usluga Amerima

sashac

Zainteresovan član
Poruka
417
Ala smo glupi,i macdonalds restoran Slavija,i restoran Terazije su trebali da se renoviraju u bliskoj buducnosti,i onda su lepo narucene budale sve to staro razbile,i sad cemo mi lepo da im platimo celokupno renoviranje,mnogo smo glupi narode.I opet cinimo uslugu braci Amerima.
 
Ala smo glupi,i macdonalds restoran Slavija,i restoran Terazije su trebali da se renoviraju u bliskoj buducnosti,i onda su lepo narucene budale sve to staro razbile,i sad cemo mi lepo da im platimo celokupno renoviranje,mnogo smo glupi narode.I opet cinimo uslugu braci Amerima.

Ako ne ponište priznanje KiM-a možemo i da ponovimo demonstracije i nakon obnove!:D
Pa onda svaki mesec obeležavati datum, pa godišnjicu.....itd
 
... a sve novine juče i danas pišu (otprilike slično):
- Šteta koja je nanesena, a za koju su dobile zahtev za nadohnadu osiguravajuće kuće je preko 10 miliona dinara...
- Šteta koja je direktno nanesena gradu i koju će platiti Beograđani je tkđ. preko 10 miliona dinara.

Pa sada neka me neko ubedi da ne bi bilo pametnije i delotvornije da je grad umesto da popravlja za vandalima, te pare (oko 125.000 evra) poslao našim ljudima na KiM...
Toliko o opravdanosti razbijanja, paljevine, pljačke... i o onima koji su to podržali.
 
... a sve novine juče i danas pišu (otprilike slično):
- Šteta koja je nanesena, a za koju su dobile zahtev za nadohnadu osiguravajuće kuće je preko 10 miliona dinara...
- Šteta koja je direktno nanesena gradu i koju će platiti Beograđani je tkđ. preko 10 miliona dinara.

Pa sada neka me neko ubedi da ne bi bilo pametnije i delotvornije da je grad umesto da popravlja za vandalima, te pare (oko 125.000 evra) poslao našim ljudima na KiM...
Toliko o opravdanosti razbijanja, paljevine, pljačke... i o onima koji su to podržali.

nekako me te reci i cifre ne uzbudjuju puno..mi smo platili i mnogo vece cifre koje su nam ONI napravili bombardovanjem,ovako bar placamo ono sto smo mi radili...prekinimo da budemo veci katolici od pape i pocnimo prvenstveno da volimo svoje...a onda tek,ako mora,tudje....a sto se tice tih 125000evra,toliko kostaju 2 audija A8 od 15 koje su skoro kupila nasa ministarastva(plus silni A6,pasati.....)ovako je bar neko sebi dao malo oduska....
 
Postavimo barikade na ulaz i ne puštamo nikoga, jer nam nisu ministra za KiM pustili na KIM!?:D

ma ovi sazaljivi, izgeda su ga pustili...

Beograd, Priština -- Šef UNMIK-a Joahim Riker izjavio da na sastanku sa ministrom za KiM Slobodanom Samardžićem nije postignut konkretan dogovor.

Slobodan Samardžić na Kosovu (FoNet, arhiva)

Riker je na konferenciji za novinare, posle sastanka sa Samardžićem, rekao da je srpskom ministru preneo stavove UNMIK-a. Šef UNMIK-a je kazao da je od Samardžića, pre dolaska na Kosovo, tražio da se "uzdrži od izjava koje podstiču nasilje". Prema njegovim rečima, Samardžiću je predočen čvrst stav UNMIK-a o događajima na Kosovu nakon proglašavanja nezavisnosti.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=02&dd=25&nav_id=286295
 
I onda kažu Srbi 'primitivci'! Pa Iračani bi isti dan to rasčistili bombom!

Па наравно, видиш да беже из Ирака.
Амери их навукли, као то је тамо све готово, као плата вам 20.000 еврића а ништа се не ради, као нема тамо више тероризма.... а онда сваки дан нека жива бомба негде пукне... па погине овај па онај а онда се питају чекај бре па могу да погинем а 20.000 евра... није то нека лова... и ево сви гледају да побегну а амери се као љуте на њих.

Наш проблем је што ми немамо људе бомбе :D али зато немамо ни дипломатију :(
 
Nevezano za bilo kakav bojkot, ne mogu da razumem ljude koji uzicki prsut, sir i kajmak podredjuju plesnivim hamburgerima! A jos manje mogu da razumem one koji taj otrov svojoj rodjenoj deci trpaju u usta?!?!:shock::shock:
 
Да ли ће се неко хранити ђубретом то је одлука сваког појединца понаособ.

0018a6ea.jpg

Како амери поштују културу народа у Русији, је ли може то и у Србији?

У америци је један наш човек хтео да отвори ресторан брзе хране под називим Лесковачки роштиљ. На крају је ставио за назив реч Хамбургер исписану на латиници и на енглеском.

Велики је харач у америци ако се за називе локала користе кинеска, арапска, индијска или словенска слова... плус, обашка се плаћа ако су страног порекла. Ово вам је пример из Лос Анђелеса..
 

Back
Top