Sexualnost/homosexualnost u natalnoj karti

Lezbijka....

iz primjera gore.

lako je sad meni objasniti kako to da ona je lezbijka a netko drugi tko ima slične aspekte nije.

No možemo ovako gledati - venera oštećena, sunce oštećeno, Mjesec 0 uran , mislim da elton John ima isto nešto tako. Mars 0 Neptun = perverzije, Mjesec 0 Uran = čudne emotivne potrebe. Venera 0 Pluton = seks do krvi i itd .

Malo je šenuta žena u svakom slučaju ako je ovo točno vrijeme rođenja.
 
haha shenuta :D
evo ti moja, shoot
(hm pa vidi sam sto je i kako je :p)

Clipboard01-1.gif
 
moguće lezbijske sklonosti NAŽALOST. no čak je i bi moguće. ne znam.

mjesec kvadrat uran...mora mjesec biti uzdrman nečime to se vidi. ovdjej e kvadrat sa uranom. mars u vodenjaku da ne govorim tipična pozicija, netipičan seks i seks partneri, slobodna venera u blizancima.

opozicija venere i urana joooooooooooooj

stara moja nisi ti za brak a ako uđeš u njega čeka te pakao.
 
Vindex aj pogledaj jesam li i ja potencijalna biseksualka..za pocetak.
Mada iskreno sumnjam da bi se mogla odreci muskaraca ,ali se u poslednje vreme dosta preispitujem...
16.10.1984. u 06 :17 Sombor
Sto se tice moje prijateljice u pravu si senuta je do daske.
Mislim da je kod nje presudno Uran0Mesec
 
moguće lezbijske sklonosti NAŽALOST. no čak je i bi moguće. ne znam.

mjesec kvadrat uran...mora mjesec biti uzdrman nečime to se vidi. ovdjej e kvadrat sa uranom. mars u vodenjaku da ne govorim tipična pozicija, netipičan seks i seks partneri, slobodna venera u blizancima.

opozicija venere i urana joooooooooooooj

stara moja nisi ti za brak a ako uđeš u njega čeka te pakao.

ijoj, a zasto nazalost? :D privlace me oba pola, pogodio si
imam, interesantan ukus

mozes li da malko objasnis ovo za uran i veneru, ne razumijem se u te stvari
i ovo za brak odakle vidis?
 
jedna moja drugarica je bi, a rodjena je istog dana kad i ja tako da imamo iste aspekte samo sto je njen asc na moj dsc pa je raspored kuca drugaciji.

unsaie pa uran je slobodan, nekonvencionalan, radoznao, freak i potkacio je tvoju veneru koja predstavlja u neku ruku tvoju zenstvenost (sto ne znaci da nisi zenstvena), sistem vrednosti, ono sto ti privlaci paznju i pricinjava zadovoljstvo. ispravite me ako gresim :D
 
obično svi kažu a vi dečki mrzite pedere a kad vidite dvije žene na to se palite.
odmah da kažem gadi mi se i jedno i drugo.

e sad da netko pogleda moju kartu ne bi mu ništa bilo jasno. jer skoro sve planete imam u aspektu sa uranom. saturn vladar , ac-a, mars, venere, širi trigon mjesec, širi sextil sunce...itd itd....

mislim da su najveće malformacije kad je duša - mjesec napadnuta fantiziranjem urana.
 
meni ovaj muškarac ni po čemu ne izgleda pederasto, istina je da nekad priča svašta i sklon je patetici s vremena na vrijeme. voli nježnost, ali je ne pokazuje.

ne znam odkuda ti ideja da bi ovo mogao biti ***** ?
Pa i sam si rekao da je jako teško po karti proceniti da li je neko homoseksualac. :D

Ja bih rekla da ovo jeste Uranski tip osobe jer mu je vladar stelijuma u Jarcu (a uz to i dispozitor vladara Ascendenta), Saturn između ostalog u konjunkciji sa Uranom. Doduše nije samo Uranski tip (zbog ovako naglašenog Jarca) ali ovde gledam šta bi moglo imati veze sa eventualnom homoseksualnošću, pošto je Uran u 5. polju (i vladar 7.). Naravno, ovo je naknadna "pamet" a i samo smer u kojem sam razmišljala, jer taj Uran može mnogo toga da donese i simboliše, ne samo homoseksualnost. Naravno. :D
 
Mesec u blizancima u jedanestoj sam zapazio na prosloj strani kao zapisan ...

Mars je u Ovnu , gde je sexualnost izrazena , doduse u lepim aspektima sem u kvadratu sa Suncem ... koje se nalazi u Jarcu u sestoj kuci , navika , zivotnog stila , koji bi trebao da bude pun sigurnosti (Jarac i uoste je osoba kojoj treba puno sigurnosti i koja jeste zatvorena na neki nacin jer se jako plasi , mislim na ljubav i Saturn konjukcija Venera u petoj kuci kao i zrtvovanje sebe i svog indetiteta zbog sigurnosti i strahova Saturn konjukcija Uran) , ali je u kvadratu sa Marsom koji je vec rekoh u Ovnu gde je sexualnost nagalsena ... ne znam , nekako mi ovo tako izgleda , mada ga i poznajem ... :lol: ... dodajte nesto ... trudim se , :lol: ...

P.S. Puno se trudim :lol: ...
8) :-o :o
 
Ja smatram da je ovaj lik ciji si horoskop dao u stvari vise biseksualac nego cist *****. Planeta biseksualizma mu je zalepljena za ugao horoskopa, MERKUR na descedentu. Ali moram da primetim da je toliko proracunat i ambiciozan da za to sve daje :roll: Mislim da je njegov homoseksualizam vise plod interesa nego opredeljenje.
 
Ja smatram da je ovaj lik ciji si horoskop dao u stvari vise biseksualac nego cist *****. Planeta biseksualizma mu je zalepljena za ugao horoskopa, MERKUR na descedentu. Ali moram da primetim da je toliko proracunat i ambiciozan da za to sve daje :roll: Mislim da je njegov homoseksualizam vise plod interesa nego opredeljenje.

Da , to , to , to , to :D , samo ne homosexualizam zbog interesa nego obrnuto , gleda na svoj ugled i da ga ne zaje.bavaju zbog feminiziranosti i toga pa tako cisto zbog sebe radi neke stvari da bi ga gledali u drugacijem svetlu ... 8) :-o :o
 
i meni ovo vise lici na kartu biseksualca. osim sto je na dsc, merkur je u trigonu sa mesecom koji je u blizancima. ili je majka podrska i uzor ili je ovaj decko moze da gaji romanticna osecanja prema pripadnicima oba pola :D. rekla bih da on svoju seksualnost dobro prihvata, a to sto se plasi reakcije okoline je drugo. feminiziranost mozda potice od kvadrta marsa i sunca koje je vladar asc. cini mi se da se da je ovde tanka granica izmedju prijateljstva i zaljubljenosti.
ispravite me ako sam mnogo nalupala:D
 
moguće lezbijske sklonosti NAŽALOST. no čak je i bi moguće. ne znam.

mjesec kvadrat uran...mora mjesec biti uzdrman nečime to se vidi. ovdjej e kvadrat sa uranom. mars u vodenjaku da ne govorim tipična pozicija, netipičan seks i seks partneri, slobodna venera u blizancima.

opozicija venere i urana joooooooooooooj

stara moja nisi ti za brak a ako uđeš u njega čeka te pakao.

ako astroloski softver kojim slucajem iscrta liniju od planete do planete, u ovom slucaju od Venere iz Blizanaca do Urana u Jarcu, ne znaci da su one u opoziciji, pa cak i da je Uran na samom kraju Strelca, bila bi to presiroka opozicija da bi se mogla uzeti u obzir, posebno sa onako dugackim jooooooooooooj, tako siroke orbise astrologija tolerise samo svetlima koja pri tom moraju biti u prirodno opozicionim znacima
 
Istopolnih ? :lol: ...

Meni je ovo zanimljiva tema xD ... s'tim sto bi se mogli orijentisati na seksualnost uopste umesto samo na homoseksualnost z:mrgreen: ... naravno opet bi bilo lepo ako neko ima primer ;) umesto da samo teoretisemo :) neka poznata licnost npr ako vec necemo prijatelje xD ? :S ...

Kada se posmatra seksualnost u nekoj natalnoj karti gledaju se Mars, Venera i Mesec, osma i peta kuca :) od toga bi najpre trebali poci ...
Mars kao cista seksualna energija, nasi nagoni, potrebe, zivotinski deo nas :)
Venera kao nase emocije i ono sta volimo i u cemu pronalazimo zadovoljstvo ;)
Mesec takodje kao nase emocije i ono nesvesno sto zelimo, volimo i privlacimo (tj ono privlaci nas) :) Osma kuca, koja predstavlja seks izmedju ostalog ;) i peta kuca koja predstavlja ljubav i erotiku na neki nacin :)

Posto je tema konkretno homoseksualnost pa da pocnemo od toga, pokazatelja moze biti puno :) aspekti Urana i Venere i Urana i Meseca, konjukcije, kvadrati i opozicije su najcesci, Uran jer on daje potrebu za rusenjem normi, ovde konkretno u vezi sa seksom, potrebu da se seks obavi sa nekim ko je isti nama, pa cak i sa prijateljima (kao i npr vladar pete u jedanestoj, Uran u petoj itd) ; karte koje sam ja gledao cak imaju i Merkur nepovoljno postavljen ka Mesecu i jos nesto sto sam primetio u vise natala vladar osme 90 Mesec, zatim Uran u petoj, Uran u osmoj, Pluton u aspektu sa Venerom, Mesecom i Marsom svakako ce dati naglasenu seksualnost sto je bitno ... znak Skoprije, vladari Mars, Pluton, i Uran jer je tu egzaltiran, mogu potvrditi, naravno kombinovanjem svega ... ja sam sada nabrojao puno stvari, a jel to opet nista ne vredi :lol: jer se svi ti aspekti ne odnose samo na to a ima i drugih koje nisam rekao koji bi mozda potvrdili ... izuzetno je bitno da se poveze cela slika kada pricamo o homoseksualnosti i da cela karta daje znake za to ;) zbog toga bi neki primer bio dobar ... pa ako imate zelju predlozite nekog, ako ne pogledacu ja ...
 
S druge strane pokazatelji homoseksualnosti u muškoj natalnoj karti su:

- naglašen ženski element (veliki broj planeta u ženskim znacima)
- kvadrat između Marsa i Urana (11. polje)
- Asc u kvadratu s Uranom (5. polje)
- Merkur i Venera u konjukciji (naročito u znaku blizanca)
- Mars i Venera u kvadratu
- Saturn i Venera u kvadratu
- slab Mars, a često u znaku djevice
- stepeni vezani za homoseksualnost su 3º i 29º znaka bika (posebno Neptun na tom stupnju). Također Venera na 9º blizanca u 5, 7 ili 11 polju. Općenito veći broj planeta oko 25º fiksnih znakova. Asc na 7º lava.


Pokazatelji u ženskoj natalnoj karti su:

- naglašen muški element (veliki broj planeta u muškim znacima)
- Venera i Mars u teškom aspektu, kvadratu, a češće opoziciji
- aspekt između Saturna (u znaku ovna ili jarca) i Marsa (kvadrat, konjukcija ili opozicija)
- loš odnos između Mjeseca i Saturna
- Venera na DSC u kvadratu s Saturnom
- Merkur konjukcija Mars
- aspekti Venere i Neptuna (u 5. polju)
- stepeni vezani za žensku homoseksualnost su 8º blizanca (posebno ako je Neptun u blizini ovog stupnja) i 3º bika.
- najčeće je Mars u blizancu

Ona koja igra mušku ulogu ima naglašen Mars.

To je jako teško vidjeti a veliko je pitanje može li se uopće. Ja imam Mars u Djevici i to baš na 29 i to baš u kvadratu sa Uranom. I Mars je vladar baš 11 polja i Neptun mi je baš na ascedentu

- i nisam homoseksualac.

To ti je isto kao da pokušaš vidjeti kojeg je netko spola iz natalne karte. Jako teško.
 
Ja sam na jednome sajtu nashao da su potrebna 4 pokazatelja homosxualnosti. Ali ako ima neshto sto sam primetio to je da Vage prednjace po homoseskulanosti.

Mada mene ako se pita homosexualnost je cist genetski + sredinski poremecaj. Ukoliko decak ima dominantnu majku bicje izrazena homosexualnost. To znaci da npr. ako neko ima Mesec u Biku (majka) bice sa njom blisko veza(Bik) i oprashtace joj izlive besa ako je taj mesec loshe aspektovan od marsa i/ili plutona sto bi dalo destruktivnu majku. Mozda josh i kada bi otac bio odsutan sto je posledica afliktacije Marsa dobijamo neophodne sredinske uslove za homoseksualnost. Znaci neopshodna je josh i genetika i dobijate rezultat. Barem ja ovako gledam kartu, jer sam imao prijatelje koji su duple vage, i neptuni svugde i vodolija u 8 i sve to, a ipak nije bio homo. Znaci vazni su aspekti koji odredjuju sreinu plus genetika ;) Tako nekako...
 
Istopolnih ? :lol: ...

Meni je ovo zanimljiva tema xD ... s'tim sto bi se mogli orijentisati na seksualnost uopste umesto samo na homoseksualnost z:mrgreen: ... naravno opet bi bilo lepo ako neko ima primer ;) umesto da samo teoretisemo :) neka poznata licnost npr ako vec necemo prijatelje xD ? :S ...

Kada se posmatra seksualnost u nekoj natalnoj karti gledaju se Mars, Venera i Mesec, osma i peta kuca :) od toga bi najpre trebali poci ...
Mars kao cista seksualna energija, nasi nagoni, potrebe, zivotinski deo nas :)
Venera kao nase emocije i ono sta volimo i u cemu pronalazimo zadovoljstvo ;)
Mesec takodje kao nase emocije i ono nesvesno sto zelimo, volimo i privlacimo (tj ono privlaci nas) :) Osma kuca, koja predstavlja seks izmedju ostalog ;) i peta kuca koja predstavlja ljubav i erotiku na neki nacin :)

Posto je tema konkretno homoseksualnost pa da pocnemo od toga, pokazatelja moze biti puno :) aspekti Urana i Venere i Urana i Meseca, konjukcije, kvadrati i opozicije su najcesci, Uran jer on daje potrebu za rusenjem normi, ovde konkretno u vezi sa seksom, potrebu da se seks obavi sa nekim ko je isti nama, pa cak i sa prijateljima (kao i npr vladar pete u jedanestoj, Uran u petoj itd) ; karte koje sam ja gledao cak imaju i Merkur nepovoljno postavljen ka Mesecu i jos nesto sto sam primetio u vise natala vladar osme 90 Mesec, zatim Uran u petoj, Uran u osmoj, Pluton u aspektu sa Venerom, Mesecom i Marsom svakako ce dati naglasenu seksualnost sto je bitno ... znak Skoprije, vladari Mars, Pluton, i Uran jer je tu egzaltiran, mogu potvrditi, naravno kombinovanjem svega ... ja sam sada nabrojao puno stvari, a jel to opet nista ne vredi :lol: jer se svi ti aspekti ne odnose samo na to a ima i drugih koje nisam rekao koji bi mozda potvrdili ... izuzetno je bitno da se poveze cela slika kada pricamo o homoseksualnosti i da cela karta daje znake za to ;) zbog toga bi neki primer bio dobar ... pa ako imate zelju predlozite nekog, ako ne pogledacu ja ...

U vezi sa Uranom i ostalima nisam lezbijka, ali se u osnovi zalazem za istopolne brakove.
Vodolija na vrhu 8 kuce, uran u 5 u skorpiji, pravi trigon sa mesecom, koji je u 7 kuci u jarcu (podznak sam rak istovremeno), merkur (dvojnost) u skorpiji u aplikacionoj konjukciji sa uranom na 5 stepeni razlike.
Pluton kavadrat mesec.
Ovo koliko se secam.
Tako da ja sam jedan primer, mozda takvi aspekti ne ukazuju samo na sklonost vlasnika karte ka istom polu, vec i na zalaganje sexualnih sloboda.

BernardBlack:
Ali ako ima neshto sto sam primetio to je da Vage prednjace po homoseskulanosti.

A joj i znak sam vaga, a onaj pluton je u vagi.
 
Poslednja izmena:
Barem ja ovako gledam kartu, jer sam imao prijatelje koji su duple vage, i neptuni svugde i vodolija u 8 i sve to, a ipak nije bio homo.


Neptuni ? A osmu u Vodoliji ima pa je ne znam, skoro svi ljudi podznak rak i kraj blizanaca :lol: ... sa druge strane Mesec u Biku i aflikovan Mars daju homoseksualnost ??, daj nam elaboriraj malo :)
I ja sam cuo da ljudi pricaju ovo za Vage :S ali iskreno nisam to primetio u praksi ...

Tako da ja sam jedan primer, mozda takvi aspekti ne ukazuju samo na sklonost vlasnika karte ka istom polu, vec i na zalaganje sexualnih sloboda.

Pa Uran u petoj bi pokazivao jel na slobode u ljubavi ;) jel ? Pogotovu sto je vladar osme ... gde ti je Mars ?
 

Back
Top