Vučić VS Čanak

Pepeljuga*

Zainteresovan član
Poruka
187
Da li je neko gledao večerašnji Utisak nedelje i kakvi su komentari?
Mislim da je Čanak bukvalno uništio Vučića u večerašnjem duelu i ovaj je konačno pokazao kako je primitivan i nevaspitan. Bećkovićka je bila malo oštrija nego inače ...
 
Gledao sam . U pravu si .. canak ga ja zgazio :):):) i drago mi je .. najvise me je nerviralo to sto je vucic upadao canku u rec non stop. I sto je napao televiziju B92 sa komentarom : "CNN je imao bolji snimak od vas !! "
 
Nisam mogla da gledam. Vučić mi toliko ide na nerve da ne mogu da podnesem da ga vidim, a ne da slušam one gluposti koje govori. Šteta, Čanak ume da bude duhovit. Ali Vučić, to upadanje u reči sagovorniku da bi se reklo nešto idiotsko. Ne, ja moram da čuvam svoje nerve.
 
čanak je legenda i jedan od najnormalnijih i najpametnjih ljudi medju političarima.
i tako je obicno u srbiji najviše vrede oni koje vecina anatemiše, zato nam i ide tako
on je skrenuo paznju da je koštunica iskompleksirani ološ još u vreme djikijeve vlade.
da smo slušali ljude koji imaju mozga i petlje da ga upotrebe danas bi mi bili sa rumunijom i bugarskom u eu a ne opet pod ruskom čizmom protiv celog sveta.
 
Chanak je obrnuta verzija Vuchica u ogledalu.
Ko se pali na jednog,da su okolnosti samo malo drugachije palio bi se na drugog.Nema tu razlike.
Primitivci do koske obojica.
Nekad bilo Vuk-Sheshelj za zabavu masa danas ova dvojica.
Kako se ovce lako prime...strashno.
 
Chanak je obrnuta verzija Vuchica u ogledalu.
Ko se pali na jednog,da su okolnosti samo malo drugachije palio bi se na drugog.Nema tu razlike.
Primitivci do koske obojica.
Nekad bilo Vuk-Sheshelj za zabavu masa danas ova dvojica.
Kako se ovce lako prime...strashno.

brate tebi nikad nista ne valja pa ovde je situacija takva da moras da biras izmedju dva zla manje pa shodno tome necemo valjda ovu seljačinu koji je počeo umesto seselja da brka slovo r i v i pljuje dok prica da stavimo na vlast???

treba da nam ispljuje strane partnere pa cemo znas kad u evropu:lol:

rusi su valjda navikli na njegove sekrete posto su pod dejstvom vodke neprestano:lol::lol::lol:
 
Brate,nema tu nikakve razlike.
Vuchic=Chanak
Shto pre to shvatish,manje ce da boli.

ma koja sličnost izmeju vučića i čanka bre čoveče dva sveta mrak i svetlo, zemlja i nebo
vučić je tuga bozija i ponekad mi ga je stvarno žao jer niko od radikala nemože da mrdne od ideologije koju im je zacrtao šešelj, evo sad se toma nesto koprca skinuo bedž:lol:

jadni ljudi:roll:
 
Ja mislim da je Vucic ovde na KRSTI i krade nam teme.Nekoliko puta sam cula ono sto mi pricamo i raspravljamo ovde on je to prosledio na TV.

da... znaci bukvalno isti sklop recenice... prekopirano sa krstarice... dodje neko od patriota i nesto napise...a on dva dana kasnije isto to ponovi na tv-u... a posto mi srbi za svaki pojam imamo bar dve reci malo mi je cudno da se to toliko desava...

tema: canak ga je zgazio zesce...imao sam utisak da ce pustiti suzu... :D:D
 
brate tebi nikad nista ne valja pa ovde je situacija takva da moras da biras izmedju dva zla manje pa shodno tome necemo valjda ovu seljačinu koji je počeo umesto seselja da brka slovo r i v i pljuje dok prica da stavimo na vlast???

treba da nam ispljuje strane partnere pa cemo znas kad u evropu:lol:

rusi su valjda navikli na njegove sekrete posto su pod dejstvom vodke neprestano:lol::lol::lol:

pa tebi je vreme da se postavi ovako pitanje:
jel bi vise voleo prljavog priprostog seljaka koji te zove na casicu rakije ili ugladjenog slatkorecivog gospodina koji bi da te naguzi?sudeci po tvom postu ti bi ovog drugog izabrao....ja bi ipak pre da se napijem sa seljom...
 

Back
Top