Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Life or Something Like It

http://www.imdb.com/title/tt0282687/

mov_life_or_something_like_it.jpg
 
Pokusava da nadjem film za koji sam gledala trailer i znam samo da se radi o liku koji prica sa nekom djevojkom preko telefona i zaljubljuje se u nju ali se nisu nikako sreli. Sjecam se samo jedne recenice iz filma koja ide od prilike:''Ovo je najblize vezi sto sam imao u zivotu''. Cini mi se da u traileru ona odbija da se nadje s njim. Mislim da je film noviji. To je sve sto znam. Znam da sam dala malo podataka ali nadam se da ce neko prepoznati o kojem je filmu rijec
 
Znam da je naziv filma dosta dug... Ide ovako:
Prijatelji u jahti na sred mora. Rese da se okupaju, skoce, i shvate da merdevine nisu spustene a da nema nikog da ih spusti jer je na jahti ostala samo beba glavne glumice, vremenom, jedan po jedan, umiru... Jedna likusa se udavi, drugi lik pokusa da zaroni ne mogu da se setim zbog cega i udari glavom i onesvesti se... Na kraju, znam da je pocela kisa i oluja i ona uspeva da se popne nekako...
Unapred zahvalan.
Pozdrav
 
Glumi Robert de Niro.....e sad,on je mafijas koji je nasao nekog psihijatra da mu pomaze da rascisti savjest....film je komedija.:).....nemogu da se sjetim vise davno sam gledao,al znam da se psihijatar bunio da ga lijeci zato sto je znao da je mafijas....ali na kraju se valjda sprijatelje....i zivjeli su srecno do kraja zivota...!!!!
 
Ljudi MOLIM VAS,pomazite...gledao sam jedan film i radi se po istinitom dogadjaju...kao jednog ucenika je primetio jedan nastavnik kako nista ne pise na casu jel samo crta..a ustvari taj mali je znao lepo da crta,a brat od tog malog je svaki dan maltretirao kevu,i to je primeti njegov nastavnik i on ga je odveo kod njega u stan da zivi sa njim zajedno,i na kraju kad su se delile diplome(a diplome su se delile u crkvi) dosao je njegov brat i hteo je da ubije nekog i on je pobego iz crkve,a njegov mladji brat je potrcao za njime i na kraju pajkani su greskom ubili tog mladjeg brata koji je znao lepo da crta!!!!molim ko zna nek mi odgovori...HVALA UNAPRED...
 
Pre nego sto pocnem na opisujem film, zelimd a naglasim da sam imala nekih 7-8 godina, da je film prikazivan na TV PALMA kanalu :) i da moja sestra i ja nismo mogle da zaspemo posle tog filma.
Naime, sve cega se ja secam je....

Devojčica ima predstavu u školi (balet ili nešto), i njena mama i mladja sestra stiyu na vreme, a tata kasni i dolayi skoro na kraj. Devojčica ljuta na tatu, vraća se kući sa mamom u autu, dok tata vozi malo iza njih. U tom trenutku maminim kolima dolazi u susret kamion ciji je vozač ili pijan, ili je zaspao za volanom, i tu dolazi do sudara ili naglog skretanja da bi se izbegao sudar, i ta devojcica izlece kroz šajbu i ostaje na mestu mrtva. Dalje se dešava to, da njena mladja sesta vidi njen duh, i ona ju navodi da skoči u fontanu, skoči sa prozora i svasta nešto, ne bi li kao bile zajedno...
sećam se još i neke kao galerije i u kojoj u izlogu stoji slika na kojoj je nacrtana neka velika kuća...to je navodno kuća izgubljenih dušica, u kojoj zivi neka starija zena koja u potkrovlju kuće čuva sve te duhove dece....ma ne ynam vise....to je sve sto mi je ostalo u sećanju...

ne znam zašto , ali sestra i ja smo tom filmu dali ime "Izgubljene dušice"????
trazila sam ga bezbroj puta i nista,...sve neki slicni nazivi ali nije to to....Produkcija je starija...iz 80.tih- 90.tih ....Trazeci taj film slučajno sam pronašla film Deadly Friend, koji mi je takodje ostao u secanju iz detinjstva, ali ni priblizno kao ovaj "izgubljene dušice" :)

Ako iko zna o kojem filmu govorim neka mi se javi!
ne znam ni ko glumi tu, ma nista osim tih nekih detalja gore navedenih...

hvala puno onome ko se prvi seti :)
 
Kada sam bila mala, sestra i ja smo jedno vece gledale na TV PALMI jedan film.
Radi se o devojcici, koja ima neku skolsku priredbu, plese balet ili sta vec, i njen tata dolazi na kraj priredbe i ona se ljuti, i odlazi sa mladjom sestrom i mamom kuci u drugom autu. Dok otac vozi iza njih, mami u susret nailazi kamion zbog kojega skrece sa puta, i ta devojcica probija sajbu i ostaje na mestu mrtva....Njen duh se pojavljuje svako vece i mami mladju sestru da krene sa njom ali roditelji je uvek spase na vreme i ne znaju sta se desava..to je sve cega se secamo, i secamo se jos da pred kraj filma , tu je neka kuca sa slike, i oni odlaze tu i u podkrovlju te kuce su duhovi neke dece, bla bla...

nas dve smo (ne znam iz kod razloga tom filmu dale ime IZGUBLJENE DUSICE)......

trazim i trazim i trazim vec 1000godina.....i uvek nailazim na slicnu radnju ali nije to to....

film se ne zove DONT GO TO SLEEP, ili LADY IN WHITE.....

ako je iko razumeo opis ovog filma, ili mozda gledao taj film, neka se javi :)
mislim da sam gledala taj film negde 1994 ili '95.....
 
američki dečiji o leptirima, rekla bih druga polovina devedesetih, nekakva fantazija, prica je o tome kako dete i leptir-vilenjak pokusavaju da spasu leptire od kolekcionara
taj leptir-vilenjak na kraju uleti u vatru i izgori, tuzan kraj, a u naslovu filma mislim da se pominjalo nešto "mesečina" ...

neverovatnom slučajnošću danas nabasah na plakat, još se ispostavi da je film češki ...
gledajte ga !

301177.jpg
 
Davno sam gledala jedan film ali ne znam kako se zove. Radi se o devojci koja pocinje da se vidja sa dva decka, obojca joj se svidjaju i ona ulazi u vezu i sa jednim i sa drugim dok oni to ne saznaju.. Tada traze od nje da izabere jednog od njih ali ona to ne uspeva da uradi i tada pocinju svi troje da zive zajedno, ona zatrudni, treba da se uda za jednog od njih ali ne zna za kog.... Da li neko zna kako se zove ovaj film? Hvala unapred...
 
Davno sam gledala jedan film ali ne znam kako se zove. Radi se o devojci koja pocinje da se vidja sa dva decka, obojca joj se svidjaju i ona ulazi u vezu i sa jednim i sa drugim dok oni to ne saznaju.. Tada traze od nje da izabere jednog od njih ali ona to ne uspeva da uradi i tada pocinju svi troje da zive zajedno, ona zatrudni, treba da se uda za jednog od njih ali ne zna za kog.... Da li neko zna kako se zove ovaj film? Hvala unapred...

Znam gledao sam i ja taj.....ali necu ti moci bas pomoci nesjecam se ni ja kako se zove:rumenko:
 
Davno sam gledala jedan film ali ne znam kako se zove. Radi se o devojci koja pocinje da se vidja sa dva decka, obojca joj se svidjaju i ona ulazi u vezu i sa jednim i sa drugim dok oni to ne saznaju.. Tada traze od nje da izabere jednog od njih ali ona to ne uspeva da uradi i tada pocinju svi troje da zive zajedno, ona zatrudni, treba da se uda za jednog od njih ali ne zna za kog.... Da li neko zna kako se zove ovaj film? Hvala unapred...

znam nekoliko filmova sa slicnom radnjom, ali mi je ovaj prvi pao na pamet :D
http://www.imdb.com/title/tt0219965/
 

Back
Top