Kingsi ili Pedja&Vlade

G

gostNS

Gost
Da li navijate za Sakramento ili samo za nase igrace? Sta bi bilo da Pedja ode nakon sto Vlade zavrsi karijeru u SK? Ja sam recimo nekad navijao za Hornetse, a sad me bas briga za njih tako da bi isto bilo i kad su Kingsi u pitanju. Ponekad mi je draze kad Kingsi izgube, a Pedja i Vlade dobro odigraju nego kad je obrnuto. Mozda moje misljenje nekom smeta, ali nisam neki obozavatelj Bobija, Bibija, Vebera, kao sto smo vec svi zaboravili brata Hidu i Polarda.
 
UUUu ne treba da pricas da navijas samo za nase igrace,odmah ce te popljuvati ovde neki ,proffesionalci, na forumu....Vidis sta meni pisu :wink: .Al mi ne smeta.Bas su zanimljivi.
Ne znam sta da ti kazem,Vlade ce sigurica zavrsiti karijeru u SK a za Pedju ne znam.Verovatno ce i on.Ima puno prijatelja tamo.
Vec 2 godine sam za Kingse tako da ne znam navijam li za njih ili nase.naravno,ne bi ni pocela da ih pratim kao tim da nisu nasi predstavnici tamo.Inace luudela sam uz svaku tekmu 2002 godine kad su izrali finale Zapada sa Lakersima a tad je Pedja bio povreedjen :cry: :cry: .Ali mislim da je vazno prisustvo nasih,bez obzira dal igraju! :wink:
Verovatno nisi nasao odgovor na tvoje pitanje,ali ako me kapiras verovatno ces shvatiti! :wink:
Pozdrav!
 

Back
Top