MAJA I JOVANA- HEROJI DEMONSTRACIJA!!!???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

laf u crcu

Obećava
Poruka
51
Sramota za ovakvu zemlju za ovakvu omladinu i za ovakve devojke 'shatro fancy curice', subotom uvece riba a vi da niste ni svesni odakle garderoba na njoj? Sad znate!
Mlade dame,organizovaceno specijalno za vas jedan miting da i ostale ne budu uskracene
za parfem Gian Franco Ferre ili Nike patike...izlog specijalno razbijm za vas,ali samo za vas!!???? Sve satro fancy curice ovakvog tipa pravo na Mardelj!!!

Zanima me vas komentar na ovo
?
 
Tacno, na snimku se lepo vidi masa ljudi koja ih gleda, A NE KRADE!

A jos jadnije je njihov pokusaj da politicko\socijalno opravdaju svoj cin...Drzava je u rasulu, nemamo, oni sto imaju nisu krali:confused:, kad je 300.000 ljudi krenulo da krade:shock::evil:
Svako ko je bio na "mirnom" delu mitinga treba da je tuzi za klevetu jer se nasao u njenoj izjavi:twisted:
 
smaraju vise sa njima :(((

Bezveze je to sto je bio veliki haos, IZGLEDALO JE kao da su svi poluludeli, razbijaju i kradu, verovatno ih je to i povuklo...ocigledno je da nisu mnogo pametne cim su pustile da ih onako neko prati i snima, gde su one razumele gde su i zasto dosle i sta se desava ...

Ne opravdavam ih nikako, ali glupo je naci dve nasumicne devojke i satanizovati ih potpuno danima, maltene prebacujuci svu krivicu za sve sto se desilo na njih...
 
izvor press
Osim bruke kojom su se proslavile, uhapšene plavuše iz Žarkova Maja Trbojević (20) i Jovana Petrović (19) mogle bi, prema oceni stručnjaka, biti osuđene i na do deset godina zatvora za pustošenje radnji posle masovnog beogradskog protesta „Kosovo je Srbija". Do juče je skoro 950.000 ljudi na internetu odgledalo trominutni snimak njihove pljačke.


shta retji :S
 
A sta znace njihove izjave? mi nemamo pa smo krale. Sta sad svi koji nemaju treba da kradu?
a tetovazu nije platila nego je bila model (inace tribali su od 50e tj. 4000din pa navise!)
njih dve su bile dovoljno glupe da ih snime i da im se vide lica, qurwe bolje da su radile postreno pa makar i *** pa platile sve one stvari...

jadni njihovi roditelji i kako su decu VASPITALI !
 
A sta znace njihove izjave? mi nemamo pa smo krale. Sta sad svi koji nemaju treba da kradu?
a tetovazu nije platila nego je bila model (inace tribali su od 50e tj. 4000din pa navise!)
njih dve su bile dovoljno glupe da ih snime i da im se vide lica, qurwe bolje da su radile postreno pa makar i pusile qurac pa platile sve one stvari...

jadni njihovi roditelji i kako su decu VASPITALI !

Tako je,..bravo!!! :D:D:D:D
 
da nisu izjavile one gluposti na b92 ja bih rekao stace jadne kradu ko zna sta ih je snaslo al da su dosle zbog kosova na miting a vracaju se sa mitinga sa prepunim torbama ko ciganke sa vašara to bas ne ide. zakopale su se sa intervjuom.
sta li ce da im rade sad u istražnom:roll::lol:
pretres telesnih duplji da vide da nisu sakrile jos nesto tamo gde sunce ne sija:lol::lol::lol:
 
A sta znace njihove izjave? mi nemamo pa smo krale. Sta sad svi koji nemaju treba da kradu?
a tetovazu nije platila nego je bila model (inace tribali su od 50e tj. 4000din pa navise!)
njih dve su bile dovoljno glupe da ih snime i da im se vide lica, qurwe bolje da su radile postreno pa makar i *** pa platile sve one stvari...

jadni njihovi roditelji i kako su decu VASPITALI !

Ma brate u pravu si 100 posto!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top