Rapidshare i drugi

The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun! :lol::lol::lol:
Sta god znacilo.....

btw trebali ste samo pokrenuti CapUpdateRS.bat u folderu gde je ikonica za pokretanje USD.Sada to i nije potrebno kao sto vidite. ;)

Ma nisi skontao, to je samo ponekad u neko vreme (nisam bas trazio, mislim da ce to vreme da menjaju) a inace se unosi opet, happy hours is gone! :cry:
 
Ijao, Rapid je opet promenio stvari. Sada je dodao i blur slovima a one macke kao da idu nabacano (bez reda) preko slova. Ovo nece izaci na dobro. Necemo skoro videti program za prepoznavanje i automatski download sa Rapida :(
 
Kakvu opomenu bre? Ne mozes nikako da prekoracis limit, maksimum 100-200mb predjes i posle ti se gasi nalog jer si dostigao limit a nalog se resetuje na taj nacin sto se vraca na stanje od pre 5 dana kakvo si imao u 00.00h.
Pazi, Rapid nigde ne kaže da će da ti isključi nalog.
You may download 25 GB within five days. This means in other words that you can download 5 GB every day. You can also "burst" and download 15 GB today and 10 GB tomorrow, but this means that you will not be able to download anything the following three days because we check how much you have downloaded in the last five days. 25 GB = 25.000.000.000 Bytes.
Šta ti znaći to "resetovanje"? Znači, isključi ti nalog. Na koliko vremena? Kako znaš kad opet možeš da skidaš?
Ovo o "nekoj vrsti opomene i stavljanju na posmatranje" sam dobio od mog premium prodavca, kada sam kupovao nalog.
 
Ma nisi skontao...

Kako sam mogao da ne skontam kad je lepo napisano....Ti nisi razumeo.U trenutku kada sam ja pisao taj post bilo je tako,a to sto sam rekao 'sada vam to nije potrebno',mislio sam bukvalno u tom trenutku i obzirom da su 'happy hours' tek poceli verovatno nije bilo potrebno jos neko vreme.

Ovo nece izaci na dobro. Necemo skoro videti program za prepoznavanje i automatski download sa Rapida :(

Nece biti da je tako.Ako opet smisle nesto drugo...sigurno ce proci kao i ostale njihove ideje. ;)

Nego,evo LINK ,samo treba par sitnica da uradite. reconnect.bat koji se nalazi u folderu USDownloader-Lite treba da bude na adresi C:\USDownloader-Lite\reconnect.bat. Ako nije onda sredite to u podesavanjima.Postoji i upustvo pa pogledajte.Link je cini mi se na prvoj strani.
Nemojte ovo kopirati preko postojeceg USD.Stari sklonite i koristite ovaj...nisu isti ;)
 
Poslednja izmena:
dajte neki dobar rapidshare search engine

http://rapidshare-search-engine.com/


Како вам ових дана ради рапид? Већ неколико дана не могу ништа да скинем са њега, у ствари преузимање фајла крене и онда се закочи. Нема никаквог правила, некада се закочи на почетку, некада на крају, ретко када се деси да успешно скинем нешто са рапида.

Имам телекомов АДСЛ, причао сам са пар људи којима је телеком провајдер, и они имају исти проблем.
 
Kako sam mogao da ne skontam kad je lepo napisano....Ti nisi razumeo.U trenutku kada sam ja pisao taj post bilo je tako,a to sto sam rekao 'sada vam to nije potrebno',mislio sam bukvalno u tom trenutku i obzirom da su 'happy hours' tek poceli verovatno nije bilo potrebno jos neko vreme.



Nece biti da je tako.Ako opet smisle nesto drugo...sigurno ce proci kao i ostale njihove ideje. ;)

Nego,evo LINK ,samo treba par sitnica da uradite. reconnect.bat koji se nalazi u folderu USDownloader-Lite treba da bude na adresi C:\USDownloader-Lite\reconnect.bat. Ako nije onda sredite to u podesavanjima.Postoji i upustvo pa pogledajte.Link je cini mi se na prvoj strani.
Nemojte ovo kopirati preko postojeceg USD.Stari sklonite i koristite ovaj...nisu isti ;)

Jos nesto,skinite tih nekoliko fajlova koji su na listi,na taj nacin cete se zahvaliti jednom od ljudi koji su sve ovo omogucili i koji ce ako ovo zakoci da pronadju drugo resenje.Ko zna za poene na Rapidu,kapira o cemu pricam i zna sta su thanks fajlovi. ;)


Ne radi ovaj USD Lite koji si stavio:(. Probao sam, proverio onaj reconnect.bat i sve ali opet nece. Probao je da skine nekoliko puta ali nista, samo retry, retry,...)
Mislim da je zbog toga sto rapid jos uvek menja slike sa kodom (danas sam naisao na neki kod sa talasastom zelenom linijom na dnu slike. To preseca slova i mislim da se ovaj USD nacisto izgubi tada.
Ajt, pa ako nesto novo izadje ili ako imate neko resenje (a da ne bude Premium!) postujte....
 
Ma problem je u tome sto se ta *(@#^&@ macka nekad jedva vidi i ovako....To ti je kao da imas program za prepoznavanje slova koji treba da prepozna neki levi izobliceni font.

Za sad taj USD Lite radi sigurno dok traju Happy Hours.Dakle za sad imate par sati dnevno za download.Dovoljno za film,a mozda i dva i vise.Zavisi kakv protok imate.

Verujem da ce i ovo biti reseno.Slicnih situacija je bilo gomilu puta i uvek je postojalo resenje. ;)
 
Nex ja sve skidam ručno pa se ne žalim. Prema tome... patience my friend... take a patience!
smiley_emoticons_wink.gif
 
Trazio sam po silnim sajtovima besplatan account for Rapid i nadjem ja njih al neko me je pretekao i promenio password.


AKO POSTOJI NEKO KO MOZE DA MI POKLONI FREE ACCOUNT ne treba mi vise od 1 dana

HITNO MI TREBA DA BI DOVRSIO SKIDANJE EPIZODA SERIJE PRISON BREAK ( serijal 3 ) SA NETA.DOSADILO MI JE VISE DA POSLE SVAKOG SKIDANJA GASIM-PALIM ADSL.

Zato ako ima neko da mi pokloni rapid account za 1 dan bicu mu zahvalan.


Posalji te mi na e-mail: unisoft@verat.net ili ivan88ue@verat.net

a mozete postaviti username and password na ovoj temi ( samo ne znam da li je pravilima dozvoljeno ) ja ih necu promeniti.

HVALA UNAPRED
 
Bas na ovoj strani imas USD.Skini i podesi prema uputstvu.Sacekaj 'happy hours' i mozes da skidas bez cekanja.Jedino sto ce konekcija da se resetuje,tj. ako podesis bat file to ce sve automatski samo da radi,nema potrebe da budes za kompom.
Nadam se da ce uskoro moci tako da se skida i kad prodju happy hours...
A mozes i da kupis premium. ;)

Jos nesto,USD je do sad radio odlicno i sa ostalim serverima,ne samo sa RapidShare-om.Sad sam nesto skidao sa MegaUpload-a pa reko da skrenem paznju na to.Verovatno rade i ostali za koje ima cap i plugin...mrzi me sad da proveram.Samo sredite raj reconnect.bat i to je to;)
 
Bas na ovoj strani imas USD.Skini i podesi prema uputstvu.Sacekaj 'happy hours' i mozes da skidas bez cekanja.Jedino sto ce konekcija da se resetuje,tj. ako podesis bat file to ce sve automatski samo da radi,nema potrebe da budes za kompom.
Nadam se da ce uskoro moci tako da se skida i kad prodju happy hours...
A mozes i da kupis premium. ;)

Jos nesto,USD je do sad radio odlicno i sa ostalim serverima,ne samo sa RapidShare-om.Sad sam nesto skidao sa MegaUpload-a pa reko da skrenem paznju na to.Verovatno rade i ostali za koje ima cap i plugin...mrzi me sad da proveram.Samo sredite raj reconnect.bat i to je to;)


Ja sam pokusavo da namestim da mi se FlesGet gasi i pali konekciju poslen svakog skidanja i nisam uspeo.

Ako mozes da mi lepo objasnis kako se to pravi ili jos bolje je da uslikas to sto radis i postavis na rapid a nama ovde das link.

POzzz
 
podrska za flashget je omogucena samo premium userima i nikakva fora ti ne moze uraditi to sta ti hoces, postoji mogucnost da zaobidjes proveru IP broja i onaj upis slova ali podrska za download cliente jednostavno u free varijanti nije pruzena ;)
Otvori se pa plati, nije skupo, ja od letos koristim premium i prezadovoljan sam. Isplatio sam ga vec zilion puta do sada. (a narocito sto sam platio samo pola jer ga delim sa drugom)
Nemoj se dzaba muciti zbog par hiljada kad vise das samo za pretplatu za net u dva meseca a sa ovim skidas godinu dana ;)
 

Back
Top