjem u kola i lepo ga oteram u p.m, kad ono, otvorise se prozori skroz, a kroz njih me je gledalo zabezeknuto lice mog generalnog direktora, koji je u cudu samo stigao da izusti: video sam te, pa sam stao da te povezem...i otisao.
tih 10 minuta do posla su mi bili najduzi u zivotu. cekala sam sta ce da me strefi kad dodjem i da li cu da popijem otkaz.
i tako, dugo nista, a onda na pola radnog vremena sretnem direktora, a on me opet zgranuto pogleda i samo me upita: sto me ispsova onako jutros???
na moje vadjenje da ne znam koja kola vozi, samo mi je rekao: pa, posto sad radis ovde, nauci vozni park...
i eto, imala sam srecu da covek nije zlopamtilo i da sam dobro prosla, ali sam htela da crknem od blama :confused:

piiiiiiiiiiiiiiiiiii ... pa je l' si od platime primila barem 5% :D:D:D:D ???
 
uuu, jos sam ja i napredovala od tad :)))
ovo je bio jos mali blam.
JEDAN od najvecih: spremamo godisnji sastanak kompanije negde oko 8. marta pre nekoliko godina... to kazem zato sto je prethodno 1 kolega spadalo tih dana pravio na lap topu koji sam ja koristila za pripremu prezentacije na tom sastanku od nekih slika sa skroz golim nabildovanim muskarcima cestitku za zene za osmi mart. i to je tu ostalo...
u jeku priprema, dan pred sastanak, ja u sali za konferencije zavrsavam prezentaciju, video bim namesten da se slika vidi preko celog zida i onako, mada znam da to njega ne bi zanimalo (njemu je bitno da to sve funkcionise na sam dan sastanka) odem do generalnog direktora i kazem sve je spremno, zavrsila sam prezentaciju, ako zelite mozete da pogledate... on je bio sa nekom zvanicnom delegacijom i valjda da se malo pohvali pred njima rece: molim Vas dodjite da pogledate kako mi to radimo...
samo sto su se svi poredjali i seli, ja sva zvanicna sela za komp, direktor rece: evo sada, da vidite nasu prezentaciju!, kad ono!!!...
kad su krenuli oni goli muskarci da se smenjuju kao slajd sou preko celog zida... jedan za drugim, goli kao od majke rodjeni... oni ljudi cute, zgranuti
ne znam kako su se ukljucili, tek komp blokirao i ne mogu ni da ga iskljucim...
posle prvobitnog soka srecom okrenuli smo na salu, jer sam ja malo povadila stvar rekavsi: ovo je virus!!! virus nam je usao u kompjuter!!! sva usplahirena kako bi ljudi sto lakse podneli sok...
eto, i posle toga ostadoh ziva, haha
 
Ja sam jeo sendvic sa helmans majonezom i stisnem ga i majoneza ode po posteru od neke dobre ribe...I sta cu ja znam da se majoneza ne isplati bacati pocnem da lizem poster...u to trenutku udje moj buraz i vidim kako to radim i migne...I u sobi je bila neka kamera i sve ode na tv...8)
 
Moj najveci blam je bio kada je moju mamu pocelo da boli koleno, posto joj lekovi nisu pomagali ona je od komsije uzela "konjsku mast" i onda sam ja na pitanje svoje drugarice kako mi je mama, rekla da moja mama maze konjsku mast koja se inace koristi kada se konj povredi i tako mi se slatko nasmejala u facu jer to uopste nije istina, ja sam bukvalno shavtila da posto se zove konjska moraju da je mazu konjima... Ma uzas.... :-)
i by the way ova tema je super, jer sam bila u teskom bedaku danas ceo dan, sedim na poslu cutim, mrstim se a onda sam se ulogovala i procitala vase blamove i odmah se oraspolozila... :-) pozdrav
 
i by the way ova tema je super, jer sam bila u teskom bedaku danas ceo dan, sedim na poslu cutim, mrstim se a onda sam se ulogovala i procitala vase blamove i odmah se oraspolozila... :-) pozdrav

Hvala sto mislis da je tema super.Moj cilj kod postavljanja je i bio da se ljudi oraspoloze.Takodje hvala svima koji ucestvuju i odrzavaju ovu temu zivu:):):)pozzzzzzzzzzz
 

Back
Top