stvar je krajnje alarmantna

infamous:
ok, ljudi, ja sam sad skroz zbunjena! recite vi meni lepo- zasto momci ne vole dobre devojke? tj. zsasto dobri momci ne vole dobre devojke, a losi da?

Sve je to stvar klisea-suprotnosti se privlace i tako to, ali istina je da si naletela na tipa kome se ne svidjas i to je to!
Ako te privlace dobri momci-ti budi losa-a ako zelis lose momke-ti budi dobra! Eto, veoma jednostavno!
 
Ovako...
Uz losu devojku dobri momci se mogu okoristiti u sexualnom smislu. Ne moraju se muciti oko toga da je osvajaju.
A dobra devojka je izazov za lose momke, jer hoce da je pokvare.
i to je sva filosofija...

Mada, naravno, postoje ekstremno obrnuti slucajevi... Mene nikad nisu privlacili losi momci. Vec samo oni koji su dobri kao ja.
 
Snezna_kraljica:
Ovako...
Uz losu devojku dobri momci se mogu okoristiti u sexualnom smislu. Ne moraju se muciti oko toga da je osvajaju.
A dobra devojka je izazov za lose momke, jer hoce da je pokvare.
i to je sva filosofija...

Mada, naravno, postoje ekstremno obrnuti slucajevi... Mene nikad nisu privlacili losi momci. Vec samo oni koji su dobri kao ja.

Evo, prelistah i ja neke casopise, a kad ono pise da muskarci vole domacicu u kuci, kurvu u krevetu, damu u drustvu!
E, sta je ovde sada lose?!
To sve i ja volim kod muskarca-domacica u kuci, ***** u krevetu, dzentlmen u drustvu!
 
devojka u krizi:
Snezna_kraljica:
Ovako...
Uz losu devojku dobri momci se mogu okoristiti u sexualnom smislu. Ne moraju se muciti oko toga da je osvajaju.
A dobra devojka je izazov za lose momke, jer hoce da je pokvare.
i to je sva filosofija...

Mada, naravno, postoje ekstremno obrnuti slucajevi... Mene nikad nisu privlacili losi momci. Vec samo oni koji su dobri kao ja.

Evo, prelistah i ja neke casopise, a kad ono pise da muskarci vole domacicu u kuci, kurvu u krevetu, damu u drustvu!
E, sta je ovde sada lose?!
To sve i ja volim kod muskarca-domacica u kuci, ***** u krevetu, dzentlmen u drustvu!

... i još da se ta trojica ne sretnu u isto vreme :roll: :wink:
 
devojka u krizi:
Evo, prelistah i ja neke casopise, a kad ono pise da muskarci vole domacicu u kuci, kurvu u krevetu, damu u drustvu!
E, sta je ovde sada lose?!
To sve i ja volim kod muskarca-domacica u kuci, ***** u krevetu, dzentlmen u drustvu!
To ne pise samo u caspisima, Balzak nemogucnost zene da bude i ***** svom muzu i dama u drustvu navodi kao osnovni razlog muske prevare...
 
devojka u krizi:
Snezna_kraljica:
To ne pise samo u caspisima, Balzak nemogucnost zene da bude i ***** svom muzu i dama u drustvu navodi kao osnovni razlog muske prevare...

Da, pa, nazalost, Balzak je odavno umro i to nesrecan jer nije bio u mogucnosti da upozna mene!!!
:lol: :lol: :lol: Slatka si ti devojka...
Nije Balzak bio nesrecan, vec njegovi likovi...
Ali, dobro razmisljas, dobro...
Hajde da se zajedno docepamo kojotea! I da ga podelimo, da vidimo kako ce se izboriti... :wink:
 
:lol: :lol: :lol: Slatka si ti devojka...
Nije Balzak bio nesrecan, vec njegovi likovi...
Ali, dobro razmisljas, dobro...
Hajde da se zajedno docepamo kojotea! I da ga podelimo, da vidimo kako ce se izboriti... :wink:[/quote]

Hvala na komplimentima! I ti si slatka-al to valjda treba muskarci malo da nam govore-mislim zaista bi mi vise prijali njihovi komplimenti!!!
Jeste Balzak umro nesrecan i u bedi, procitaj malko bolje njegovu biografiju, a ja sam se malko salila-imam valjda prava da budem malko i nestasna?!
Pomoci cu ti oko muskarca, pa makar to bila i zivotinja-kojote-ali sta da radim sa polovinom?! Ne moze me zadovoljiti nikako! A mislim ni tebe!
Sladak je on, ali da li moze izbaciti krizu iz devojke?! Hm, hm, hm!!!!
Ne moze ni jednu malecku malu majusnu pticicu trkacicu da savlada!!!
 
ma ljudi vi mene niste nista skapirali!!! nije to da se ja njemu ne svidjam fizicki (tj. njima), mi smo bili zajedno, ali kad god sam s nekim dobrim deckom, on mi kaze da sam ja previse dobra, a kad sam s nekim bezobraznim- sve je ok. ne kapiram. i kako se to ponasa losa devojka, mislim, jel se ti momci pale kad ih neko proziva i vredja ili sta vec?
 
infamous:
ma ljudi vi mene niste nista skapirali!!! nije to da se ja njemu ne svidjam fizicki (tj. njima), mi smo bili zajedno, ali kad god sam s nekim dobrim deckom, on mi kaze da sam ja previse dobra, a kad sam s nekim bezobraznim- sve je ok. ne kapiram. i kako se to ponasa losa devojka, mislim, jel se ti momci pale kad ih neko proziva i vredja ili sta vec?

Ma, opusti se i uzivaj! Nemoj toliko da razmisljas! Muskarce nikada necemo skroz razumeti, kao ni oni nas, a bas u tome i jeste sva lepota i car!
Samo se opusti i prepusti-ne brini, jos nisi naisla na onog koji cete ceniti i voleti i zbog koga ces treperiti, a u glavi ludilo, a srce...samo njemu pripada!
Taj ce te ispuniti! Ne sekiraj se, tu je, oko tebe. Samo trazi i ne razmisljaj previse, veruj osecanjima!
 

Back
Top