Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Ajde valjda neko zna !

Bio je prije jedno 8 godina na RTS-u. Secam se da se zvao film Nova Zemlja. Mislim da je imao 2 dijela. Kada ukucam taj naziv film ne mogu da nadjem nishta .

Sjecam se jedne scene iz filma kada jedan crnja ode u neku prodavnicu kao da prodaje radio, a u kutiju stavi ciglu . I tako prodao tom i ovaj kada je video ciglu bacio njima na kola. Secam se te scene. Znam da je tu s njima bila i neka plavusa tj. da se ona pojavljuje u filmu. Ajde molim vas
 
Zna neko ovaj film mozda?
Radi se o devojci koja je imala ucestale bolove u kolenu i onda je otisla kod lekara gde joj je otkriven rak kolena ili tumor ili kako vec.A bavila se nekim plesom ili sta vec.
Nakon toga,ona ide na hemoterapiju,gubi svu kosu,usput se zaljubjuje u nekog momka iz skole.Posle,oni joj amputiraju tu nogu do kolena jer se rak vratio.Njen otac gubi posao jer je mnogo vremena provodio sa kcerkom,umesto da je na poslu.Nakon toga,njihova porodica ide na sud da tuzi njegovog sefa sto ga je otpustio.Oni u medjuvremenu,zbog nedostatka para zive kod sestre ( od te bolesne devojcice ) i njenog muza.
Trazila sam imdb-u,al neuspesno.
Hvala unapred.:)
 
Pomoc molim!!!...malo je komplikovano posto sam siguran da nije poznat muvi, ne secam se glumaca, ni rezisera, ali nadam se da ce da se nadje neki iskusni filmadzija medju vama;)
gledao sam ga na nekoj od domacih televizija.
To je horor film, americki, mozda australijski (ne verujem da je engleski) iz devedesetih rekao bih...
koliko se secam natsavik je ubica. bavi se magijom (crnom ili vudu), cini mi se da ima i neku masku......uglavnom ima veze sa nekakvim ritualima. u pitanju je srednja skola.
scena koja mi je ostala urezana - decak i devojcica tinejdzeri istrazuju gisto ubistvo/va i slucajno upadaju u njegovu kucu (nastavnikovu). pronalaze dokaze koji ga povezuju sa ubistvima, a u medjuvremenu on se vraca gajbi, pocinje da ih ganja, oni mu beze, posle toga im niko ne veruje da je on ubica, itd.
to je to, ako nekom padne bilo sta na pamet neka baci post...
HVALA UNAPRED!!!
CHIRZZZZZ
+
Gledao sam, ali ne znam ime...znam samo da nastavnik vozi neki crni auto sa zatamnjenim staklima , a maska je sa velikim rogovima valjda...

Opet ...

Jel zna neko ??? ovaj film me progoni
 
dve sestre ceo zivot provode u kuci. njihov otac je bio nekakav umetnik, slikar, i vaspitavao ih je tako sto im je nalagao da zive u svetu maste. to je i radnja filma, svaka scena u kuci je bujna mastarija, umisljanja dve sestre - cudni predmeti, enterijer, sarenolika odeca ... kasnije se pojavljuje i jedan mladic, nisam sigurna da li su i njega zamislile, pa se on spetljava s obe sestre, predlaze da se presele, da putuju, pa valjda na kraju njih dve rese da nece dozvoliti nikome da bude preci od njih dve medjusobno, niti njihovom uvrnutom zivotu, pa teraju ( ili ga brisu iz maste) tog lika i vracaju se tradiciji slikarstva, nastavljaju tako da zive.

e, sad, moguce je da je jedna sestra i pobegla s tim likom, odavno sam gledala to, i ne od pocetka, ali sam skoro sasvim sigurna da je bio na engleskom jeziku.

hvala

Da nije ovaj ?

 
Uf, bas bih volela da saznam kako se zove ovaj film, gledala sam ga nek. puta u delovima, prikazivali su ga na tv Art. Elem, radnja je negde 60-tih u Americi, ekipa iz skole izlazi uvece, igra se rock and roll, jedan iz ekipe mangupa vec ima ribu u toj ekipi, ali se zaljubljuje u devojku koja nije u njihovom fazonu, bogata je, ima dugu kosu, ali se primila. Izvodi je na ta mesta, devojka iz ekipe mu lupa samar. Tu je i neki macho tip koji spava sa nekom devojkom na zurci, a ona nema pojma sta se desava jer je zaspala. Mislim da je u naslovu neka musica, ali ne spanska, nesto u tom smislu.
 
Ajde valjda neko zna !

Bio je prije jedno 8 godina na RTS-u. Secam se da se zvao film Nova Zemlja. Mislim da je imao 2 dijela. Kada ukucam taj naziv film ne mogu da nadjem nishta .

Sjecam se jedne scene iz filma kada jedan crnja ode u neku prodavnicu kao da prodaje radio, a u kutiju stavi ciglu . I tako prodao tom i ovaj kada je video ciglu bacio njima na kola. Secam se te scene. Znam da je tu s njima bila i neka plavusa tj. da se ona pojavljuje u filmu. Ajde molim vas
 
Stari jugoslovenski film gde neko nemacko pevacko drustvo dodje posle drugog svetskog rata u jedno zabaceno srpsko ili crnogorsko selo kao turisti.
Medjutim, u tom selu Nemci su vrsili teror i pobili mnogo ljudi pa ih mestani gledaju sa podozrenjem i agresijom.
Kada se nadju ugrozeni odjednom ti simpaticni ljudi koji jodluju sasvim promene ponasanje ..dobiju onaj svoj vojnicki stav ... govor ..jedan kaze Ja sam bio u SS. i slicno.

Da li neko zna ime tog filma?
 
Americki film.
Desava se sa psima neki covek je ima pametnog psa i na kraju mu on crkne, pa je kasnije na kraju filma da li je otvorio vrata nekakva i bilo oko 10 stenadi. Ne mogu se setim nikako radnje filma bas, ali ovo je glavni deo :)

Da li je možda ovaj film?
Ili ovaj?
Koliko se sećam,u jednom od ova dva se na kraju pojavljuje potomstvo glavnih junaka.
 
trenutnu aktivnost
Početnik

Učlanjen: 31.07.2010.
Pol: ženski
Poruke: 13
Reputaciona moć: 1
LadyViolett se trudi

Podrazumevano Re: Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...
Hm..jos jedan film...Djevojcica se utopi u nekom jezeru ili rijeci na ekskurziji a kasnije se ispostavi da ju je povukla namjerno neka drugarica..i onda mama od utopljene djevojcice hoce da se osveti..mislim da hoce da je kidnapuje tako nesto..
 

Back
Top