Oral do kr(jaja)

harpun14

Primećen član
Poruka
900
E pa ljudi , sta reci..? Ovako, u dosadasnjem svom sexualnom zivotu nije proslo mnogo zena (hm, nikad dosta, iako je broj dvocifren) i samo jedna je mogla da GA u toku oralnog sexa uvuce do kraja (do jaja). Na moje pitanje: “Hej, kako ti to uspeva?” prokomentarisala je: “Moze to svaka”..i nastavila sa radom (lepo vaspitana devojka ne prica s’punim ustima) , a meni naravno nije bilo do pod pitanja u tom trenutku.. Pa sam stoga u dilemi da li stvarno TO moze svaka zena samo je u pitanju tehnika koja moze da se nauci, ili to ako se ne moze prvi put ne moze se ni nauciti?
Mislim da bi najbolje odgovorila osoba koja to moze, da li je to mogla uvek ili je to naucila..hm, vezbajuci.. A i ostali nek prokomentarisu njihova iskustva..
 
Stvarno se ne secam kako sam to tacno radila, pusenje. Samo se secam da sam punila usta cas vrucom cas hladnom vodom a decku se to svidjalo, a ja sam samo mislila da ce sperma da mi naskodi pa sam uzimala vodu u usta da je razblazim. :-) Otvori se zemljo da progutas blam. :-) Ako nisam to sve sanjala. To je bilo stvarno davno, kad sam bila wonderkid. Imala sam 6 godina.
 
Ne bih se ja hvalila kako mi riba 'proguta' ponos i diku!
Kad god sam to na filmu gledala uvijek je u pitanju bio ku.rcic, nesto zakrzljalo.

A ako je momcima stalo do toga, neka obavezno prvo probaju ovo sto je Lav naveo!
A ako bas nece, nego traze to od djevojke, neka znaju da je na sopstvenu odgovornost!:lol:
 

Back
Top