Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Poslednja izmena:
Film je o coveku koji ima mali milion fobija i to ga sprecava da zivi normalno.Onda mu nalaze neku smrtonosnu bolest i on pocinje da zivi punim plucima,nestaje mu strah od smrti,nestaju i fobije...Onda saznaje da ipak nije bolestan i sve se vraca na staro..Nazalost,ne znam ni jednog glumca..

Drugi je neki stari,crno beli..trazim ga rodjaci vec godinama,pa ako neko zna,bila bih vam zahvalna do neba...Mlada devojka iscenira svoju smrt,da bi testirala mladica,koga voli.On dolazi u njenu kucu,ali ona se krije iza nekog crnog vela i glumi svoju tetku.On prica sa njom,provode vreme,ne znajuci da je to ustvari devojka,koju je trebalo da ozeni...
 
Pozdrav ljudi evo mene opet...gledao sam film davno i ne mogu da se sjetim kako se zove...oni su izabrani kandidati i trebaju da rijese neki zadatak tj. treba da nadju koliko se sjecam neko pitanje i da odgovore na njega ili ti obrnuto...tu oni krecu zajedno da rade i dolazi do svadja, nasilja, ubistava, svega...da ne znate o kojem je filmu rijec?
 
Pozdrav ljudi evo mene opet...gledao sam film davno i ne mogu da se sjetim kako se zove...oni su izabrani kandidati i trebaju da rijese neki zadatak tj. treba da nadju koliko se sjecam neko pitanje i da odgovore na njega ili ti obrnuto...tu oni krecu zajedno da rade i dolazi do svadja, nasilja, ubistava, svega...da ne znate o kojem je filmu rijec?

Мислим да је овај филм у питању Exam
 
Pozdrav svima,vidim da su ljudi kao i ja nostalgicni i voleli bi da gledaju sto smo gledali kao djeca xD e sad ovako,o filmu ne znam gotovo nista jer sam ga gledao sa nekih 5,6 godina znaci pre skoro 20 leta...ali mi je bio jeziv.Radi se o nekom momku tj coveku koji ima sliku na kojoj je neki covek i on svakog dana gleda tu sliku i cini se da se covek priblizava i tako kad je taj covek skoro blizu vrata zacuje se kucanje.To je otprilike to cega se secam,ako neko ima odgovor nek pise ovde ili na pm :) svako dobro
 
Pozdrav ljudi, prije 5, 6 godina sam gledao jedan film inace komedija 2 cimera jedan ima pirsinge po citavom tijelu a ovaj drugi tamnoputi glumac uzima neku drogu za stimulaciju i posle toga u mnogim scena oslijepi, kao na primjer na hokejaski mec a drugi put na ulici i jedan beskucnik mu ukrade odijelo, to je svega sto se skecam iz tog filma pozdrav :D
 
Pozdrav svima,vidim da su ljudi kao i ja nostalgicni i voleli bi da gledaju sto smo gledali kao djeca xD e sad ovako,o filmu ne znam gotovo nista jer sam ga gledao sa nekih 5,6 godina znaci pre skoro 20 leta...ali mi je bio jeziv.Radi se o nekom momku tj coveku koji ima sliku na kojoj je neki covek i on svakog dana gleda tu sliku i cini se da se covek priblizava i tako kad je taj covek skoro blizu vrata zacuje se kucanje.To je otprilike to cega se secam,ako neko ima odgovor nek pise ovde ili na pm :) svako dobro

Budući da si bio klinac jesi li siguran da se radi o filmu a ne o seriji, i o odrazu u ogledalu a ne slici, (na šta si mislio, slika ili fotgrafija?)

Nešto najsličnije onome što tražiš je epizoda jedne serije Amazing Stories. Čak se i hronološki poklapa. Serija je snimana od 1985. -1987. Starije je od dvadeset godina definitivno:

Jordan Manmouth is a writer of horror novels. He says he isn't afraid of ghosts, although he'd like to be - it's living people that are scaring him, agents, ex-wives, and critics. It seems his wish is fulfilled very soon. He hears a scary noise and sees a phantom in the mirror. When he turns round, the phantom is gone, but it comes back (almost) every time Jordan looks in a mirror. The phantom gets nearer to him every time he sees it, and it seems to attack him from behind, so he gets more and more terror-stricken. Will he be able to find peace again?


https://en.wikipedia.org/wiki/Mirror,_Mirror_(Amazing_Stories)

- - - - - - - - - -

http://www.imdb.com/title/tt0511104/
 
Poslednja izmena:

Back
Top