Sexualnost/homosexualnost u natalnoj karti

Netko je zeleo videti kartu od mame od George Michael-a.

Ovde je mama i cerka: Cher i njena Chastity (lezbijka).

CHER:

2a8gg2q.jpg


CHASTITY BONO:

2rd8fg6.gif
 
Venus, odakle ti njena karta?! :D

Primetila sam da je do sada vecina imala puno ovih linija... ako me kapirate.... :D Mislim na to da su im planete rastrkane po svim kucama... Previse je veza...

Edit:
A evo na primer, ova Chastity nema vladara 5. u 8. ni obrnuto... Jedino sto su joj Mars i Neptun u konjunkciji... Kao i Uran i Jupiter.
 
Poslednja izmena:
Venus, odakle ti njena karta?! :D
Primetila sam da je do sada vecina imala puno ovih linija... ako me kapirate.... :D Mislim na to da su im planete rastrkane po svim kucama... Previse je veza...
Edit:
A evo na primer, ova Chastity nema vladara 5. u 8. ni obrnuto... Jedino sto su joj Mars i Neptun u konjunkciji... Kao i Uran i Jupiter.

Obe karte sam nasla na Googlu. Nisam mislila da cu dobiti kartu od Chastity, a verovatno je tamo zato sto je lezbijka, a jos vaznije da je cerka od Cher.

Mozda lezbijke imaju drukciji raspored planeta? Neznam ih mnogo, da bi jos koju nasla.
 
Evo ja nesto da kazem ili bolje da pitam?
Ima li veze kod Chastity to sto su joj blizanci na vrhu 7, a merkur kao vladar je otisao u vodoliju, odnosno dispozitor mu je uran u kvadratu i po sa merkurom i u konjukciji sa juznim cvorom, koliko ja vidim?
Ovo ostalo ej separaciono, sextil uran-mars, konjukcija uran-jupiter.
Uran je u vagi (opet), a venera kao dispozitor je u ovnu u izgonu.
 
А зашто би се гледало седмо поље кад је у питању сексуалност?


Оно што је мени одмах упало у очи јесте њена Венера у изгону па још у коњункцији са Сатурном у изгону, а све на врху петог поља.
Диспозиција Венере и Сатурна је Марс у Стрелцу који је сам по себи склон експериментисању, Марс диспозицијом долази на Јупитера који је у коњункцији са Ураном 0 јмц, а плус јој је тај Јупитер и владар хороскопа, при чему се круг опет завршава на лошој Венери.

Значи, лично бих на склоност увек кроз ово посумњала
 
А зашто би се гледало седмо поље кад је у питању сексуалност?


Оно што је мени одмах упало у очи јесте њена Венера у изгону па још у коњункцији са Сатурном у изгону, а све на врху петог поља.
Диспозиција Венере и Сатурна је Марс у Стрелцу који је сам по себи склон експериментисању, Марс диспозицијом долази на Јупитера који је у коњункцији са Ураном 0 јмц, а плус јој је тај Јупитер и владар хороскопа, при чему се круг опет завршава на лошој Венери.

Значи, лично бих на склоност увек кроз ово посумњала


A ja sam to drugacije posmatrala, sedma kuca je kuca braka, partnerstav na cijem vrhu su blizanci, za koje se zna da predstavljaju dvojnost, merkur vladar blizanaca je otisao u vodoliju sto znaci da je nejgov dispozitor uran, koji je opet nosilac sexualnih sloboda, uran je u vagi (pominjali su da je i vaga znak koji je nosilac sklonosti ka istom polu), venera je u ovnu u izgonu sto sma i napisala.
Sama konjukcija jupitera i urana je separaciona, kao i konjukcija marsa i neptuna, a ja sam posmatrala samo ono sto je konstantno ili sto dobija na snazi.
E da jupiter je u egzaktnom sextilu sa marsom, ciji istovremeno dispozitor, a kao sto si rekla opet se sve zavrsava na veneri.
Dosle smo do istog zakljucka, ali malo drugacijim putem.


ao ao, vi samo picate o homosima, pederima, lezbejakama i sve to. Zashto malo za promenu ne pricamo i o strejtovima, sta su pokazatelji jake sexualnosti i sve to )

Zanimljivije je, redje se o ovome prica:)
 
pa da, ali niste efikasni, napravite neki rezime ukazatelja homoseksualnosti i nastavite dalje da odradjujete, a ne na 5 strana o tome se raspravlja, a i neshto mi se cini da sexualnost nije naveliko raspravljana koliko homoseksualnost koja vec ima 4-5 svojih tema. tako da ako se onekome raspravljalo to je sigurno o homoseksualnosti, a o heteroseksualnosti nishta.
 
pa da, ali niste efikasni, napravite neki rezime ukazatelja homoseksualnosti i nastavite dalje da odradjujete, a ne na 5 strana o tome se raspravlja, a i neshto mi se cini da sexualnost nije naveliko raspravljana koliko homoseksualnost koja vec ima 4-5 svojih tema. tako da ako se onekome raspravljalo to je sigurno o homoseksualnosti, a o heteroseksualnosti nishta.

Ako se o tome raspravlja to je zato sto nekoga zanima ... ne pise jedna osoba samo :P i da napravili smo rezime, ne znam da li ti sve citas ili samo tako ...



@ ostali koji raspravljaju - Da, i meni je cudno zasto bi se sedmo polje gledalo :S mada, ako to predstavlja osobu koja nas dopunjuje, koja je suprotna nama, a kada se vrh sedme nalazi u Blizancima i vladar Merkur u Vodoliji mozemo da zakljucimo da je to neko, isti kao i sama osoba, neko slican ... pa to moze eventualno kao dodatak, svakako ide u prilog ako su naglaseni Blizanci ili Vodolija ;) cisto zbog principa osobe ...
I sve ostalo sto je Sofija rekla za dispozicije stoji, ne znam sta bih na to dodao sem da su vladari osme kuce u opoziciji, dispozitor jednog (Mesec) Merkur u Vodoliji, dispozitor drugog (Sunce) Jupiter u konjukciji sa Uranom ;) ...
 
A evo na primer, ova Chastity nema vladara 5. u 8. ni obrnuto... Jedino sto su joj Mars i Neptun u konjunkciji... Kao i Uran i Jupiter.


A sto treba da ima? Zato ima vladara 5 u 12 toj! Sto je isto znacenje : da se ljudav i seksualni zivot drze pod tajnoscu tj. kao Top Secret donekle dok stvar ne postane vise nego sumnjiva okolini, porodici i prijateljima.
Sto je ona i dugo drzala u tajnosti na sta se Ser umalo nije slogirala kad je saznala, posvadjala se sa njom ( rodjenom cerkom ;-) ) i izbacila je iz svoje kuce. Kasnije se primirila , razmislila i pomirila se sa njom sto je i rekla u jednom intervjuu, kako ona ne moze nista protiv njene prirode. Jadna zena.

Takodje ona Chastity ima i svog vladara Asc. u konj. sa Uranom / drugacije glediste na stavove, uvredjena misljenja, principe, moral i svet uopste....Sto nekad ne mora da bude lose samo po sebi , osoba sa ovakvim aspektom moze imati veoma drugaciji u pozitivnom smislu pogled na zivot i svet humanitaran, prosvetljujuci za druga ljudska bica ( mada je to mnogo redje da se razumemo) cesci su i brojcano masovniji ovi prvi.
Pa zatim ima Sunce ( musko ) i Mesec ( zensko) u opoziciji. Ta dva su kod nje ne pomirena tj. u potpunoj suprotnosti. Pa pitanje je kako je ona videla " brak" njenih roditelja ( bica dva suprotna pola), kroz tu opoziciju Sunca i Meseca i da li je mozda izvela pogresan zakljucak iz svega toga - da su musko i zensko previse razliciti i da jednostavno ne mogu zajdno i da ce i ona biti nesrecna u jednom takvom odnosu.
Pa Mecec ( unutrasnjost nekog bica) u devici ( usamljenost, osama cesto) mozda i strah od iste u siroj konjuk.sa plutonom ( seksualnost ) a dispozitor te konjukcije ( te seksualnosti) je u Vodoliji ( neobicnost, sloboda ) pa i njen nacin razmisljanja ( 3 polje) je u vodoliji, pa su i njen vl. Asc. i vl. 3-eg polja ( stavova, nacina razmisljanja ) srasli zajedno u gle znaku VAGE ( partnerstva ) gde se vidi u kojim je to sverama ( aspektima zivota) njen nacin razmisljanja drugariji od uvrezenog misljenja okoline.

A ona je takodje i Strelac u podznaku voli slobodu u svakom smislu te reci, sto ne mora biti lose uopste , samo zavisi na koju stranu takav karakter moze odvuci a kod nje je opet ponavljam taj vl. Asc. u konj. sa Uranom. Gore sam rekla da ni to ne mora biti lose samo po sebi, zavisi treba traziti gde osoba koja ima toliku potrebu za slobodom, oseti da je stvari, sistem gusi tj. gde trazi slobodu itd, itd...

PS. Ovo je samo moje glediste na stvar - ne znaci da sam ja neki bajan astrolog vec pokusavam da kazem da mormo razmisljati i traziti odgovor u simbolici, zasto je nesto il neko takav kakv je.
 
A ja sam to drugacije posmatrala, sedma kuca je kuca braka, partnerstav na cijem vrhu su blizanci, za koje se zna da predstavljaju dvojnost, merkur vladar blizanaca je otisao u vodoliju sto znaci da je nejgov dispozitor uran, koji je opet nosilac sexualnih sloboda, uran je u vagi (pominjali su da je i vaga znak koji je nosilac sklonosti ka istom polu), venera je u ovnu u izgonu sto sma i napisala.
Sama konjukcija jupitera i urana je separaciona, kao i konjukcija marsa i neptuna, a ja sam posmatrala samo ono sto je konstantno ili sto dobija na snazi.
E da jupiter je u egzaktnom sextilu sa marsom, ciji istovremeno dispozitor, a kao sto si rekla opet se sve zavrsava na veneri.
Dosle smo do istog zakljucka, ali malo drugacijim putem.




Zanimljivije je, redje se o ovome prica:)

@Sofija izvini, nisam obratila paznju da je jupiter retrogradan, sad sam se vratila da pogledam to jos jednom.
Da aspekt je aplikacioni.
;) Различитим путем дођосмо до истог, с тим што је јако тешко тврдити да ли је неко хомосексуалан или не на основу таквих аспеката.
Знамо да је симболика велика.

Иначе, ја не обраћам толико пажњу да ли је неки аспект апликациони или сепарациони, осим кад је на граници да ли аспект постоји или не.
Кад је орбис мали, аспект ради, без обзира да ли је у питању апликација или сепарација...евентуално ће ефекат аспекта бити јачи или слабији.
Ето, тако ја.:)
 
Samo bih jos nesto da vas pitam, koliko su pouzdane ove karte sa astro.com?
Zato sto jedna nasa prijateljica koja se bavi astrologijom mom tati je izracunala drugaciji raspored planeta nego sto su mi oni izbacili. :confused:
Мислим да су поуздане.
Мени је астролог исто први пут израчунао да ми је подзнак на 15 степену, а касније су сви програми показали да то није тачно, при чему сам и сама научила да цртам карту и дошла до истих података које даје астро.ком...значи, мој астролог се зарачунао.:lol:
 
;) Различитим путем дођосмо до истог, с тим што је јако тешко тврдити да ли је неко хомосексуалан или не на основу таквих аспеката.
Знамо да је симболика велика.

Иначе, ја не обраћам толико пажњу да ли је неки аспект апликациони или сепарациони, осим кад је на граници да ли аспект постоји или не.
Кад је орбис мали, аспект ради, без обзира да ли је у питању апликација или сепарација...евентуално ће ефекат аспекта бити јачи или слабији.
Ето, тако ја.:)

Da simbolika jeste velika, ali je ocigledno da je najcesce umesan uran.
Zato je i bitno, jer se separacioni aspekti gube kroz vreme, to je nesto ka cemu se tezi, a aplikacioni su ono sto jaca kroz vreme, sem kao ne analiziras neke druge stvari, dogadjaje proslosti npr.
Ako imas neki povoljan dogadjaj opisan sa separacionim aspektom vremenom ce se taj povoljni dogadjaj izgubiti, dok ce ono sto je opisano aplikacionim aspektom pojacavati.
Zbog toga je po meni znacajno da li je aspekt separacioni ili aplikacioni ili pak egzakni, koji je ujedno i najjaci.
Medjutim kartu kao sto je ova imaju i drugi, pa opet su heterosexualci.


Ps.po meni je znacajna razlika izmedju konjukcije jupiter-uran da li je sepaarciona ili aplikaciona, jer se radi o sporim palnetama, sto znaci da mnogi imaju taj aspekt, bilo jedan, bilo drugi.
 
Poslednja izmena:
Da simbolika jeste velika, ali je ocigledno da je najcesce umesan uran.
Zato je i bitno, jer se separacioni aspekti gube kroz vreme, to je nesto ka cemu se tezi, a aplikacioni su ono sto jaca kroz vreme, sem kao ne analiziras neke druge stvari, dogadjaje proslosti npr.
Ako imas neki povoljan dogadjaj opisan sa separacionim aspektom vremenom ce se taj povoljni dogadjaj izgubiti, dok ce ono sto je opisano aplikacionim aspektom pojacavati.
Zbog toga je po meni znacajno da li je aspekt separacioni ili aplikacioni ili pak egzakni, koji je ujedno i najjaci.
Medjutim kartu kao sto je ova imaju i drugi, pa opet su heterosexualci.


Ps.po meni je znacajna razlika izmedju konjukcije jupiter-uran da li je sepaarciona ili aplikaciona, jer se radi o sporim palnetama, sto znaci da mnogi imaju taj aspekt, bilo jedan, bilo drugi.

Да, Уран мора да умеша прстиће.

Имам доста текстова на тему хомосексуализма.

Пренећу их овде, свашта нешто занимљиво пише.
 
Немам изворе:

Kakva je seksualnost u horoskopu se može vidjeti kroz različite simbole planeta. Da li se međutim radi o homoseksualnoj osobi to je sa sigurnošću nemoguće potvrditi.
Frustracije povezane sa seksualnošću su dio ljudskog života i podjednako ih posjeduju sva ljudska bića u većoj ili manjoj mjeri.
Tabu, mentalne predrasude i moralne osude zbog ”različite” seksualnosti nestaju i sve manje iznenađuju, a tom shvaćanju života je pridonio i sve veći broj deklariranih homoseksualaca.
Planet Venera označava ljubav, način na koju je dajemo, što nas privlači.

Mars označava gdje i kako trošimo najveću energiju i koliko strasti ulažemo u odnose. Kada ove dvije planete nisu povezane u horoskopu, osoba je dovoljna sama sebi i živi samoću bez problema.
Kada Uran učestvuje u kozmičkom balu Venere ili Marsa, ukoliko je prisutan u momentu rođenja ukazuje na urođene želje za drugačijim iskazivanjem seksualnosti. Međutim takav aspekt (međusobni položaj planeta) je podjednako prisutan i u horoskopu kod homoseksualnih i heterseksualnih osoba.
Astrologija istraživanjem i statistikama tvrdi da se osoba rađa sa homoseksualnom seksualnošću i da ona nije uzrokovana odnosom s roditeljima, odgojem ili okruženjem, iako oni mogu uticati na period življenja kada će se i da li će se homoseksualost otvoreno izraziti ili će ostati skrivena.

Latentna homoseksualnost, deklarirana homoseksualnost ili želje za ”različitim” su podjednako označene u horoskopu rođenja.
Frustracije na polju ljubavi i seksualnosti mogu nastati zbog fizičkih manjkavosti, ljubavi prema zauzetoj osobi ili osobi koja ne uzvraća ljubav, zbog ljubavi prema osobi koja nije prihvaćena od okoline, kao i zbog drugih motiva. Uvijek je tada prisutan faktor stresa u horoskopskom polju seksualnosti, isti iz bilo kojih od ovih razloga. Isto tako u horoskopu heteroseksualne osobe mogu biti prisutni isti simboli i oni onda ukazuju na želje za različitim, za perverzijama ili sklonost ka skrivenim vezama.
Kada su položaji simbola ljubavi i seksa, kao i muških i ženskih planeta harmonično položeni ili su u aspektu sa tradicionalnim planetama to isto ne isključuje homoseksualnost osobe, već može označiti vjernost između partnera, dugotrajnost veze, pa i o ozakonjenje takve veze.

Kako žive seksualnu različitost pripadnici Zodijaka (položaj planete Venere u znacima čak i više od samog znaka govori o željama).
Provjerite gdje je Vaša Venera ili osobe koja Vas interesita u Tablici Venere u tekstu Krize u odnosima.





OVAN ili Venera u Ovnu
Ovan je prvi znak zodijaka, dominantan, aktivan, seksualno na ”primitivnom” nivou i ne prihvaća otvoreno sa lakoćom homoseksualnost ili partnera s iskustvom. Zbog toga seksualno živi u tajnosti i sklonosti vješto skriva.
Ženski predstavnik znaka je također dominantan u odnosu, ali lakše i otvorenije živi seksualnost.

BIK ili Venera u Biku
Bik je predstavnik prirode i samo ga visok nivo osjećanja prisiljava da prihvati neprirodne (ne tradicionalne) zahtjeve i svoga tijela i one od partnera. Bik teško odustaje od očinstva - materinstva i najvjerniji je partner zodijaka, tako su i veze pripadnika ovoga znaka dugotrajne. Muški predstavnici ovog znaka posjeduju visok nivo ženstvenosti tako da ih okolina često može označiti kao ”različite” čak i kada oni to nisu.

BLIZANCI ili Venera u Blizancima
Blizanac je dvojni znak i kao takav živi i seksualnost na različite načine. Željni igre i eksperimentiranja u življenju, predstavnici ovog znaka su prvi na listi pristalica besexualnih istraživanja. Prihvaćaju različitost kod sebe i drugih bez problema. Njihova seksualnost počinje u glavi i kada nisu zainteresirani ili kada su zadovoljili znatiželju s lakoćom postaju nezainteresirani za sex ili frigidni.

RAK ili Venera u Raku
Predstavnici ovog znaka neće nikada na otvoren način pokazati svoju homoseksualnost ili je otvoreno prihvatiti kod drugih. Rak je predstavnik produžavanja vrste, tako da nemogućnost imanja djece ovaj znak najteže proživljava. Muški Rak i njegova seksualnost je često obelježena odnosom sa njegovom majkom i često će birati u životu slatku polovicu sa sličnim karakteristikama (osobu kojoj će stalno trebati udovoljavati ili od koje će sam zahtjevati kao razmaženo djete) u svakodnevnom življenju pa i u krevetu.
Ženski Rak će isto tako biti zahtjevan ili biti sklonija ”glumiti” majku u odnosima. Zbog toga partner Rak može istovremeno biti jako nježna osoba ili veliki tiranin.

LAV ili Venera u Lavu
Lav je ponosan znak koji tuđe sklonosti lako prihvaća. To što će o sebi prikazati u svijetlu dana ovisi o partneru. Lavu je potrebno štititi sopstvenu poziciju i biti najbolji. Ukoliko partner zadovoljava standarde imiđa (pozicija u društvu), lav će prihvatiti sve različitosti.
Ženka Lava želi uvijek biti na prvom mjestu, ne prihvaća biti u podređenoj poziciji, tako je u statistikama o ljubavnicama ovaj znak najmanje prisutan.
Materinstvo joj manje znači i umjesto biti u bilo kakvoj vezi, više voli samoću.

DJEVICA ili Venera u Djevici
Ispod ovog imena se skrivaju pravi poznavaoci Kama Sutre, ”različitih tehnika i pomagala” seksualnosti.
Ovi, na prvi pogled, moralni i kontrolirani predstavnici Zodijaka, vješto potiskuju njihove najdublje želje, koje često znaju ”eksplodirati” na ekstreman način. Djevica je spremna na sve kako bi doživjela strast, ali ovaj znak najbolje sebe iskazuje s partnerom koji ga zna osloboditi tabua i moralnih okova.

VAGA ili Venera u Vagi
Vaga je u Zodijaku predstavnik stila, diskrecije i ljepote.
Ukoliko su ove tri karakteristike zadovoljene za Vagu ne predstavlja problem prihvatiti različitosti.
I ženske i muške predstavnike ovoga znaka privlači ljepota tijela i nježnost.

ŠKORPION ili Venera u Škorpionu
Znak Škorpiona je u horoskopu predstavnik seksualnosti. Ništa nije zaćuđujeće za ovaj znak i lako prihvaća sve. Ukoliko je Škorpion protivnik homoseksualnosti to je većinom zbog pozicije koju predstavlja u društvu u tom momentu. Ovo su najstrastveniji predstavnici Zodijaka, tako da i njihova seksualnost ovisi o njihovim emocijama, ljubavi, mržnje, opsesija ili prihvaćanja ekstrema.

STRIJELAC ili Venera u Strijelcu
Ovo je predstavnik morala, ali i slobodnog življenja. Dugo je vremena potrebno Strijelcu priznati javno svoju pravu seksualnost ili homoseksualnost, ali zbog humanitarnog pogleda na život neće nikada osuđivati drugačije stavove i želje. U ovom znaku se najčešće nalaze muškarci koji žive dupli život, porodica s jedne strane i strast i želje prema drugoj osobi na drugoj strani. Mnogi se Strijelci odlučuju i za samački život u vječnoj potrazi za seksom i ljubavi, mijenjajući često partnere.
Strijelkinja je različita od muškog predstavnika istog znaka. Teško prihvaća raznolikosti i ”nemoralne ponude” partnera.

JARAC ili Venera u Jarcu
Ovo je znak tradicionalnih ljudi i osoba s urođenim nepovjerenjem prema drugima. Često frustracije u odnosima u mladosti ovim ljudima daju hladne i kritične karakteristike, tako da istinsku seksualnost otkrivaju samo u drugoj povici života sa partnerom koji ne pripada istoj njihovoj generaciji.

VODENJAK ili Venera u Vodenjaku
U znaku Vodenjaka su rođeni buntovnici i osobe koje ne žele odustati pokazati svijetu koliko je sloboda u življenju važna. Neće skrivati seksualne sklonosti, niti će osuđivati druge. U ovom se znaku nalaze osobe koje će podržavati tuđe izbore i boriti se i za njihovo priznanje. Uran vladar znaka Vodenjaka je simbol različitosti, zabranjenog, tako će rijetko predstavnici ovog znaka odustati od iskustva ili probanja nečeg drugačijeg.

RIBE ili Venera u Ribama
Ribe su vodeni znak, osjetljivi, nježni i konfuzni. Često se identificiraju sa partnerom čineći sve kako bi ga zadovoljili ili razumjeli. Kako ne znaju odoliti strastima i ljubavi skloni su probati sve skrivene želje ili ih mijenjati ovisno o situaciji. Ovdje se nalaze seksualno prilogodljive osobe koje mogu živjeti kompletno različite živote. Godinama homoseksualni izbor ževljenja i onda, na iznenađenje svih ulazak u brak i roditeljstvo ili obratno.
 
Astrologija i homoseksualnost

Gotovo na samom kraju našeg sunčevog sistema nalazi se planeta Uran otkriven još 1781. godine. Po mitologiji otac Saturna, Bog prorok, pratilac drugih bogova, revolucionar, pobornik nesvakidašnjeg u svom zanosu da spoji ljude ovoga sveta, da ih u isto vreme postavi pred lice pravde bez laži, obmane...da, to je on... On odbija da se povinuje svakidašnjim, tradicionalnim normana i kao takav, svojoj deci (nama) ostavlja široku lepezu mogućnosti da se izrazimo kako na profesionalnom, emotivnom tako i na seksualnom polju.

Često ćete ga naći izraženog u horoskopu revolucionara, ljudi koji su sa sobom nosili promene, izrazitih filantropa koji su se tako strašno borili za ljubav među ljudima i mir u svetu, a kako smo relativno nedavno zakoračili u eru Vodolija (planeta vladalac - Uran), njegov uticaj će sve više biti izraženiji, mnoge istine će izaći na videlo koje su tako dobro bile skrivane u predhodnoj eri, eri Riba (planeta vladalac Neptun, obmana, laž...) Tehnologija će sve više napredovati (prvi nagoveštaj ere Vodolije - čovek je došao na Mesec...) Uticaj Urana se sve više oseća i u prihvatanju različitosti, otvorenost duha koja može spoznati i shvatiti druge različitog polnog usmerenja i na taj način razviti svoju toleranciju.
On sa sobom donosi i sve veći broj homoseksualaca. Mesec (osećanja/duša) koji predstavlja nas, našu emotivnost u kontaktu sa Uranom daje osobe koje beže od standardnih normi ponašalja, bar što se ljubavi i emotivnosti tiče. Često su to osobe ''širokih shvatanja'' koji su uvek spremni probati i okusiti nešto novo za njih nikad strano kao i vezu sa istim polom. Oni su jednostavno takvi, to je njihova priroda i oni ne beže od toga, naprotiv, prihvataju to sa oduševljenjem jer ''oni su drugačiji''! Za njih je to stvar izbora, oni koji su gospodari svoga života, pa zašto bi vodili računa sta će drugi reći?! O svom životu odlučuju samo oni... U svom tom ''samoprihvatanju različitosti'', Uran im donosi iskrenost, svoju različitost, svoju homoseksualnost su spoznali i prihvatili na najbolji način.

Mesec u aspektu sa Neptunom i Plutonom takođe može biti uzrok homoseksualnosti ali homoseksualnosti druge vrste. Oni nisu prihvatili sebe na način na koji sebe prihvataju ''Uranova deca''. Neptun će tako dati gej ljude ''druge vrste'', koji su slični Urancima na prvi pogled a koji znaju toliko dobro da skrivaju istinu da se na kraju sami izgube u svom tom moru laži. Sa druge strane, jak Pluton zna da da gej ljude izuzetno zle i podle, one zbog kojih ljudi sve homoseksualce svstavaju u kategoriju "opasnih bolesnika" a takvih, nažalost, ima puno. Pluton, kao bog podzemnog sveta, svojoj deci će sa te strane oduzeti osećaj uživanja u ljubavi sa istim polom a kao prirodni vladalac 8. polja će im tu emotivnost zameniti preteranom zainteresovanošću za seks i svaku vrstu seksualnog uživanja, pa im je to najčešće jedini razlog zbog čega im je partner potreban, a kada se vremenom ta "seksualna ushićenost" za partnerom potroši, najčešće prekidaju svaki kontakt sa njim tražeći dalje osobu koja će ih ponovo seksualno afirmirati.

Venera, boginja ljubavi, ona koja oslikava žensku prirodu, koja je lepa, vesela, koja traži vezu i vezivanje u aspektima sa ove tri transcedentalne planete, takode može dati kod osoba koje te aspekte imaju u svom natalnom horoskopu, sklonost istom polu. Tako najčešće kod osoba ženskog pola njen negativan aspekt (kvadrat, opozicija) sa Mesecom, gotovo je siguran pokazatelj da se radi o lezbejki, pogotovo ako je i Uran tu umešao svoje prste. Venera u Blizancima pored toga sto daje jednu dinamičnu prirodu veselog duha, čest je dokaz biseksualnost (Blizanac - dvojni znak) a ako i vladalac Blizanaca, Merkur, koji je inače neutralna planeta u svakom pogledu, bespolna, ima aspekat sa Uranom, biseksualnost je izraženija.

Sada bacite pogled na vašu natalnu kartu i pogledajte koje od ovih aspekata imate, složićete se sa mnom, ipak je sve to "zapisano u zvezdama"...
 
Sva odlika jednog homoseksualaca u astrologiji, ogleda se kroz bogastvo jednog Urana i kroz Merkura. Ako se bude posmatralo po pravilnom horoskopu, homoseksualac se uvek oslikava kroz Merkur, o u modernoj astrologiji po tropskom se uvek oslikava kroz Merkur I Uran. U astrologiji se gleda za homoseksualca planeta Uran i znak Vodolija. Svaki homoseksualac ima vrlo istaknutog Urana i Zodijački znak Vodoliju kao 5, i 11.kuću. Kada je peta kuća u znaku Vodolije i kada vladaoc pete kuće pravi loš aspekat sa vladarom pete kuće, potvrđiva takođe homosekualnost, slobodnu ljubav, jer je znak Vodolija pod uticajem planete Urana.
Homoseksualci su strastveni turisti, mnogo putuju, komunikativni su, visoko inteligentni i društveno afirmisane licnosti. Mnogi su pisci, frizeri, glumci, sportaši, manekeni. Neke privlače vršnjaci, neke mlade a neke samo starije osobe. Muški homoseksualci izbegavaju brak, a ako do njega i dode on je neodrživ. Sama podela u homoseksualnosti nema jel se svi oni jednom rečju zovu da su homoseksualci ili geji. Geji imaju podele u kvalifikaciji oko određene seksualne uloge. Svaki homoseksualac je priča za sebe. Homoseksualaca ima vrlo dobrih a ima I loših sve zavisi koja planeta vlada njegovim horoskopom. Međutim, u astrološkom radu, još kako ima kvalifikacije I kao takve kvalifikacije, dobija se vrlo lako pogled na nečiji profil I na ličnost same osobe.
Kada se Sunce nalazi u konjukciji sa Mesecom i kada obe planete prave kvadrat sa planetom Neptunom, to potvrđiva homosekualnost. Mesec kvadrat Uran, što detaljno dovodi do homosekualnosti. Kada se Neptun nađe u sedmoj kući i kada pravi kvadrat sa Uranom potvrđiva homosekualnost. Tako se vidi homosekualnost kada se Sunce nalazi u konjukciji sa Saturnom i kada su obe planete u velikom kvadratu sa Neptunom, eto jedan aspekat koji izaziva velike nevolje Svaki aspekat Venera, Mars, Mesec sa Saturnom daje negativan ishod.
Ako je planeta Uran aspektovan sa planetom ljubavi Venerom ili planetom Marsom, siguran znak pokaziva da osoba koja poseduje taj aspekat, nosi u sebi slobodnu ljubav, i ona će tokom života imati veze sa osobama slobodnih shvatanja. Svaki aspekat kao što je Uran kvadrat Neptun, i Uran kvadrat Saturn dovode do homoseksualnosti. Najpoznatiji homoseksualac je bio Rock Hudson. Glumac Ričard Čemberlen,
Samo ponašanje homoseksualaca je tipično za odlike jedne Vodolije, Blizanca I 11 kuće, 3. Kuće kao sa planetama Urana I Merkura. Jedan homoseksualac uvek nastoji da pomogne svakome u nevolji, veliki je humanista, prijatelj svakome tipično ponašanje jedne Vodolije i planete Uran. on je često omiljen u svakom okruženju gde se nalazi. Suviše ga vole ljudi, mada često ni ne sumnjaju u njegove sklonosti, jer veoma lako zna da bude vrlo samopouzdan, zna kako da se ponaša u svakoj datoj situaciju. Za jednog homoseksualca, nikako mu nije važno, kako ko izgleda, koliko ima godina, ili druge gluposti koje su tako ne bitne u ovom životu.
Homoseksualac odlikuje se pravom muškošću, njegov fizički izgled je dosta privlačan za žene, kao i za muškarce. Homoseksualac veoma poštiva svaki oblik prijateljstva, on uvek nastoji da ga sačuva, da priskoči u pomoć, kad god treba. Uvek je tu da pomogne, da nasmeje, da se pošali, ali i da zaplače kada zatreba. Religiozan je i nastoji da se duhovno unapredi. Odgoj u njegovoj obitelji su bili veoma harmočni kroz pružanje nežnosti. Redak je slučaj u njegovoj obitelji da je neko alkoholičar ili da roditelj nije pružio u detinjstvu roditeljsku pažnju. Roditelji su mu mahom obrazovani ljudi i vrlo uticajni. Homoseksualac čita dosta, proučava razne teorije, obrazovan je, ako i nije završio školu, još kako je pismen.
Jedan među najboljim homoseksualnim gilmovima jeste "KINSEY", koji tipično govori o profilu jednog homoseksualca. Mnogi homoseksualci su i biseksualci i to veoma dobri ljubavnici, jer, znaju prave vrednosti erotizma, ali se nikada ne hvališu kako su oni nešto obavili. Uvek cene ženu na prvom mestu i uvek su uz ženu. Vrlo su snalažljivi, nisu lažljivi, uvek bivaju pošteni i iskreni. O svakoj temi može porazgovarati, emocionalno je vrlo stabilan, veliki su šaljivđžije, duhovnivi.
Posebno se primećuje jaka inteligencija. Homoseksualac ne voli da iznosi intimu niti ga interesuje tuđa intima. Zgražava se kada neko pita ili kada govori šta voli u seksu, koliki mu je itd. Homoseksualac ima jako puno prijatelja među pripadnicima oba pola. U sebi ima veliku romantiku i prepun je romatičnosti kako za sebe tako i za druge. Njegovo društvo je dosta raznovrsno ali mahom su to ljudi koji su fakultetski obrazovani ili ljudi, religiozni. Ne potcenjiva ničiji rad niti se ističe sa svojom pametošću.
Ne kreće se u gej krugove, ne pravi gej žurke niti ćete ga videti u gej klubove. Njega možete lako videti na sva kulturna zbivanja u pozorište, putovanjima, raznim seminarim, naučnim istraživanjima itd.. Zanima ga najviše tehnologija, kompjuteri, medicina, nauka, psihologija i najviše putovanje. Pun je dosetkih i raznih viceva, pošalice tako da u njegovom okruženju nikada nije dosadno. Obožava životinje i obavezno u njegovom domu i obitelji ima po koja životinja kao kućni ljubimac (pas, mačka) a ako ima kuću presudan je konj ili će stalno o konjima govoriti.
Ogovaranje i tračaranje mrzi i ukoliko neko počne da nekoga ogovara brzo reaguje i iskritikuje takvu osobu. Strahovito gledaju na svoj izgled. Obožavaju kvalitetan parfem, obuću, odeću. Koža im je veoma glatka i fina pošto je održavaju i rado posećuju kozmetički salon. Koriste masažu tela. Vole da se lepo oblače i da lepo izgledaju. Uvek su doterani, namirisani.
Partnere nikada ne menja i strahovito je veran, odan. Prema partneru se ponaša više prijateljski, zaštitnički. Partner se na njega može uvek osloniti a on nastoji da uvek priskoči u pomoć kada zatreba. U njihovom odnosu nema ljubomore niti ljubomornih scena, sve se svodi na razgovor i na poštovanje jedno drugog. Ne koriste vulgarne reči niti partnera ponižavaju pred drugima da bi sebe istakli. Partner je za njih zakon jer sa njim dele i dobro i loše.
Kakvi su u seksu? Ovu tematiku ne poznajem a iskreno rečeno nije me ni zanimalo. Mana im je što nisu aktivni za svoja prava te tako dozvoljavaju drugima da ih omalovažavaju i da ih diskriminišu. Dosta žive u senci. Iako imaju svoja građanaska prava homoseksualac ih ne koristi.
Kada se gleda natalna karta jednog homoseksualca, svako će se na prvo mesto pokazati Merkur I Uran, gde će biti u paraleli ili u dodiru ili će biti najglavniji u celom horoskopu. Kod gledanja homoseksualne karte, teško se da primetiti da li je neka osoba homoseksualac ili gej, jednostavno, bez pravilnog horoskopa se nikada ne može ništa videti
__________________
 
Seksualnost u tradicionalnoj astrologiji



Seksualnost spada u nagonski deo ličnosti i kao takav, po teoriji Sigmunda Frojda, spada u onu grupu instinkata koja se naziva instinktom života (eros). Naspram ovog, pored mnogih drugih nagona, stoji i nagon ka smrti ili, kako ga on naziva, tanatos. Čini se da je njegova teorija u ovom smislu bliska seksualnosti kakvom je vidi tradicionalna astrologija iz jednostavnog razloga što seksualni razdvaja od destruktivnog nagona. U skladu sa ovim, seksualnost kao nagon za održanjem vrste u svom čistom i primarnom obliku isključivo ima veze sa V mundanom kućom, planetama Venerom i Marsom. Moderna astrologija veoma lako seksualnost posmatra kroz VIII kuću sto je principijelno pogrešno jer je ova kuća, zajedno sa njenim prirodnim vladarom Saturnom, simbolički vezana za tanatos, odnosno, za instinkt smrti. VIII kuća ima veze sa seksom jedino na nivou odstupanja od normalnosti u slučajevima poremećenog seksualnog nagona, recimo pedofilije ili nekrofilije.



Venera je osnovni simbol ženske seksualnosti i u svom čistom obliku simbolizuje pasivan princip koji bez aktivnog Marsovog impulsa, praktično, ne čini i ne oseća ništa. Ovo, zapravo, znači da snažna Venera ne podrazumeva automatski natprosečno razvijenu seksualnost jer je ona primarno vezana za snažnog i aktivnog Marsa. Zato je odnos Venere i Marsa u natalnoj ili sinastrijskoj analizi od najvećeg značaja i zato su žene sa snažnim Marsom seksualno aktivnije i inicijativnije od žena sa snažnom Venerom jer takve žene traže snažnu Marsovu simboliku u partnerovoj karti da bi seksualno mogle adekvatno da se izraze. Ovo ne zahteva neophodno neposredni Venera-Mars kontakt izmedju dve karte već, pre, postojanje komplementarnih faktora u zasebnim analizama. To znači da će, vrlo grubo posmatrano, žena sa jakom Venerom seksualno biti prijemčivija za muškarca sa snažnom Marsovom simbolikom bez obzira da li izmedju njene Venere i njegovog Marsa postoji aspekt. Ako aspekt postoji, da bi se smatrao afirmativnim u sinastrijskoj analizi, on mora odgovarati celokupnom kontekstu.

Nije uputno olako procenjivati nečiju seksualnost samo na osnovu kvaliteta ove dve planete jer je potrebno proceniti i stanje još nekih faktora poput vladara V polja i sve to povezivati sa vladarem ascendenta i ostalim delovima jednog horoskopa. Vladar V u plodnim znacima, a to su vodeni, Mars u vodenim znacima, Venera u Škorpiji, stelijum u V, V kuća u vodenim znacima, a naročito škorpiji i ribama, Mars u V ili Venera u V u vodenim znacima, Mars u biku u vezi sa vladarem ascendenta ili V poljem, samo su neke od indicija razvijene seksualnosti. Takodje i naglašeno VII polje govori o istom. Vodeni element je u ovim nabrajanjima prilično zastupljen, a to je zato što se njegova simbolika dovodi u vezu sa nagonima i instiktima, a seksualnost je upravo to. Iz istog razloga Venera je prirodni vladar V kuće, planeta vodene simbolike, egzaltirana u vodenom znaku, a Mars vladar vodenog tripliciteta i planeta koja je najjača upravo u vodenoj Škorpiji jer u ovom znaku, na prvih 10 stepeni, on ostvaruje sticaj zodijačkih dostojanstava od domicila, preko tripliciteta do termina i lica. Nijedna planeta nigde nije ovako jaka kao Mars na prvih 10 stepeni škorpije. Prerano stupanje u seksualne odnose obično se vezuje za blisku konjunkciju vladara ascendenta sa descendentom u vodenom znaku, Mars na ascendentu ili descendentu, takodje u vodenom znaku, aflikovanu Veneru koja je u vezi sa ascendentom ili V poljem. Promiskuitet uvek pretpostavlja prejakog Marsa, preintenzivno VII polje koje je, na neki način, prenaglašeno ili od Saturna aflikovanu Veneru u ženskim kartama. Venera-Saturn loš odnos jednako može dati promiskuitet ili seksualnu apstinenciju i inhibiranost onda kada se psihološka pozadina aspekta manifestuje kao natkompenzacija. Šta će prevagnuti, promiskuitet ili seksualna inhibiranost zavisi i od stanja Marsa i V polja. Promiskuitetni muškarci u svojim kartama imaju prenaglašenu Marsovu simboliku, Škorpiju ili Ribe u vezi sa signifikatorima seksa, Mars na ascendentu u životinjskim znacima i sl.
Slabije razvijen seksualni nagon i celibat se vezuju za Saturnovu simboliku. Dostojanstven Saturn u devici ili u I polju u aspektu sa Venerom, prenaglašena zemljana simbolika ili prenaglašeno IX polje. Saturn u XII, takodje ponekad može da ukaže na isto. Isto tako, previše vazduha u nečijoj karti ukazuje na slabije razvijen seksualni nagon.
Pored VIII kuće veruje se da i XII donekle ima veze sa seksualnim poremećajima jer je ova kuća kuća naših slabosti, mana i naših preteranih hedonističkih potreba. U tradicionalnom haldejskom planetarnom poretku Venera je vladar i V i XII kuće s tim sto je u V zdrava, a u XII ukazuje na previše od svoje osnovne simbolike. Morinus za ovu kuću kaže da je kuća "sveta, tela i djavola". Sveta u smislu materijalnog pada i postojanja jer je ovo prva kuća koju sledimo u smeru kazaljki na satu koji predstavlja sunčevo primarno kretanje koje, opet, naše postojanje dovodi u vezu sa vremenom, a vreme sa postojanjem. Mnogostruka je simbolika slabosti, mana i grešnosti ove kuće, a Venera i Mars u njoj simbolizuju previše telesnosti u nečijoj prirodi. Zbog iste ove logike Saturn, prirodni vladar kontrole i umerenosti, se raduje u ovoj kući jer je u stanju da je kontroliše.

Džefri Damer (Jeffrey Dahmer) ( 21.5.1960. 16h34m, Milvoki ) je primer izrazito poremećene seksualnosti. Za njega se sa sigurnošću može reći da je bio homoseksualac, čovek poremećene volje i morala (psihopata), nekrofil i monstruozni ubica. Za razliku od većine serijskih ubica Damer je uzbudjenja doživljavao tek posle smrti svojih žrtava kroz seksualni odnos sa njihovim mrtvim telima i najrazličitije oblike iživljavanja i ritualnih orgijanja nad njima. Ovo povezivanje seksualnog uzbudjivanja, destrukcije i smrti jasno govori o nekrofiliji i simbolici VIII polja.
Kada se ova karta površno pogleda teško da bi se Damerova izopačenost mogla uočiti. Ipak, najveće izopačenosti retko su kad prikazane na površini jedne karte. Da bi se našle mora se ići u najfinije detalje i tako je i u ovom slučaju. Damerova Venera, vladar I polja, nalazi se u VIII polju, polju smrti. Fiksni znak u kome se Venera nalazi njegovu izopačenost čini stabilnom i nepromenljivom, a domicil vladara pokazuje da se on sasvim lepo osećao u sopstvenoj koži. Njegova nekrofilna priroda potvrdjena je i spaljenošću Merkura, vladara XII kuće koja se odnosi na celokupni nagonski deo ličosti. Inače, ovaj horoskop pokazuje preopterećenje upravo na tom nivou: vladar I u VIII (nagon za smrću), vladar XII (id, celokupni nagonski rezervoar) u VIII i tri planete u VIII kući. Veza njegove seksualnosti i simbolike VIII polja lako je uočljiva u bliskom aspektu i recepciji izmedju Saturna, vladara V i Venere, vladara VIII. Dakle, recepcija izmedju ovih planeta govori o vezi erosa i tanatosa u njegovoj karti, a blizak i lak aspekt trigona govori u prilog ostvarenja ovog potencijala. Nekrofilija je vrlo ubedljivo prikazana i preko konjunkcije tačke smrt i nekretnice Deneb Adige, I veličine, Venerine prirode u kući seksa. Dakle, tačka smrti u direktnoj je vezi sa prirodnim signifikatorom seksa Venerom (kroz prirodu ove zvezde) u samoj mundanoj kući koja se odnosi na seks. Pedofilija je prikazana kroz postavku Merkura, prirodnog signifikatora dece, a naročito muške dece u VIII polju koji preko antiscije dolazi direktno na MC. On je zbog zlostavljanja (VIII kuća) dece (Merkur), postao poznat (konjunkcija Merkura preko antiscije sa vrhom neba).
Njegov odnos prema emotivnim partnerstvima prikazan je, primarno, negativnom recepcijom izmedju vladar horizontalne ose. Venara (on) nalazi se u znaku izgona vladar VII i, isto tako, Mars vladar VII nalazi se u izgonu vladara I. Takođe, na loše stanje u VII ukazuje i kvadrat izmedju Meseca i Saturna, pri čemu je Mesec naročito aflikovan jer se nalazi u znaku Saturnovog izgona. Ovaj aspekt govori i o tome da u njegovom porodičnom okruženju i nije bilo sve tako idilično kako se javno govorilo. Saturn, vladar IV jeste dobro zodijački i mundano pozicioniran, ali je Mesec, vladar X i prirodni signifikator majke, katastrofalno pozicioniran i u lošem odnosu sa Saturnom. Dakle, odnos izmedju oca i majke (Saturn-Mesec) veoma je loš jer se planete nalaze u negativnoj recepciji i negativnom aspektu. Problem je u Mesecu koji simbolizuje njegovu majku jer se Venera nalazi u znaku domicila Meseca, a Mesec u znaku egzila Venere. Njemu je njegova majka nedostajala.
Kada je homoseksualizam u pitanju, čini se da su kod ove vrste poremećaja seksualnog nagona Mesec, meridijanska i osa horizonta od najvećeg značaja. Tako je i u slučaju Dzefrija Damera jer je njegova homoseksualnost prikazana kroz poziciju Meseca na desecendentu u egzilnom znaku njegovog signifikatora Venere i kvadratu koji Mesec prima od Saturna, pri čemu su Mesec i Saturn vladari meridijanske ose.
 
Ljubav je sastavni deo života, bez ljubavi se ne može. Ljubav pružamo i dajemo na razne načine, ceo život se vrti oko ljubavi. Ali često nam bude zabranjeno da nekoga volimo, da nekome poklonimo srce, dušu, onoj osobi za koju nešto osećamo, i ta osoba oseća za nas.
Homofobični ljudi se najviše užasavaju homoseksualne ljubavi. Oni smatraju da su homoseksualci bolesni, da nose neki psihološki problem iz porodice, nedostatak pažnje roditelja, da je takva ljubav protiv religije. Proglašavanje homoseksualaca bolesnim i devijantnim osobama postala je praksa u našem društvu. Baviti se ovom tematikom zasigurno nije nimalo lako jer mnogobrojni ljudi i dan danas osuđuju homoseksualce, mnogi ih tretiraju kao bezbožnike, mnogi smatraju kako pripadaju najnižim slojevima postojanja.
Astrologija daje odgovor na sve, pa tako i na ljubav ove vrste. Iz želje da pomognem homoseksualcima, počeo sam raditi na izučavanju planeta koje izazivaju seksualne devijacije. Pisati i govoriti o homoseksualnim pravima veoma je škakljiva tema pa se mnogi ne usuđuju iz bojazni da ne budu osuđeni od društva. Živimo u vremenu kada homososeksualna ljubav sve više dolazi do izražaja. Napisao sam knjigu "Istina o gay populaciji" koja vrlo detaljno astrološki tumači kako zvezde unose nemir u nečiji seksualni život i u svim tim primerima uvek su dve planete bile vrlo aktivne, Uran i Neptun. Znamo da je Uran planeta slobodnih shvatanja a Neptun planeta nežnosti, romantike, magle. Svakako da su zvezde "indikatori" naše seksualnosti pa tako loše planete u 5. kući (ljubavi) i u 8. kući (seksa) dovode do seksualne ljubavi prema istom polu ili do biseksualnosti; peta kuća ako je na 9 stepenu Blizanaca i ako se na tom stepenu nađe planeta Venera.
Na prvom se mestu uvek gleda Mesec, kakve aspekte pravi sa Venerom, Marsom, Uranom, Neptunom i delimično sa Plutonom. Najvažnije je da se dobro razmotri peta kuća, koja generalno predstavlja naš ljubavni život i osma kuća koja govori o našem seksualnom životu. Obavezno gledati vladara tih kuća sa aspektima.
Planeta naših emocija Mesec vrlo se loše oseća u zodijačkim znakovima kao što su Devica, Blizanci, Ribe, Vodolija i tu lako dovodi do biseksualnih sklonosti. Na drugom se mestu uvek gleda planeta Venera koja govori o našoj ljubavi, i tu treba gledati kakve ona aspekte pravi sa planetom seksa Marsom, zatim sa Neptunom i neminovnim Uranom koji je indikator slobodne ljubavi, homoseksualnosti..
Neptun kada je u kvadratu sa planetom Uranom dovodi do homoseksualnosti i biseksualnih sklonosti. Isto, kada je Neptun na samom Ascendentu, tokom života dovodi do seksualne parastezije i perverzije. Neptun kvadrat ili opozicija sa Suncem i Mesecom je znak da osoba tokom života može imati vezu sa homoseksualcem ili biseksualcem. Takođe, obavezno treba pratiti i planetu Urana.
Ne treba nikako anatemisati čoveka da je homoseksualac samo po jednim obeležjem astrološkim, potrebne su četiri astrološke komponente da bi potvrdili seksualnu sklonost istom polu. Ako žurite sa prvom oznakom astrološkom, i govorite čoveku da je homoseksualno orijentisan, dovodite u pitanje svoje znanje. Ne žurite odmah sa prognozama. Čovek koji ima sklonosti ka svom polu, zasigurno nije kriv to što on jeste, a dokazano je i medicinski da homoseksualnost nije bolest, da je to urođeno u čoveku. Niko nema prava da nikome sudi ili da određuje seksualno opredeljenje, svaki čovek ima pravo da bude to što on jeste. Svidelo se nama to ili ne, moramo više poštovati tuđu volju i njegov život.




Ljubav kod homoseksualaca je izraženija nego kod heteroseksualaca. Zašto? Zato što njima upravlja planeta Uran koja govori o poštovanju različitosti i planeta nežnosti Neptun. Vidjet ćete da je većina Gay osoba vrlo suptilna, nežna, rafiniranih osećanja i daleko više poštuju druge ljude. Oni su za pomoć i za ljubav čovečanstva, što potvrđuje da je Uran aktivan u njihovom horoskopu. >>
Biseksualnost se može videti i kroz planetu Veneru kada pravi opoziciju sa planetom Neptunom, ili Venera kvadrat, konjukcija Uran. Ako se Sunce i Mesec nalaze u muškim znacima, i prave loše aspekte Venere i Marsa, to kod žena označava lezbejstvo.
Kada se Sunce nalazi u konjukciji sa Mesecom i kada obe planete prave kvadrat sa planetom Neptunom, to potvrđuje homoseksualnost i biseksualnost. Potvrdna kombinacija je svakako i Mesec kvadrat Uran, što detaljno dovodi do homosekualnih opredeljenja (naravno, potrebno je gledati sve ostale planete).
Neptun u sedmoj kući i kvadrat sa Uranom potvrđuje homoseksualnost, biseksualnost, lezbejstvo. Peta kuća u znaku Vodolije i kada vladaoc pete kuće pravi kvadrat, opoziciju sa planetom u petoj kući, to takođe potvrđuje homoseksualnost i slobodnu ljubav jer je Vodolija pod uticajem planete Urana. Aspekat Venera konjukcija Mars i kada obe planete prave aspekat kvadrata ili opozicije sa planetom Neptunom ili Uranom, takođe dovodi do homosekualnih odnosa, lezbejstva, biseksualnosti. Svaki aspekat Urana sa planetom Venerom ili Marsom stvoriće čoveku problem u njegovom izboru partnera
Loši aspekti Meseca, Venere, Marsa sa Lilit koja daje nemirnu ljubav, lezbejstvo, biseksualnost, homoseksualnost. Svaki aspekat kao što su konjukcije, kvadrati i opozicije sa tim planetama, stvoriće problem seksualnosti. Venera, Mars, Saturn, Mesec u ženskim znacima dovode do feminiziranosti. Mesec u Blizancima, Devici, Strelcu i Ribama stvara prvi signal za homoseksualnost, biseksualnost i lezbejstvo. Takođe, ne treba zaboraviti da pogledate u kom se znaku nađe Lilit i kakve aspekte pravi sa ostalim planetama.Ovo je samo jedan lace deo da vidite koje planete su indikatori i siguran znak za homoseksualnost. Ima toga još, ali najbolje je da polako pogledate horoskop i da vidite kakve su šanse za homoseksualnost i biseksualnost. Aspekti vas neće prevariti. Homoseksualnost se vidi i kada se Sunce nalazi u konjukciji sa Saturnom i kada su obe planete u kvadratu sa Neptunom. Ovo je aspekat koji izaziva velike nevolje i veoma teško može ovakav čovek da izbegne opasnost, odnosno da ne stupi u seksualne kontakte sa muškarcem. Kod mnogih homoseksualaca čiji sam gledao horoskop, upravo je ovaj aspekat bio najviše izražen.
 

Back
Top