Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
Ako ste gledali neki film,a ne znate kako se zove,prepricajte ga ukratko ovde i mozda se neko seti naslova ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
njih dvoje se menjaju za stanove na neko vreme , on odlazi u njen u Parizu, a ona u njegog u NY, on je psihijatar koji ima depresivnog psa kog joj ostavlja zajedno sa stanom, na kraju njegovi pacijenti nastavljaju da dolaze kod nje na terapiju, a ona od onog depresivnog i cudljivog psa napravi veselu i razdraganu zhivotinju ?

jel zna neko kako se zove taj film ?

hvala unapred :)
 
raindog:
njih dvoje se menjaju za stanove na neko vreme , on odlazi u njen u Parizu, a ona u njegog u NY, on je psihijatar koji ima depresivnog psa kog joj ostavlja zajedno sa stanom, na kraju njegovi pacijenti nastavljaju da dolaze kod nje na terapiju, a ona od onog depresivnog i cudljivog psa napravi veselu i razdraganu zhivotinju ?

jel zna neko kako se zove taj film ?

hvala unapred :)

"A Couch in New York" - William Hurt, Juliette Binoche?
 
Evo i meni nesto treba. Ovo je copy/paste sa Serbiancafea

Nikog do sada nisam pitala za ovaj film koji sam,pre 6-7 godina, videla na Palmi, jer mislim da niko ne zna. Pokusacu prvo ovde.
Zaista nemam nikakvu predstavu o filmu, znam samo da neka devojcica ima zamišljenog prijatelja koji je klovn. Ne znam dal je o možda onaj Fredi Kruger (kako se piše na engleskom?) al ne verujem. Secam se i neke scene da je klovn u nekom velikom holu neke kuce, ma valjda je neka fantazija ko će ga znati?????????
Da li neko možda zna koji je to film? Ako ne,pokusavacu i na drugim forumima...


Neko je dao predlog za horor film 'IT' ali nije sigurno bio horor.
Onda,neko je rekao i 'NEVER SAY NEVER TO ROCCO' al ne mogu da ga nadjem na Imdb-u.Mada me,ne znam zasto,sve vuce na taj film :roll:
 
snaja88:
Evo i meni nesto treba. Ovo je copy/paste sa Serbiancafea

Nikog do sada nisam pitala za ovaj film koji sam,pre 6-7 godina, videla na Palmi, jer mislim da niko ne zna. Pokusacu prvo ovde.
Zaista nemam nikakvu predstavu o filmu, znam samo da neka devojcica ima zamišljenog prijatelja koji je klovn. Ne znam dal je o možda onaj Fredi Kruger (kako se piše na engleskom?) al ne verujem. Secam se i neke scene da je klovn u nekom velikom holu neke kuce, ma valjda je neka fantazija ko će ga znati?????????
Da li neko možda zna koji je to film? Ako ne,pokusavacu i na drugim forumima...

Neko je dao predlog za horor film 'IT' ali nije sigurno bio horor.
Onda,neko je rekao i 'NEVER SAY NEVER TO ROCCO' al ne mogu da ga nadjem na Imdb-u.Mada me,ne znam zasto,sve vuce na taj film :roll:

to je" Et " 100%,ja ga imam i jeste horor u pitanju.

film je pravo lud,radjen je po romanu Stephen King's-a.pogledajte obavezno :wink:
 

Back
Top