Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Danas sam gleda film na Pink action ali ne znam kako se zove....ne znam ni imena glumica niti kako su se zvale u filmu (brzo zaboravljam :D)...cini mi se da je film radjen po istinitom dogadjaju barem sam tako shvatio po zavrsetku filma....RADNJA:U pitanju su dvije djevojke (lezbejke) zaljubljene jedna u drugu...jedna je mala,crne kose,malo krace,ruzna...druga velika,plave duge kose,isto ruzna ka muskarac,***** je :DD...Ova velika odlucuje da ovu malu odvoji od kuce i povede sa sobom da zive zajedno,medjutim oni nemaju para i ova velika stopira kola u kojima ljudima nudi svoje usluge i navlaci ih u sumu i onda ih ubije i uzme im pare kako bi mogla sve da priusti svojoj partnerki,onda odlucuje da nadje castan posao,proba da bude advokat ali to normalno joj ne uspijeva i onda se opet vrace svome poslu misleci ako je policija nije uhvatila kad je ubila jednoga covjeka da je nece uhvatiti i ako nastavi...sjecam se da joj ime pocinje sa slovom A :D.....film se zavrsava tako sto ova velika iz zatvora zove ovu drugu i prica joj nesto i kaze kako ce izaci iz zatvora jer je nisu zatvorili zbog ubistva neko zbog nekoga prekrsaja a policija je ozvucila ovu drugu i ona je tjera da prizna ubistvo i ova to i cini i onda je osudjuju....po kraju filma dje pise da je pogubljena 2002 pomislio sam da je radjeno po istinitom dogadjaju....Neko zna ovaj film sigurnoo,ajdee samo mi treba naziv!:)
 
Danas sam gleda film na Pink action ali ne znam kako se zove....ne znam ni imena glumica niti kako su se zvale u filmu (brzo zaboravljam :D)...cini mi se da je film radjen po istinitom dogadjaju barem sam tako shvatio po zavrsetku filma....RADNJA:U pitanju su dvije djevojke (lezbejke) zaljubljene jedna u drugu...jedna je mala,crne kose,malo krace,ruzna...druga velika,plave duge kose,isto ruzna ka muskarac,***** je :DD...Ova velika odlucuje da ovu malu odvoji od kuce i povede sa sobom da zive zajedno,medjutim oni nemaju para i ova velika stopira kola u kojima ljudima nudi svoje usluge i navlaci ih u sumu i onda ih ubije i uzme im pare kako bi mogla sve da priusti svojoj partnerki,onda odlucuje da nadje castan posao,proba da bude advokat ali to normalno joj ne uspijeva i onda se opet vrace svome poslu misleci ako je policija nije uhvatila kad je ubila jednoga covjeka da je nece uhvatiti i ako nastavi...sjecam se da joj ime pocinje sa slovom A :D.....film se zavrsava tako sto ova velika iz zatvora zove ovu drugu i prica joj nesto i kaze kako ce izaci iz zatvora jer je nisu zatvorili zbog ubistva neko zbog nekoga prekrsaja a policija je ozvucila ovu drugu i ona je tjera da prizna ubistvo i ova to i cini i onda je osudjuju....po kraju filma dje pise da je pogubljena 2002 pomislio sam da je radjeno po istinitom dogadjaju....Neko zna ovaj film sigurnoo,ajdee samo mi treba naziv!:)

možda....
http://www.imdb.com/title/tt0340855/
 
Gledao sam film kao klinac početkom 90-ih na TV-u, verovatno je snimljen 80-ih...

Devojčica (ima manje od 10 godina) je nestala posle škole (ili časa klavira, čini mi se). Glavni likovi su majka, otac i polu-brat otete devojčice, koji je majčin sin iz prvog braka. Otmičar se javlja posle nekog vremena i traži otkup. Policija je sve vreme tu negde. Dogovore razmenu u nekoj divljini, oni tamo odnesu pare (koje on ni ne pokuša da uzme), a u kesi nađu mrtvu devojčicu. Majka je vozi kući kroz grad na suvozačevom sedištu. Na kraju policija otkriva da ju je oteo i ubio taj njen polu-brat, koji je inače tokom celog filma uz majku (i očuha)...
Mislim da ima retrospekcije, da se prikazuju i scene koje su se desile pre otmice dok policija radi na slučaju.

Zna li neko koji je ovo film?
 
nisam gledala film samo reklamu za njega...
radi se o novim mladim glumcima...jedina scena koju sam zapamtila je da pale policiski auto iz nekog razloga..
a drugi je
devojka ili je dadilja ili čuva nečije dete ...scena..ona je u sobi neke žene kod koje ili živi ili radi ...
noviji filmovi ...
ima li neko ideju koji su filmovi , kako bih mogla da ih pronadjem po naslovu

Da nije :
http://www.imdb.com/title/tt0489237/
 
Drugari ovo mi treba:

"da ne znate mozda jedan crtani, isto je ovako na foru za odrasle, davno je napravljen, radi se o igracima za kosarku i komedija je.. Ja sam ga gledala u srednjoj i nisam saznala kako se zove.. I da, nije SPACE JAM! To mi stalno izbacuju na netu, kad pokusavam da ga nadjem.."

za drugaricu, bio bih vam zahvalan ako bi ste mi pomogli :) (mozda nije kosarka u pitanju mozda je i hokej)
 
Dobar dan svima :) Hteo bih da pitam ako neko zna kako se zove jedan film... radnja je bila ovakva otprilike.... devojka u skoli svi je napusavaju, kasnije neki SMEKER prilazi i pita je da mu pokaze neki predmet, ona kaze moze ali pod jednim uslovom nemoj da se zaljubis u mene... on se samo nasmejao.... kasnije dok su provodili vreme zajedno on se zaljubio u nju, a ona mu je ono rekla sa razlogom , devojka je imala leukemiju i umrla na kraju filma....
 
Dobar dan svima :) Hteo bih da pitam ako neko zna kako se zove jedan film... radnja je bila ovakva otprilike.... devojka u skoli svi je napusavaju, kasnije neki SMEKER prilazi i pita je da mu pokaze neki predmet, ona kaze moze ali pod jednim uslovom nemoj da se zaljubis u mene... on se samo nasmejao.... kasnije dok su provodili vreme zajedno on se zaljubio u nju, a ona mu je ono rekla sa razlogom , devojka je imala leukemiju i umrla na kraju filma....

Da nije http://www.imdb.com/title/tt0281358/
 
Jao sad sam se setio jednog filma koji trazim vec dugo. Gledao sam ga na Hallmarku, i to nekih 20-30 minuta, i to pre jedno 2-3 godine. U svakom slucaju, radi se o radio voditelju, koji pusta R&B na radiju, u svojoj emisiji, a inace je belac (danas to nije nista neuobicajeno, ali cini mi se da film nije smesten u danasnjicu, mozda gresim), i tako on postane popularan medju crnackom zajednicom, secam se scene kad ga ceka 5-6 crnaca ispred zgrade gde radi i daju mu neke R&B ploce da pusti u emisiji. Eto toliko, ako neko zna nek napise
 
Glavni lik crnac (mendela,mondela)-mislim da se tako zove. zlostavljan je zajedno sa drugarima u zatvoru, gde je od torture njegov drug stiv-stivi umro. On posle nekog vremena trazi pravdu - dolazi advokatica da ga brani, i ispostavlja se da je i ona bila u tom zatvoru na jednu noc, jer je bila u vezi sa jednim od njih! Glavni lik (mendela, mondela) se tokom celog filma kupa u bazenu i clan je neke politicke partije.

Ko zna naziv neka ostavi pls )))
 
Romanticna komedija,mislim da glumi Dzon Kjuzak,ali nisam siguran.Upoznaje se sa nekom devojkom,provode neko vreme zajedno kada odluce da se rastanu,a ako je bozja volja sresce se opet.Mislim da ona ispisuje adresu na novcanici i odlazi da je razmeni.Valjda on pronalazi tu novcanicu nakon nekog vremena,i nalazi je na nekom klizalistu
 
Romanticna komedija,mislim da glumi Dzon Kjuzak,ali nisam siguran.Upoznaje se sa nekom devojkom,provode neko vreme zajedno kada odluce da se rastanu,a ako je bozja volja sresce se opet.Mislim da ona ispisuje adresu na novcanici i odlazi da je razmeni.Valjda on pronalazi tu novcanicu nakon nekog vremena,i nalazi je na nekom klizalistu

Serendipity
 
Upravo film ide na pink actionu ne znam kako se zove ali sam ga gledao odavno,mislim da se zove nesto Terros Island tako mi se cini,stariji je film...citava radnja se odvija na ostrvu,dvojicu momaka jedan se zove Sem a drugi Najdzel voda ih donese na to ostrvo a tu zivi neka zena,znam da su sa sobom u kutiji donijeli nekakvoga jakog macka...mislim da ona drzi na tavan nekakvoga momka koji ide ka' pas oni za njega tek kasnije saznaju...na kraju se ispostavlja da je ona bezobrazna i onda slijedi borba za njihov zivot...ZNATE FILM SIGURNO NEKOLIKA PUTA SE EMITOVA NA PINKU
 
gledao sam film na HRT-u prosle godine, nazalost ne znam kako se zove...
radi se o americkom vojniku koji sluzi vojsku u jednoj od americkih baza, tamo stalno nesto muva, kupuje i preprodaje razne stvari od tehnike preko oruzja, dobar je sa komandantom u toj bazi, ali i sa njegovom zenom sa kojom ima stalno seksualne odnose, problem nastaje kada u bazu dolazi novi nadredjeni, vijetnamski veteran koji zeli da zavede red u bazi. on ulazi u sukob sa vojnikom i ukida mu sve privilegije koje ovaj ima kod komandanta... vojnik u medjuvremenu upoznaje cerku nadredjenog sa kojom ulazi u vezu... nadredjeni to shvata kao izazivanje i protivi se toj vezi i biva neprijateljski nastrojen prema njemu... na kraju filma njih dvojica se pobiju i ispadaju kroz prozor kasarne, veteran gine, a vojnik dobija prekomandu na Havaje i tamo igleda ponovo zapocinje svoj stari nacin zivota u kasarni... z:poz:
 
on je dobar đak ona odličan srednjoškolci, igrom slucajeva zajedno moraju da beze od neke vrstre neonacista( tri negativca , secam se samo nake zene u belom dugackom mantilu koja ima potpuno belu kosu do ramena i crne naocare , druga dva negativca su muskarci. u sve to upada zbog nekih otkrica o zlatnim polugama i zlatu jevreja koje su fasisti otimali od njih u toku drugog svetskog rata. film je u boji americki je mislim, gledao sam ga 1997 ili 1996 nisam siguran za godinu.ne znam kad je snimljen.

unapred hvala
 
Sad sam se podsjetio jednoga filma koji sam gleda prije mozda 5 godina.....ne sjecam se puno radnje ali reci cu ono cega se sjecam i nadam se da ce neko znati naziv filma....zanr filma je triler-drama koliko se sjecam...uglavnom zeni se utopio sin i ona odlazi u neku kucicu na plazi a mislim da se ti blizu nalazi i Svetionik moguce da se i tako nekako zove film onda upoznaje nekoga momka a onda kasnije kada podje u taj grad i trazi ga oni joj kazu da je on umro odavno (ne znam tacno prije koliko godina) a ona je sa njim bila juce....neko zna sigurno naziv filma,sad sam se prisjetio ali uopste ne znam je li ovo u ovome filmu kako joj se na frizideru u toj kuci magneti pomijeraju (nisam siguran je li to uopste u ovome filmu,pamcenje me ne sluzi dobro):DD...film je odlican neko ga je mora' pogledat' tako da ocekujem odgovor???
 
Sad sam se podsjetio jednoga filma koji sam gleda prije mozda 5 godina.....ne sjecam se puno radnje ali reci cu ono cega se sjecam i nadam se da ce neko znati naziv filma....zanr filma je triler-drama koliko se sjecam...uglavnom zeni se utopio sin i ona odlazi u neku kucicu na plazi a mislim da se ti blizu nalazi i Svetionik moguce da se i tako nekako zove film onda upoznaje nekoga momka a onda kasnije kada podje u taj grad i trazi ga oni joj kazu da je on umro odavno (ne znam tacno prije koliko godina) a ona je sa njim bila juce....neko zna sigurno naziv filma,sad sam se prisjetio ali uopste ne znam je li ovo u ovome filmu kako joj se na frizideru u toj kuci magneti pomijeraju (nisam siguran je li to uopste u ovome filmu,pamcenje me ne sluzi dobro):DD...film je odlican neko ga je mora' pogledat' tako da ocekujem odgovor???

Možda http://www.imdb.com/title/tt0412798/
 
ljudi MOLIM VAS,pomazite...gledao sam jedan film i radi se po istinitom dogadjaju...kao jednog ucenika je primetio jedan nastavnik kako nista ne pise na casu jel samo crta..a ustvari taj mali je znao lepo da crta,a brat od tog malog je svaki dan maltretirao kevu,i to je primeti njegov nastavnik i on ga je odveo kod njega u stan da zivi sa njim zajedno,i na kraju kad su se delile diplome(a diplome su se delile u crkvi) dosao je njegov brat i hteo je da ubije nekog i on je pobego iz crkve,a njegov mladji brat je potrcao za njime i na kraju pajkani su greskom ubili tog mladjeg brata koji je znao lepo da crta!!!!molim ko zna nek mi odgovori...hvala unapred..
 
gledao sam film pre 2-3 godine na HRT-u...
radi se o vojniku sluzi vojsku u jednoj od americkih vojnih baza u zapadnoj nemackoj krajem osamdesetih godina... njemu je tamo ladovina, radi sta hoce, zeza se, svoju sobu u kasarni uredjuje kako on hoce, valja neku drogu, prodaje oruzje, samo nesto muva po bazi, a sve to moze jer se uortacio sa komandantom baze... problem nstaje za njega kada u jjegovu jedinicu stigne novi zapovednik, vijetnamski veteran koji zeli da zavede red i disciplinu, tada nastaje svakodnevno prepucavanje izmedju vojnika i zapovednika... to sve tako trje dok vojnik jednoga dana ne upozna cerku zapovednika u koju se zaljubljuje i krece sa njom da se zabavlja... to zapovednik shvata kao sukob na licnoj osnovi i sve cini kako bi ovo dvoje rastavio, sukobi bivaju jos zesci da bi na kraju doslo do krvavog obracuna izmedju njih dvojice. tuku se u kasarni, u zgradi i obojica ispadaju kroz prozor, zapovednik gine, a vojnik zadobija teske povrede i biva premesten u vojnu bazu na Havajima... film se zavrsava tako sto vojnik pocinje da se zblizava sa tamosnjim komandantom baze.
unapred, hvala z:poz:
 

Back
Top