Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Pomoć filmadžije...

Mladi bracni par odlazi na medeni mesec na jezero, u brvnaru koja je okruzena vodom. Tu nakon kraceg vremena, dolazi do

svadje koja eskalira u ozbiljan sukob izmedju mladih supruznika. Devojka pokusava da pobegne od pomahnitalog muza za

kojeg shvata da je ustvari pritajeni psihopata. On pokusava da je zadrzi po svaku cenu sa namerom cak i da je ubije. Ona ga

ranjava i puca u ruku i pokusava da se camcem prebaci na drugu stranu obale, i u sumi, gde se nalazi automobil pokušava da ode do grada na sigurnom i da pobegne od njega.

Ime filma na srpskom su preveli 'savrsen muz' ali nije tako na engleskom, npr. perfect husband, nesto sasvim drugo je.

Koji je naziv tog filma na engleskom ili ime glavne zenske ili muske uloge ?
 
Pomoć filmadžije,

Radi se o filmu u kome mladi bracni par odlazi na medeni mesec na jezero, u brvnaru koja je okruzena vodom. Tu nakon kraceg vremena, dolazi do svadje koja eskalira u ozbiljan sukob izmedju mladih supruznika. Devojka pokusava da pobegne od pomahnitalog muza za kojeg shvata da je ustvari pritajeni psihopata. On pokusava da je zadrzi po svaku cenu sa namerom cak i da je ubije. Ona ga ranjava i puca u ruku i pokusava da se camcem prebaci na drugu stranu obale, u sumi, gde se nalazi automobil kojim mora da ode do grada na sigurnom i da pobegne od njega.

Ime filma na srpskom su preveli 'savršen muž' ali nije tako na engleskom, npr. perfect husband, nešto sasvim drugo je.

Koji je naziv tog filma na engleskom ili ime glavne zenske ili muske uloge ?
 
Pomoć filmadžije,

Radi se o filmu u kome mladi bracni par odlazi na medeni mesec na jezero, u brvnaru koja je okruzena vodom. Tu nakon kraceg vremena, dolazi do svadje koja eskalira u ozbiljan sukob izmedju mladih supruznika. Devojka pokusava da pobegne od pomahnitalog muza za kojeg shvata da je ustvari pritajeni psihopata. On pokusava da je zadrzi po svaku cenu sa namerom cak i da je ubije. Ona ga ranjava i puca u ruku i pokusava da se camcem prebaci na drugu stranu obale, u sumi, gde se nalazi automobil kojim mora da ode do grada na sigurnom i da pobegne od njega.

Ime filma na srpskom su preveli 'savršen muž' ali nije tako na engleskom, npr. perfect husband, nešto sasvim drugo je.

Koji je naziv tog filma na engleskom ili ime glavne zenske ili muske uloge ?

Devil's Pond (2003)
Tara Reid i Kip Pardue
 
Zna li neko..kako se zove ovaj film: radnja je na nekom rancu, porodica,2 brata. Jedan je ozenjen a drugi je tajno zaljubljen u tu zenu. Braca sa ocem i rodjacima idu u lov i slucajno brat puca u brata(tog ozenjenog) Kasnije svi misle da to bas i nije bila slucajnost..ovo dvoje se vidjaju..Zadnja scena je kada ona u kuci svira klavir a on je iz dvorista posmatra,stoji kraj nekog drveta..i onda nailazi neki rodjak koji puca u njega,on pada na zemlju i umire gledajuci u kucu tj. u nju kako svira klavir.:roll:
 
Jos 2 filma kojima ne znam naslov a zanimljivi su mi..
- Neka zena je oteta, mislim da se nalazi u nekoj sumi sa otmicarima koji imaju fantomke tako da im ne vidi lica.Mislim da ih ima 4. Oni traze pare od njenog bogatog muza. Ima scena kada se ona kupa u nekom jezeru/rijeci i jedan joj dodaje sapun i posmatra je. Takodje je i siluje,zapravo i ne izgleda kao silovanje jer mislim da i ona uziva,ali mu ne vidi lice..kasnije kada se oslobodi razmislja o njemu i svuda ga trazi dok hoda ulicom ..A policiji kaze da su bila 3 covjeka a ne 4 da bi njega zastitila.
-Drugi film..zena kasno se vraca kolima,mislim da je zima,pokvare se kola ili slicno..Dolazi u neku kolibu/kucu nekog muskarca.On se pobrine za nju,da se ugrije,odmori..ljubazan je,medjutim tada je i siluje na drvenom podu kuce. Mislim da ga ona kasnije ubije. Svojima -muzu i djeci,nista ne govori jer ju je sramota zbog silovanja. Ima scena kada uklanja tragove krvi sa poda,pere.
Ako neko zna bila bih zahvalna!
 
Volela bi da mi neko kaze naziv filma radi se o nekom decaku mislim da je bila proslava njegovog rodjendana i on slucajno saznaje da je usvojen. Ljudi koji su ga usvojili imali su jos jedno dete i bili su bogati. Mislim da je on krenuo da trazi njegove prave roditelje.Dalje se nesecam sta je bilo. Dali neko zna o kom je filmu rec.:?:

I meni treba naslov tog filma.Napisi kako se zove ako si nasla.Hvala
 
Gledao sam jedan film pre nekih par meseci na PINK FAMILY kanalu al sam samo zapamtio jednu scenu pa ako neko moze da mi pomogne

Kao dva momka sede / leze u krevetu i jedan pusi cigaretu i kaze drugom nesto kao ''trebao bi ici u bolnicu...''
a ovaj mu odgovara nesto u smislu ''volim te il tako nesto...''

ako neko zna koj je ovo film nek kaze...

HVALA UNAPRED

zvuci kao losi momci http://www.imdb.com/title/tt0112442/
 
Zna li neko..kako se zove ovaj film: radnja je na nekom rancu, porodica,2 brata. Jedan je ozenjen a drugi je tajno zaljubljen u tu zenu. Braca sa ocem i rodjacima idu u lov i slucajno brat puca u brata(tog ozenjenog) Kasnije svi misle da to bas i nije bila slucajnost..ovo dvoje se vidjaju..Zadnja scena je kada ona u kuci svira klavir a on je iz dvorista posmatra,stoji kraj nekog drveta..i onda nailazi neki rodjak koji puca u njega,on pada na zemlju i umire gledajuci u kucu tj. u nju kako svira klavir.:roll:

zvuci mi uzasno poznato.
jel mozes da se setis jos nekog detalja?
 
zvuci mi uzasno poznato.
jel mozes da se setis jos nekog detalja?

Hm...pa mislim da ona ima plavu kosu,svira klavir..Ispraca ih u lov..vracaju se svi osim tog njenog muza koji je upucan. Uglavnom,taj njegov brat koji je pucao vidja se s njom,dolazi kod nje kuci i rodbina sumnja nesto. Nikakav poseban detalj ne znam..Upecatljiva je ta zadnja scena kada on umire nekon sto ga upuca taj neki rodjak( koji je isto sumnjao da je on ubio brata ) ,on pada na zemlju i tako lezeci umire,gleda u kucu u daljini i nju dok svira klavir. Tako se zavrsava film.
 
Hm...pa mislim da ona ima plavu kosu,svira klavir..Ispraca ih u lov..vracaju se svi osim tog njenog muza koji je upucan. Uglavnom,taj njegov brat koji je pucao vidja se s njom,dolazi kod nje kuci i rodbina sumnja nesto. Nikakav poseban detalj ne znam..Upecatljiva je ta zadnja scena kada on umire nekon sto ga upuca taj neki rodjak( koji je isto sumnjao da je on ubio brata ) ,on pada na zemlju i tako lezeci umire,gleda u kucu u daljini i nju dok svira klavir. Tako se zavrsava film.

Lovac na jelene možda?
 
Gledao sam ga pre nekih 17-18 godina, film je na fazon decije bajke. Secam se da se glavni lik(klinac od nekih 15 godina) u realnom svetu plasi skoka sa skakaonice u bazen i na kraju on u tom bajkovitom svetu(sa zlom kraljicom itd) da bi se vratio kuci pred njim(i mislim ekipom)se otvori velika provalija i na dnu voda. Kraljica mu pokazuje da je to jedini put kuci. On naravno skace i vraca se kuci. Posto je davno bilo secam se samo ovih detalja.
 
Gledao sam jedan americki film iz devedesetih godina. Radnja je ta da su otac i cerka policajci i oni zajedno prodaju drogu kako bi otkrili kolovodju organizovanog lanca disribucije droge. Medjetim bivaju ubijeni, a onaj ko ih je ubio nije znao da su oni policajci, pa kada je to saznao bezi u Kanadu.
Zna li neko kako se ovaj film zove? Hvala, unapred.
 

Back
Top