Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Film koji trazim je nesto kao spaceballs. Na pocetku filma muz i zena putuju kolima i otmu ih vanzemaljci, glavni se zaljubi u zenu i hoce da unisti Zemlju. Ima jedna sccena gde pobunjenici ostavljaju bombu na kojoj pise "podigni me" ili tako nesto, dolaze ovi losi i jedan po jedan dizu bombu i nestaju, poslednji zove i trazi pojacanje a zatim i on uzima bombu :D
 
Neki crnac ima svoje ljude koji obavljaju neki posao u zavisnosti od ''narudzbina'' musterija. Otmice, ubistva... Nekima iz ekipe fali novca pa odlucuju na svoju ruku da otmu cerku nekog Japanca ili Kineza, ali ispostavi se da je ta devojka kumica od njihovog gazde crnca i tu nastaje zaplet. Secam se jos jedne scene u kojoj otmicari zovu lika kom su oteli cerku vezano za otkup. Jedni imaju ometac da im ovi ne udju u trag, a ovi drugi ometac ometaca. Jedan otmicar se zapita sta cemo ako ovi imaju ometac, ometaca, a drugi mu kaze mi imamo ometac, ometaca ometaca :)
Nadam se da neko zna o kom filmu je rec. Pozdrav.
 
Neki crnac ima svoje ljude koji obavljaju neki posao u zavisnosti od ''narudzbina'' musterija. Otmice, ubistva... Nekima iz ekipe fali novca pa odlucuju na svoju ruku da otmu cerku nekog Japanca ili Kineza, ali ispostavi se da je ta devojka kumica od njihovog gazde crnca i tu nastaje zaplet. Secam se jos jedne scene u kojoj otmicari zovu lika kom su oteli cerku vezano za otkup. Jedni imaju ometac da im ovi ne udju u trag, a ovi drugi ometac ometaca. Jedan otmicar se zapita sta cemo ako ovi imaju ometac, ometaca, a drugi mu kaze mi imamo ometac, ometaca ometaca :)
Nadam se da neko zna o kom filmu je rec. Pozdrav.

The Big Hit http://www.imdb.com/title/tt0120609/
Isto jako dobar film :D
 
Juce sam ovo pitanje postavio , izgleda na pogresnom mestu, izvinjavam se moderatoru. Interesuje me naziv jednog filma posto mnogo volim trilere, a ovaj je koliko se secam bas bio napet.
O fimu znam samo da u njemu glavnu ulogu igra Jennifer O'Neil. Radi se o trileru na ivici horora. Jennifer, cini mi se igra negovateljicu u nekom sanatorijumu za stare. Kod nas je naslov preveden sa jednom recju, koja, cini mi se pocinje sa O i mislim da se radi o pridevu koji opisauje zensku osobu (nesto kao Opsesivna, Opcinjena ili tako nesto). Film je napet do poslednje sekunde kada Jennifer napusta sanatorijum i ulazi u taksi koji vozi takodje covek u godinama.Je l' neko zna o kom filmu govorim? Neki su mi odgovorili da je u pitanju Commited sto bi moglo da se prevede sa Odana, ali nisam bas ubedjen.
 
Kako se film zove na engleskom, nasi su ga preveli ''letaci na tockovima''?
Sticajem okolnosti glavni lik (tinejdzer) je morao da se preseli kod svojih rodjaka, posto je nov i svi ga cimaju on se vrati svom hobiju, rolerima, kada su videli kako vozi pozvali su ga da ucestvuje u trci sa djavoljeg vrha (tako su preveli, ako se nevaram)

FILM SE ZOVE "AIRBORNE" 1993 god.
 
Zna li neko..kako se zove ovaj film: radnja je na nekom rancu, porodica,2 brata. Jedan je ozenjen a drugi je tajno zaljubljen u tu zenu. Braca sa ocem i rodjacima idu u lov i slucajno brat puca u brata(tog ozenjenog) Kasnije svi misle da to bas i nije bila slucajnost..ovo dvoje se vidjaju..Zadnja scena je kada ona u kuci svira klavir a on je iz dvorista posmatra,stoji kraj nekog drveta..i onda nailazi neki rodjak koji puca u njega,on pada na zemlju i umire gledajuci u kucu tj. u nju kako svira klavir.
 
Jos 2 filma kojima ne znam naslov a zanimljivi su mi..
- Neka zena je oteta, mislim da se nalazi u nekoj sumi sa otmicarima koji imaju fantomke tako da im ne vidi lica.Mislim da ih ima 4. Oni traze pare od njenog bogatog muza. Ima scena kada se ona kupa u nekom jezeru/rijeci i jedan joj dodaje sapun i posmatra je. Takodje je i siluje,zapravo i ne izgleda kao silovanje jer mislim da i ona uziva,ali mu ne vidi lice..kasnije kada se oslobodi razmislja o njemu i svuda ga trazi dok hoda ulicom ..A policiji kaze da su bila 3 covjeka a ne 4 da bi njega zastitila.
-Drugi film..zena kasno se vraca kolima,mislim da je zima,pokvare se kola ili slicno..Dolazi u neku kolibu/kucu nekog muskarca.On se pobrine za nju,da se ugrije,odmori..ljubazan je,medjutim tada je i siluje na drvenom podu kuce. Mislim da ga ona kasnije ubije. Svojima -muzu i djeci,nista ne govori jer ju je sramota zbog silovanja. Ima scena kada uklanja tragove krvi sa poda,pere.
Ako neko zna bila bih zahvalna!
 
ne mogu nikako da se setim kako se zove film, a hitno mi treba da ga pronadjem. radi se o dve grupi devojke koje su bile najbolje drugarice. posle duze vremena jedna je ostala slicna a druga ima porodicu,uglednog muza decu. onda ova jedna odluci da je prondje ali ta sto je sad kao fina ne zeli da ima nista sa svojom bivsom drugaricom da joj ne bi srusila ugled... nema sanse da se setim kako se zove film,nadam se da neko zna :S hvala unapred :)
 
ne mogu nikako da se setim kako se zove film, a hitno mi treba da ga pronadjem. radi se o dve grupi devojke koje su bile najbolje drugarice. posle duze vremena jedna je ostala slicna a druga ima porodicu,uglednog muza decu. onda ova jedna odluci da je prondje ali ta sto je sad kao fina ne zeli da ima nista sa svojom bivsom drugaricom da joj ne bi srusila ugled... nema sanse da se setim kako se zove film,nadam se da neko zna :S hvala unapred :)

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Banger_Sisters
 

Back
Top