Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

mislim da se kod nas film preveo kao veseli klub mladih. Zadnji put sam ga gledao na vhs-u pre 15 godina. Film je smesten u 50,60-te(predpostavljam) i radi se o grupi omladine koja pokusava da zastiti taj klub da ga ne bi unistio neki magnat. Caka je u tome da je taj magnat otac od tipa koji predvodi tu omladinu protiv njega. U filmu ima mnogo muzike, plesa itd. Naravno, na kraju se tip smiluje na sina i ostavlja klub. Inace, mislim da bi mi se i sada film svideo posle toliko godina. Unapred hvala!
 
Ne znam zasto sam ja zapela da je Bah :lol:
Znam da je muzika u pozadini dok pravi voline...
Da li moezes da napises za Telemana i Ucelinija i Vivaldija koja djela tacno?

Hvala svakako na trudu ;)

Ma za tebe sve:D
1. Telemann - Grave
2. Purcell - Ouverture
3. Vivaldi - Allegro
4. Telemann - Vivace Allegro
5. Telemann - Bourr閑 (Presto)
6. Vivaldi - Largo molto - Allegro ma poco andante
7. Anonymous - Variazoni sulla follia di Spagna
8. Pachelbel - Canon in D
9. H鋘del - Rigandon
10. Allegro 4:25
11. Vivaldi - Allegro Molto
12. Vivaldi - Allegro
13. Presto
14. Vivaldi - Adagio
15. Vivaldi - Allegro
16. Vivaldi - Allegro
17. Uccellini - Sonata in B flat
18. Vitali - Chaconne in G minor
Trebalo bi da je to to :bye:
 
Poslednja izmena:
mislim da se kod nas film preveo kao veseli klub mladih. Zadnji put sam ga gledao na vhs-u pre 15 godina. Film je smesten u 50,60-te(predpostavljam) i radi se o grupi omladine koja pokusava da zastiti taj klub da ga ne bi unistio neki magnat. Caka je u tome da je taj magnat otac od tipa koji predvodi tu omladinu protiv njega. U filmu ima mnogo muzike, plesa itd. Naravno, na kraju se tip smiluje na sina i ostavlja klub. Inace, mislim da bi mi se i sada film svideo posle toliko godina. Unapred hvala!

po tvojoj prici izgleda da sam uspeo sa ga izguglam :D
veseli klub mladih
 
Sad ja skroz konfuzno da vam opisem film, pa ko pogodi, svaka cast :)
Kao drug i drugarica, zive jedno preko puta drugog i bas su super ali je on zaljubljen u nju, e sad ne secam se jel odmah od pocetka ili se tek kasnije zaljubljuje.. uglavnom kad god bi nju neki decko dopratio kuci, ovaj drug kao gleda kroz prozor i onda mu ona kao da znak da je pozove na fiksni, da se izvuce od decka i tako kao par scena bilo gde nju razni prate kuci i onda posle nekog vremena ona izadje sa nekim i ovaj drug kao ceka znak medjutim ona nista, kao super joj je s tim deckom i tu ovaj drug postaje ljubomoran.. a taj decko je valjda bivsi narkoman.. i nista tu ona nastavi da se vidja sa njim i jedno vreme se svo troje druze, ali ovaj drug im kao sve nesto namesta da bi je na kraju ubio, a valjda optuzio tog decka..tako nesto..a da, ona non stop fotografise, to je sve sto se secam, uopste ne mogu da se setim ko glumi, ali cini mi se da je decka glumio Hartnet ili neki isto tako dobar frajer..a drug je onako malo debeo..:/
:))
 
Sad ja skroz konfuzno da vam opisem film, pa ko pogodi, svaka cast :)
Kao drug i drugarica, zive jedno preko puta drugog i bas su super ali je on zaljubljen u nju, e sad ne secam se jel odmah od pocetka ili se tek kasnije zaljubljuje.. uglavnom kad god bi nju neki decko dopratio kuci, ovaj drug kao gleda kroz prozor i onda mu ona kao da znak da je pozove na fiksni, da se izvuce od decka i tako kao par scena bilo gde nju razni prate kuci i onda posle nekog vremena ona izadje sa nekim i ovaj drug kao ceka znak medjutim ona nista, kao super joj je s tim deckom i tu ovaj drug postaje ljubomoran.. a taj decko je valjda bivsi narkoman.. i nista tu ona nastavi da se vidja sa njim i jedno vreme se svo troje druze, ali ovaj drug im kao sve nesto namesta da bi je na kraju ubio, a valjda optuzio tog decka..tako nesto..a da, ona non stop fotografise, to je sve sto se secam, uopste ne mogu da se setim ko glumi, ali cini mi se da je decka glumio Hartnet ili neki isto tako dobar frajer..a drug je onako malo debeo..:/
:))

http://www.imdb.com/title/tt0238137/
 
Film je Ruski. Gledao sam ga pre vise od 30 godina. Prica je urbana iz 30-tih godina 20 veka i bavi se prvim prodorom JAZZ muzike u SSSR. Grupa mladih muzicara dolazi do prvih ploca
sa ovom muzikom i pocinje odusevljeno prvo da slusa a zatim i da svira JAZZ. Ima sjajne muzike. To je sve otprilike cega se secam. Ako neko, na osnovu ovih oskudnih podataka zna naziv
filma bio bih mu zahvalan.
 
nisam gledala film samo reklamu za njega...
radi se o novim mladim glumcima...jedina scena koju sam zapamtila je da pale policiski auto iz nekog razloga..
a drugi je
devojka ili je dadilja ili čuva nečije dete ...scena..ona je u sobi neke žene kod koje ili živi ili radi ...
noviji filmovi ...
ima li neko ideju koji su filmovi , kako bih mogla da ih pronadjem po naslovu
 
Devedesetih sam gledala film, gde zena usled cestih kratkotrajnih bolesti saznaje da je zarazena HIV-om. Kontaktira sve dotadasnje partnere i otkriva da onog kojeg ne pronalazi (iz one night stand-a) je taj koji joj je preneo virus.
Odlazi u savetovalista sa tadasnjim partnerom i nakon zasticenog odnosa, on se tusira vrelom vodom i grebe kozu, ne bi li se oprao.
Zna li neko kako se zove film?
Hvala unapred.
 
Davno sam gledao...domaci je film, i mislim da je kamera stajala stalno u jednom uglu sobe i da je cela radnja filma u jednoj sobi. Ako je uopste i film. Znam da u tom stanu zivi devojka i da je jedo jutro bude roditelji(mislim) i govore joj da nekad gleda izlazak sunca, a ona iz kreveta kaze da je videla jedani da su svi isti i da tu nema nista posebno. I znam da kasnije ima sex sa nekim likom, i skontao sam da ona nije skinula carape, mislim dasu se saxali na stolu...

jel zna neko bilo sta?
 
Devedesetih sam gledala film, gde zena usled cestih kratkotrajnih bolesti saznaje da je zarazena HIV-om. Kontaktira sve dotadasnje partnere i otkriva da onog kojeg ne pronalazi (iz one night stand-a) je taj koji joj je preneo virus.
Odlazi u savetovalista sa tadasnjim partnerom i nakon zasticenog odnosa, on se tusira vrelom vodom i grebe kozu, ne bi li se oprao.
Zna li neko kako se zove film?
Hvala unapred.

perry-king-2-sized.jpg
9zx5belr3xbn9nx3.jpg


Perry King
može da bude i u temi sporedni..i u temi atraktivni..i u temi ružni..kako god :)

...secam ga se u nekom filmu koji je prevashodno podizao aids awareness u mom ranom teenage dobu...glumio je dugogodisnjeg decka glavne junakinje koja je zarazena ...i scene kako se posle vodjenja ljubavi sa njom preko 2 kondoma, tusira u kupatilu i sav zgrozen sapunja kao sumanut ... u smislu kao biatch je zarazena a ja moram da glumim decka koji je supportive ...

...meni je tad kao klincu on bio zloca ...mada sada kada razmislim ta scena je i jedina ostala urezana u mom secanju i vrsi i dan danas neku funkciju u nesvesnom :think:

...evo ti ga glavni glumac,pa pretrazi sutra na imdb-u njegove filmove...mene mrzi sada jer sam umoran(a i odvec star,hehe)...ili cu ti potraziti ja sutra kada budem bio chio i odmoranan aka raspolozen ...
 

Back
Top