Da li postoji?

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
ljubav prema prijateljima...ili su to samo osobe s kojim ti je ugodno druzenje...i koje ce ti pomoci kad ti treba....da li je to ljubav...ili samo obostrani interes....ili jednostavno.... podudaranje..dvije osobnosti...koje mogu da razmjenjuju....obostrani interes....sa nekom vrstom povjerenja...?:?:
 
ljubav prema prijateljima...ili su to samo osobe s kojim ti je ugodno druzenje...i koje ce ti pomoci kad ti treba....da li je to ljubav...ili samo obostrani interes....ili jednostavno.... podudaranje..dvije osobnosti...koje mogu da razmjenjuju....obostrani interes....sa nekom vrstom povjerenja...?:?:

ja imam drugaricu 20 godina i znam je bas dobro i ona mene....i uvek hocu da budem drugarica s njom...dok god sam ziva.... a mislim da je to obostrano :heart:....za nju sad odradila dosta stvari i bih ponovo.....
 
Moj prijatelj Tara623 i ja. :)

2002345669556598690_rs.jpg



2002355881667715509_rs.jpg



Ne znam kako bih to opisala... Recimo, otera me u pm, ja se ne naljutim i obrnuto... Ne cujemo se po 2 meseca, i ne zabrinemo se u fazonu, jao, sto me ne zove, gde si ti, sto se ne javljas... Sve je normalno, radi nesto, cim me ne zove da se jada, znaci sve je ok... :lol: ;)
Brinemo jedna o drugoj kad se opijemo, vodimo se kuci... :) Uvek mogu da racunam na nju i ona na mene. Nije to interes, to je pravi frendship. :)
Opusteno, svaka ima svoj zivot, nismo bolesno vezane...

Volimo se! :heart:
 
ljubav prema prijateljima...ili su to samo osobe s kojim ti je ugodno druzenje...i koje ce ti pomoci kad ti treba....da li je to ljubav...ili samo obostrani interes....ili jednostavno.... podudaranje..dvije osobnosti...koje mogu da razmjenjuju....obostrani interes....sa nekom vrstom povjerenja...?:?:


Ljubav ... prava ljubav ... bar kod mene. Radost kad smo zajedno ... tuga ako se zakačimo ... saosećanja, nemiri, dubne, misli, reakcije..... Interesa nema. Sve ono što smo zajedno prošli, samo ljubav može da opravda :)
 
Bas onako sam razmisljao....imam par prijatelja...ne mogu ih razvrstati svi su nekako posebni u mom zivotu i zauzimaju gotovo jednako mjesto...
Procitao sam na nekoliko mjesta...autenticne stvari kao i kod mene....

Sto znaci iako se dugo ne cujemo ostaje sve isto...to je ono pravo....mada nekako kad sagledas ima i onih koji se naljute jer ih nisi zovnuo na kafu, dugo se niste vidjeli i fazon kao ljuti se....hehe smjesno mi malo bude!:

Veliki pozz!
 
ljubav prema prijateljima...ili su to samo osobe s kojim ti je ugodno druzenje...i koje ce ti pomoci kad ti treba....da li je to ljubav...ili samo obostrani interes....ili jednostavno.... podudaranje..dvije osobnosti...koje mogu da razmjenjuju....obostrani interes....sa nekom vrstom povjerenja...?:?:

Drugari, ljudi sa kojima idem na kafu, djevojke i momci sa kojima sam se uklopila u zeljama...vidjamo se kada nam je dosadno, kada nemamo sta pametnije da radimo, uzelimo se jedni drugih, ali ne pretjerano, tu zelju utolimo i telefonskim pozivom...visimo jedni kod drugih, provodimo sate i sate resavajuci probleme, zadatke i seminarske...postoji povjerenje, postoji ljubav ali bismo isto i pogazili, cini mi se.............
Prijatelji, brojka je svedena na 2, dvije savrsene djevojke, nevjerovatno dobri ljudi, volim ih kao sestre, nekada i vise...sa njima se smijem, sa njima placem, pred njima me nije sramota ogoliti srce i dusu...njima se ne mora reci da je nesto receno u povjerenju...vezane su za dva perioda mog zivota, i trenutno rade, dok ja visim na netu:D
 
Moj prijatelj Tara623 i ja. :)
Ne znam kako bih to opisala... Recimo, otera me u pm, ja se ne naljutim i obrnuto... Ne cujemo se po 2 meseca, i ne zabrinemo se u fazonu, jao, sto me ne zove, gde si ti, sto se ne javljas... Sve je normalno, radi nesto, cim me ne zove da se jada, znaci sve je ok... :lol: ;)
Brinemo jedna o drugoj kad se opijemo, vodimo se kuci... :) Uvek mogu da racunam na nju i ona na mene. Nije to interes, to je pravi frendship. :)
Opusteno, svaka ima svoj zivot, nismo bolesno vezane...

Volimo se! :heart:

jao...ja sam sada dirnuta i ne znam sta bih dodala...to je ljubav medju prijateljima :heart:
p.s.mnogo znaci kada mozes nekog da oteras u pm bez ikakvih posledica, kada postoji osoba koja zauzima to mesto...:D

stvarno se volimo :heart::D
 
Moj prijatelj Tara623 i ja. :)

2002345669556598690_rs.jpg



2002355881667715509_rs.jpg



Ne znam kako bih to opisala... Recimo, otera me u pm, ja se ne naljutim i obrnuto... Ne cujemo se po 2 meseca, i ne zabrinemo se u fazonu, jao, sto me ne zove, gde si ti, sto se ne javljas... Sve je normalno, radi nesto, cim me ne zove da se jada, znaci sve je ok... :lol: ;)
Brinemo jedna o drugoj kad se opijemo, vodimo se kuci... :) Uvek mogu da racunam na nju i ona na mene. Nije to interes, to je pravi frendship. :)
Opusteno, svaka ima svoj zivot, nismo bolesno vezane...

Volimo se! :heart:

prelepa slika
 
mislim da je to neki vid ljubavi definitivno...Znas onaj osecaj kad ne mozes da gledas da je on\ona u kurc.u ,kad se iskreno trudis da mu pomognes,kad i slazes da bi se osecao\la bolje...Ja se npr sa mojim najboljim prijateljima posvadjam najgore,ali nikad se nije desilo da ne pricamo,uvek jedan precuti kako bi se situacija smirila...Posle se iznapusavamo,uvek onaj ko je poceo svadju,prizna da je ispao kreten...
Ali mislim da ne mozes da imas 10 najboljih drugova,samo zato sto su ljudi dosta razliciti,i bice dosta stvari u kojima se necete slagati,koje ce kasnije dovesti do toga da nemas zelju da ga vidjas toliko cesto...Sto se zenskog drustva tice,imam dosta drugarica,ali samo jednu najbolju,koju stvarno ne gledam kao devojku,i ne znam sta da se desi to ce tako biti...uveren sam i ona mene...
 

Back
Top