Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Davno sam gledao film u kojem policajac koji je invalid ubije rodjenog brata jer ga ze zena prevarila sa njim. Tuzilac na sudu tvrdi kako je taj invalid pocinio ubistvo i da ustvari on i nije invalid vec se samo pretvara. U toku sudjenja tuzilac mu zabija noz u butinu kako bi dokazao da moze da pokrene noge ali ovaj je istrpio bol i nije ih pomerio...
Ako neko slucajno zna kako se zove taj film nekmi pomogne :D
HVALA
 
Ljudi treba mi vasa pomoc. Film je isao pre par godina na RTS-u u nocnom terminu. Radi se o novinarki, cini mi se da je iz Australije koja ostavlja porodicu i odlazi u Indiju ili Sri Lanku, da izvestava o imigrantima. Tamo upozna nekog lokalca, dozivi romansu sa njim i na kraju se ispostavi da je on umesan u neke poslove oko imigranata. Mislim da je to otprilike radnja, film mi je u magli a voleo bih da ga pronadjem. Pokusavam vec duze vreme ali bezuspesno. Pa ako je neko mozda video ili zna koji je film, bio bih mu jako zahvalan.:D
 
hmmm,vec duze vreme pokusavam da se setim jednog filma...davno sam ga gledao,film je iz 199neke. god. evo kratkog opisa.

radi se o nekom chipu koji liči na bateriju za rucni sat. postavi se (zalepi) iza uha i tada mozes kontrolisati neciji um (npr. deo iz filma: lik natera drugog lika da zapali cigaru iako nije pusach),ali i (npr 2.deo iz filma: zena se zagleda u goluba i golub eksplodira). ne verujem da ce se neko setiti,...al reko ajde da probam. :hahaha:
 
Ljudi, ko zna da mi kaze kako se zove ovaj film (ima dva dela): radnja je u nekom veku pre XX. :) U nekom gradu uhapse coveka koji je odg. za razne malverzacije i daju mu posao da obnovi postu u tom gradu i ima neko cudoviste sto ga cuva da ne bi pobegao od zadatka. Neki covek hoce da ga ubije, jer ima neki biznis i dobar rad poste mu jako smeta i td. Po ovome cete prepoznati! Hvala!
 
Davno sam gledao film u kojem policajac koji je invalid ubije rodjenog brata jer ga ze zena prevarila sa njim. Tuzilac na sudu tvrdi kako je taj invalid pocinio ubistvo i da ustvari on i nije invalid vec se samo pretvara. U toku sudjenja tuzilac mu zabija noz u butinu kako bi dokazao da moze da pokrene noge ali ovaj je istrpio bol i nije ih pomerio...
Ako neko slucajno zna kako se zove taj film nekmi pomogne :D
HVALA

Znam ja koji je glumac, nažalost ne znam mu ime, ono što je karakteristično su njegove prodorno plave oči.
 
Nakon neuspelog pretrazivanja po internetu za jedan film odlucila sam da pitam vas :) Ako ste gledali film na hrt 1 moja afrika koji se trenutno prikazuje,radnja je smjestena bas onako nesto,film sam gledala prosle godine 11 septembra na hrt 1 ili hrt 2 nisam ni sigurna :) posto sam od pola gledala obijasnicu neke scene....Dva djecaka crnca su se izgubila njihov otac ih trazi i kada je neka zivotinja napala ovog mladjeg on se setio kako ce da se zivotinja uplasi ako je on vec od nje i stavio je drvo na glavu ,onda jos jedna scena,jedna zena se tera sa nekim zavadjenim vojnicima ima ih dvoje i onda ona uzima pusku i tera njih tako nesto jes da ja ovo ne umijem da obijasnim al ne secam se dobro i znam da je tesko prema ovome da se odredi koji je film ako bude jos necega ja cu napisat...
 
ovako...da li mi neko zna reci naziv filma.. davno sam gledala film a niko ne zna kako se zove.. al ukratko: dvije osobe, na nekakvoj razmjeni il nesto tako pocnu se dopisivati, al se nikad nisu upoznali.. heh nikad narednih nezz 10godina (otprilike).. jedne prilike, kad oni vec imaju oko 20 godina, igrom slucaja on dolazi u njen grad. i oni se trebaju naci.. i oboje posalju svoje prijatelje.. i sve se zamrsi.. hvalaa.. (:
 
Nakon neuspelog pretrazivanja po internetu za jedan film odlucila sam da pitam vas :) Ako ste gledali film na hrt 1 moja afrika koji se trenutno prikazuje,radnja je smjestena bas onako nesto,film sam gledala prosle godine 11 septembra na hrt 1 ili hrt 2 nisam ni sigurna :) posto sam od pola gledala obijasnicu neke scene....Dva djecaka crnca su se izgubila njihov otac ih trazi i kada je neka zivotinja napala ovog mladjeg on se setio kako ce da se zivotinja uplasi ako je on vec od nje i stavio je drvo na glavu ,onda jos jedna scena,jedna zena se tera sa nekim zavadjenim vojnicima ima ih dvoje i onda ona uzima pusku i tera njih tako nesto jes da ja ovo ne umijem da obijasnim al ne secam se dobro i znam da je tesko prema ovome da se odredi koji je film ako bude jos necega ja cu napisat...

da li je to ovaj film http://www.imdb.com/title/tt0080801/, taj film ima i prvi i drugi deo!!!
 
Ljudi treba mi vasa pomoc. Film je isao pre par godina na RTS-u u nocnom terminu. Radi se o novinarki, cini mi se da je iz Australije koja ostavlja porodicu i odlazi u Indiju ili Sri Lanku, da izvestava o imigrantima. Tamo upozna nekog lokalca, dozivi romansu sa njim i na kraju se ispostavi da je on umesan u neke poslove oko imigranata. Mislim da je to otprilike radnja, film mi je u magli a voleo bih da ga pronadjem. Pokusavam vec duze vreme ali bezuspesno. Pa ako je neko mozda video ili zna koji je film, bio bih mu jako zahvalan.:D
 
Pozdrav drustvo,zanima me da li bi neko mogao da se seti ova dva filma na osnovu ovih scena kojih se jedino secam;
1.Valjda neki naucnik ode u proslost u vreme vitezova(radnja je slicna filmu " a knight in camelot" sa vupi goldberg)pa ga oni zarobe i on predvidi pomracenje sunca dok ceka vesanje,rekavsi da ako ga obese nikada vise nece videti sunce....
2.Mislim da je film japanski ili kineski,parodija na filmove,tipa muva i invisible man,kao on se pretvori u muvu a ovi ga hvataju tako sto postave ogromno gov*o i cekaju sa dzinovskom lopaticom da ga speskaju...

ako se neko seti :klap:

Prvi sam nasao,ostaje drugi
 
Poslednja izmena:
Ljudi MOLIM VAS pomazite,pisem vec po ne znam ni ja koji put zbog ovog filma...film se radi po istinitom dogadjaju,gledao sam ga mozda pre 5.godina,a i film je snimljen oko 2002.godine (nisam bas siguran da li je tacna godina)...Kao jednog ucenika(taj ucenik je bio crnac) je primetio jedan nastavnik kako nista ne pise na casu,jel samo crta kao nekakve stripove,a ustvari taj mali je znao lepo da crta,a brat od tog malog je svaki dan maltretirao kevu,tukao ju je i tako to,i to je primetio jednom njegov nastavnik,slucajno kad je otisao u njihovu kucu i od tada nastavnik je odveo klinca kod njega u stan da zivi sa njim zajedno,i na kraju kad su se delile diplome(a diplome su se delile u crkvi,ja mislim) dosao je njegov brat i hteo je da ubije nekoga(ja mislim toga nastavnika) i on je pobego iz crkve,a njegov mladji brat je potrcao za njime i na kraju pajkani su greskom ubili tog mladjeg brata koji je znao lepo da crta!!!!molim ko zna nek mi odgovori...HVALA UNAPRED...)
 

Back
Top