Da li...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
bas uvek usamljena srca nadju druga usamljena srca? Ili je to uzaludna potraga? Da li je moguce da postoji i nesto sasvim drugacije od samoce, ili im je ona sudjena?
 
Ako dovoljno jako zelis i tragas-uvek postoji!
Nije sudjeno da budemo usamljeni! I ona prica o dve polovine to i dokazuje, kao i neke druge manje lepse pricice, ali, definitivno, covek je socijalno bice.
Prema tome, nadaj se, veruj, trazi i naci cete se!
Samo dobro raspolozenje i osmeh na lice!
Usamljeno srce+usamljeno srce=LJUBAV!!!! ZAJEDNICKA!!! I nestaje usamljenosti!
 
devojka u krizi:
Ako dovoljno jako zelis i tragas-uvek postoji!
Nije sudjeno da budemo usamljeni! I ona prica o dve polovine to i dokazuje, kao i neke druge manje lepse pricice, ali, definitivno, covek je socijalno bice.
Prema tome, nadaj se, veruj, trazi i naci cete se!
Samo dobro raspolozenje i osmeh na lice!
Usamljeno srce+usamljeno srce=LJUBAV!!!! ZAJEDNICKA!!! I nestaje usamljenosti!

NARAVNO!!! Treba uvek imati veru u ljubav i u najtezim trenutcima, i kada nam se cini da se ceo svet rusi i da kad nas ne bi bilo, da nikom ne bi nedostajali. Svet bez ljubavi ne bi mogao da opstane! Zato, veruj, potrudi se i trazi, prava ljubav uvek ceka negde iza coska!!! :wink: Verujem da svaka osoba ima svog soul mate-a, ali da je potrebno mnogo srece i iskustva takvu osobu prepoznati i moru lazljivaca i prevaranata, kojih je pun ovaj svet u kome zivimo! Glavu gore, LJUBAV CE POBEDITI SVE!!!!!!
 
Svako je bar jednom bio usamljen, bar jednom patio, mislio da ce zauvek ostati sam.
Samo vera u ljubav i sebe samog daje nam nadu u buducnost... Uvek bi trebalo verovati da ce se pojaviti neko ko ce biti spreman da sa nama podeli zivot, smeh i suze, dobro i lose, jer u krajnjem slucaju to i jeste istina.
Ima jedna poslovica: " Ako nesto dovoljno jako zelis, ostvarice se"
 
dadap:
Svako je bar jednom bio usamljen, bar jednom patio, mislio da ce zauvek ostati sam.
Samo vera u ljubav i sebe samog daje nam nadu u buducnost... Uvek bi trebalo verovati da ce se pojaviti neko ko ce biti spreman da sa nama podeli zivot, smeh i suze, dobro i lose, jer u krajnjem slucaju to i jeste istina.
Ima jedna poslovica: " Ako nesto dovoljno jako zelis, ostvarice se"

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!! :lol:
 
dadap:
Svako je bar jednom bio usamljen, bar jednom patio, mislio da ce zauvek ostati sam.
Samo vera u ljubav i sebe samog daje nam nadu u buducnost... Uvek bi trebalo verovati da ce se pojaviti neko ko ce biti spreman da sa nama podeli zivot, smeh i suze, dobro i lose, jer u krajnjem slucaju to i jeste istina.
Ima jedna poslovica: " Ako nesto dovoljno jako zelis, ostvarice se"

Da, ali sta ako ti stvarno dugo cekas? Svakim danom gubis sve vise i vise nade i volje. Povremeno se pojavi neki slabasni zrak svetlosti, ali i dalje je zivot uglavnom siv. Ali, su najgore upravo te zrake koje nastanu i ubrzo nakon toga nestanu, i ostave te bez nade. Tada se sve cini mnogo tezim. Cini mi se da je svaki taj trenutak sve gori i gori i plasim se da ne dodje i onaj najcrnji kada bi mi svega bilo dosta. Uvek se nadam, da kada padnem u ovakvo (ne)raspolozenje, izmisljam budalastine, ali neki put i kad sam raspolozen, jedna misao moze da me u trenutku oneraspolozi...

Jednostavno, do skoro sam bio neko koje svom snagom verovao u ljubav i svu svoju snagu trosio na nadanje da ce biti bolje. Ali, sada mi se cini kao da nekim ljudima nije sudjeno da vole ili budu voljeni. :cry:

Mada, opet... Mozda je stvar u tome sto ja cekam. Kad bolje razmislim, mozda bi trebalo da se aktiviram. Ali i dalje ostaje strah od odbijanja i samoce...
 
iluzionista:
dadap:
Svako je bar jednom bio usamljen, bar jednom patio, mislio da ce zauvek ostati sam.
Samo vera u ljubav i sebe samog daje nam nadu u buducnost... Uvek bi trebalo verovati da ce se pojaviti neko ko ce biti spreman da sa nama podeli zivot, smeh i suze, dobro i lose, jer u krajnjem slucaju to i jeste istina.
Ima jedna poslovica: " Ako nesto dovoljno jako zelis, ostvarice se"

Da, ali sta ako ti stvarno dugo cekas? Svakim danom gubis sve vise i vise nade i volje. Povremeno se pojavi neki slabasni zrak svetlosti, ali i dalje je zivot uglavnom siv. Ali, su najgore upravo te zrake koje nastanu i ubrzo nakon toga nestanu, i ostave te bez nade. Tada se sve cini mnogo tezim. Cini mi se da je svaki taj trenutak sve gori i gori i plasim se da ne dodje i onaj najcrnji kada bi mi svega bilo dosta. Uvek se nadam, da kada padnem u ovakvo (ne)raspolozenje, izmisljam budalastine, ali neki put i kad sam raspolozen, jedna misao moze da me u trenutku oneraspolozi...

Jednostavno, do skoro sam bio neko koje svom snagom verovao u ljubav i svu svoju snagu trosio na nadanje da ce biti bolje. Ali, sada mi se cini kao da nekim ljudima nije sudjeno da vole ili budu voljeni. :cry:

Mada, opet... Mozda je stvar u tome sto ja cekam. Kad bolje razmislim, mozda bi trebalo da se aktiviram. Ali i dalje ostaje strah od odbijanja i samoce...
Ti si gospodar svog zivot. Ne cekaj da ti se zivot desi, ZIVI ga! Ljubav ti nece uci kroz prozor dok sedis u sobi skrstenih ruku.
Ako te odbije jedna, nece druga, ako ti ona ne odgovara naci ce se treca. ZIVI!!!
Poruka glasi: "Zvezde tvoje sudbine ne nalaze se na nebu, vec u tvojim grudima."
 
iluzionista:
Ti si gospodar svog zivota. Ne cekaj da ti se zivot desi, ZIVI ga!

Nekako imam sve manje volje za to... :(
Pogresan pristup! Nadji nesto sto ti je zaista vazno, sto ce te gurati napred. Nikad se ne smes predati i prepustiti kolotecini. Ja sam mnogo izgubila u zivotu, ali se nikada nisam predala i idem dalje i boli me, ali zivim sa svojim bolom i verujem da ce biti bolje. Nasla sam svoj izvor pozitivne energije, nadji ga i ti.
 
dadap:
Pogresan pristup! Nadji nesto sto ti je zaista vazno, sto ce te gurati napred. Nikad se ne smes predati i prepustiti kolotecini. Ja sam mnogo izgubila u zivotu, ali se nikada nisam predala i idem dalje i boli me, ali zivim sa svojim bolom i verujem da ce biti bolje. Nasla sam svoj izvor pozitivne energije, nadji ga i ti.

Navela si me na razmisljanje... Stvarno nemam nijedan izvor pozitivne energije. Nekad je muzika bila dovoljna, a sad: stvarno nemam ideju kako da prevazidjem negavitizam.

Daleko od toga da sam ja stalno negativan, ali imam povremeno te trenutke, kao na primer ovo popodne (a izgleda i vece)... Ali je istina da nisam vise optimista kakav sam nekad bio i sve mi je teze da se vratim toj pozitivnoj filozofiji.

Mada, pokusacu da razmislim o tome...

Hvala na savetu.
 
ljudi suvise vremena provode u svojoj glavi i tako gube osecaj za realnost.

izadji iz tog sveta koji si sam stvorio. pokusaj da stvoris neku potpuno drugaciju realnost. to je moguce najjednostavnijim promenama, npr. pocni da se bavis nekim sportom. kreni u teretanu, na plivanje. trci. idi na vazduh!! promeni literaturu. frizuru. stagod. :wink:
 
anakin:
ljudi suvise vremena provode u svojoj glavi i tako gube osecaj za realnost.

izadji iz tog sveta koji si sam stvorio. pokusaj da stvoris neku potpuno drugaciju realnost. to je moguce najjednostavnijim promenama, npr. pocni da se bavis nekim sportom. kreni u teretanu, na plivanje. trci. idi na vazduh!! promeni literaturu. frizuru. stagod. :wink:

Pa, evo u subotu, posle dugog vremena cu napraviti jednu veliku promenu. Posle 6 godina nosenja duge kose, odlucio sam da se osisam na keca. ;) Pa videcemo... Sto se tice druge realnosti, videcemo... Jedno po jedno. :) Da. Danas se osecam bolje, ali sam i dalje u downu.

Nekada mi je lako bilo biti sam, a onda sam neko vreme imao nekoga koga sam zaista mnogo voleo (Ah, devojcice sta nam radite ;) ) i posle toga, jednostavno mi izgleda jako tesko da nastavim kao ranije...
 
iluzionista:
anakin:
ljudi suvise vremena provode u svojoj glavi i tako gube osecaj za realnost.

izadji iz tog sveta koji si sam stvorio. pokusaj da stvoris neku potpuno drugaciju realnost. to je moguce najjednostavnijim promenama, npr. pocni da se bavis nekim sportom. kreni u teretanu, na plivanje. trci. idi na vazduh!! promeni literaturu. frizuru. stagod. :wink:

Pa, evo u subotu, posle dugog vremena cu napraviti jednu veliku promenu. Posle 6 godina nosenja duge kose, odlucio sam da se osisam na keca. ;) Pa videcemo... Sto se tice druge realnosti, videcemo... Jedno po jedno. :) Da. Danas se osecam bolje, ali sam i dalje u downu.

Nekada mi je lako bilo biti sam, a onda sam neko vreme imao nekoga koga sam zaista mnogo voleo (Ah, devojcice sta nam radite ;) ) i posle toga, jednostavno mi izgleda jako tesko da nastavim kao ranije...
I ja sam cesto menjala frizure kako bih nesto u zivotu promenila, ali menjanjem frizure nisam promenila sustinu... Promene treba da se dese u glavi, a ne na njoj... :lol:
 

Back
Top