Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

gledao sam bas davno jedan film u fazonu ljudi su sleteli na neku planetu i tu nalaze neki napusteni kamp, i u tom kampu pronadju neki solarni sistem koji tacno pokazuje kretanje svih planeta i sunca (msm da ima 3 sunca koja greju tu planetu) i od jednom vide da ce veoma uskoro sva 3 sunca zaci ili ce biti pomracenje sa drugim planetama nisam siguran, ali u glavnom na toj planeti zive cudovista(u zemlji preko dana) slicna onima iz 8 putnika...i oni shvataju ako na planeti ostane mrak da ce ih cudovsta sve ubiti...i tako...nadam se da neko zna kako se zove ovaj film? :P
 
Nemam mnogo informacija

Crno beli , americki, misterija.. Jedno 10 ljudi je u jednoj velikoj kuci , i valjda se desilo ubistvo ili samo nestanak ( ii kad god svetlo nestane uvek jos jedna osoba nestane ) VALJDA ..a kuca je prepuna tajnih prostorija..secam se jedne scene, da je neki lik, koji je sedeo na fotelji, propao kroz pod :) tako nesto.

Nadam se da neko zna naziv ovog filma :)
 
Nemam mnogo informacija

Crno beli , americki, misterija.. Jedno 10 ljudi je u jednoj velikoj kuci , i valjda se desilo ubistvo ili samo nestanak ( ii kad god svetlo nestane uvek jos jedna osoba nestane ) VALJDA ..a kuca je prepuna tajnih prostorija..secam se jedne scene, da je neki lik, koji je sedeo na fotelji, propao kroz pod :) tako nesto.

Nadam se da neko zna naziv ovog filma :)

mislim da je ovo http://www.imdb.com/title/tt0021054/ :)
 
Exaybachay hvala mnogo. To je pravi glumac. Film je Something to Live for: The Alison Gertz Story (TV 1992)

http://www.imdb.com/title/tt0105444/

HVALA JOS JEDNOM!
jao mi kad smo bili mali zavli smo taj film "ljubav na jednu noć"
i svi smo ga gledali i posle smo ga prepričavali i bio nam je mnogo strašan
tad sam se prepala side za večna vremena =/
e da, i mnogo smo bili ljuti na tog što je posle se opsesivno umivao =)
 
gledao sam bas davno jedan film u fazonu ljudi su sleteli na neku planetu i tu nalaze neki napusteni kamp, i u tom kampu pronadju neki solarni sistem koji tacno pokazuje kretanje svih planeta i sunca (msm da ima 3 sunca koja greju tu planetu) i od jednom vide da ce veoma uskoro sva 3 sunca zaci ili ce biti pomracenje sa drugim planetama nisam siguran, ali u glavnom na toj planeti zive cudovista(u zemlji preko dana) slicna onima iz 8 putnika...i oni shvataju ako na planeti ostane mrak da ce ih cudovsta sve ubiti...i tako...nadam se da neko zna kako se zove ovaj film? :P

http://www.imdb.com/title/tt0134847/
 
Molim za pomoc.....trazim film Bele ruze za crnu sestru.Dali je neko gledao taj film i gde ga mogu pronaci.Gledala sam ga kao mala i secam se da se radi o dve devojke,jedna od njih strada pa majka ove druge moli majku od nastradale devojke da dozvoli presadjivanje srca posto joj nema spasa.To je ono cega se secam....molim vas pomozite jer ga vec dugo trazim
 
E ovako POMAGAJTE!Ovaj film,tacnije crtac, sam gledao kao klinac sa svecom...radi se o nekim psima koji kao bleje u kraju i imaju neku zlatnu kosku u muzeju...a onda neki losi kerovi ukradu tu kosku i onda svi povilene pa idu da uzmu tu kosku i tako nemam pojma ima i scena kad su u nekoj kao horor sumi i non stop su neke pesme kao rok bluz otkud znam ???Jel zna neko

I? Kako se zove?
 
Da li neko zna naziv filma, mislim da je italijanski I radnja otprilike ovako izgleda:decak je zatocen u sirotistu I divalj je.Zatvoren je I ne zna da prica.Medjutim dolazi mlada zena koja uz puno truda I napora dovodi u red ali direktorki(monahinja) sirotista to ne ide u prilog jer je on unuk njenog muza.Devojkju mladu zatvaraju a dete postaje opet zapusteno.Ova devojka ima drugaricu koja je monahinja ali koja se prerusava u obicnu devojku I studira zaljubljuje se itd.Film se sastoji iz nekoliko delova.Veoma sam zahvalan ako mi neko da naziv.
 
Molim za pomoc.....trazim film Bele ruze za crnu sestru.Dali je neko gledao taj film i gde ga mogu pronaci.Gledala sam ga kao mala i secam se da se radi o dve devojke,jedna od njih strada pa majka ove druge moli majku od nastradale devojke da dozvoli presadjivanje srca posto joj nema spasa.To je ono cega se secam....molim vas pomozite jer ga vec dugo trazim

Rosas blancas para mi hermana negra
probaj tako da ga tražiš
 
Gledao sam jedan film pre nekih par meseci na PINK FAMILY kanalu al sam samo zapamtio jednu scenu pa ako neko moze da mi pomogne

Kao dva momka sede / leze u krevetu i jedan pusi cigaretu i kaze drugom nesto kao ''trebao bi ici u bolnicu...''
a ovaj mu odgovara nesto u smislu ''volim te il tako nesto...''

ako neko zna koj je ovo film nek kaze...

HVALA UNAPRED
 
Gledao sam jedan film pre 5-6 dina na RTS-u

Dva momka vojnika dobiju duznost da odu po opasnog kriminalca da ga sprovedu iz jednog u drugi zatvor. Tamo se desava da je tak kriminalac
zena i to lepa... Onda se jedan smuva sa tom zenom dok spavaju u nekom hotelu... Ona im kasnije pobegne... Tako nesto
koliko se secam naziv tog filma je nesto kao ''pratilac'', ''pratioci''...

Ako neko zna HVALA MU UNAPRED !!!!
 
Gledao sam jedan film pre 5-6 dina na RTS-u

Dva momka vojnika dobiju duznost da odu po opasnog kriminalca da ga sprovedu iz jednog u drugi zatvor. Tamo se desava da je tak kriminalac
zena i to lepa... Onda se jedan smuva sa tom zenom dok spavaju u nekom hotelu... Ona im kasnije pobegne... Tako nesto
koliko se secam naziv tog filma je nesto kao ''pratilac'', ''pratioci''...

Ako neko zna HVALA MU UNAPRED !!!!

Mozda ovaj http://www.imdb.com/title/tt0109403/
:think:
 

Back
Top