Srbija na raskrsnici!?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.987
Po svemu sudeći, Srbija ima više izlaza iz tunela. E sada, kako za svaki izlaz postoje pobornici, protivnici i suzdržani, bilo koji izbor da se kad-tad odabere, biće mnogo posla oko vaspitanja onih koji su protiv toga!

Ko i kada će da napravi izbor? Ili će biti po zakonu jačeg: Ko se prvi usudi staviti svoju šapu na Srbiju, taj će to da odradi 'preko noći'? Ili će svi pustiti Srbiju da baulja u mraku tunela?
 
fosilvaso
Po svemu sudeći, Srbija ima više izlaza iz tunela.

umesto tunela ja bih stavio drugu rec. ali posto verujem da bih bio shvacen kao zlonameran, a nije mi to cilj, onda ostavljam vama da upotrebite mastu. znaci srbija ima samo jedan izlaz, sve ostalo je samo kratkorocno zavaravanje. znaci ili izadjite iz "tunela", ili ima da tonete, tonete, tonete. zaboravite na lazni ponos, zaboravite na svetske zavere, prihvatite realnost, i bice vam puno bolje, a i nama.
 
umesto tunela ja bih stavio drugu rec. ali posto verujem da bih bio shvacen kao zlonameran, a nije mi to cilj, onda ostavljam vama da upotrebite mastu. znaci srbija ima samo jedan izlaz, sve ostalo je samo kratkorocno zavaravanje. znaci ili izadjite iz "tunela", ili ima da tonete, tonete, tonete. zaboravite na lazni ponos, zaboravite na svetske zavere, prihvatite realnost, i bice vam puno bolje, a i nama.

Ponos nam nije lazan.
Zavera nije teorija.
Realnost je surova.Bila je i ranije pa smo izdrzali.
Uz krsenje prava i pravde,pobedu lazi nad istinom,nikom nece biti bolje,pa ni nama.
Da li je Srbija presedan?Ako jeste,zasto?Kome i zasto smetamo?
Ako nije,ko je sledeci?
Svet je krenuo stranputicom,ne mi.
 
umesto tunela ja bih stavio drugu rec. ali posto verujem da bih bio shvacen kao zlonameran, a nije mi to cilj, onda ostavljam vama da upotrebite mastu. znaci srbija ima samo jedan izlaz, sve ostalo je samo kratkorocno zavaravanje. znaci ili izadjite iz "tunela", ili ima da tonete, tonete, tonete. zaboravite na lazni ponos, zaboravite na svetske zavere, prihvatite realnost, i bice vam puno bolje, a i nama.

licemerno je da ti,kao predstavnik naroda koji nam otima teritoriju,dajes nama savete sta da radimo povodom tog otimanja....ne Ademe,odustanite vi od te nezavisnosti pa mozda dodje i do pomirenja nasa dva naroda...ovako budi SIGURAN da necemo odustati od Kosova i da nece biti lepo kada ga budemo vracali...naravno,po nase neprijatelje...a ako smatras da otimanjem Kosova mozete biti prijatelji,grdno se varas........
 
licemerno je da ti,kao predstavnik naroda koji nam otima teritoriju,dajes nama savete sta da radimo povodom tog otimanja....ne Ademe,odustanite vi od te nezavisnosti pa mozda dodje i do pomirenja nasa dva naroda...ovako budi SIGURAN da necemo odustati od Kosova i da nece biti lepo kada ga budemo vracali...naravno,po nase neprijatelje...a ako smatras da otimanjem Kosova mozete biti prijatelji,grdno se varas........
Kosovo je tamo gde je oduvek i bilo,......niko ga nije oteo
 
Ponos nam nije lazan.
Zavera nije teorija.
Realnost je surova.Bila je i ranije pa smo izdrzali.
Uz krsenje prava i pravde,pobedu lazi nad istinom,nikom nece biti bolje,pa ni nama.
Da li je Srbija presedan?Ako jeste,zasto?Kome i zasto smetamo?
Ako nije,ko je sledeci?
Svet je krenuo stranputicom,ne mi.
svaki ponos je glup!!
nazalost,nasi politicari nisu shvatili novi svecki poredak...sve je krenulo nizbrdo od kad je milosevic rekao klintonu ne....i svi ostali posle milosevica se tvdoglavo drze tog njegovog ne...i vode nas ravno u propast...sve brze i brze...
...znaci krivicu treba traziti u nedostaku mudrosti i politicke nezrelosti nasih politicara...a ne u kojekakvim zaverama...
..a ponos i osecaj za pravdu,su lanci,koji nas vode ravno u grob....radimo tacno ono sta smrdjljiva amerika od nas ocekuje...i zeli....
...polako postajemo kao palestina...!!
 
svaki ponos je glup!!
nazalost,nasi politicari nisu shvatili novi svecki poredak...sve je krenulo nizbrdo od kad je milosevic rekao klintonu ne....i svi ostali posle milosevica se tvdoglavo drze tog njegovog ne...i vode nas ravno u propast...sve brze i brze...
...znaci krivicu treba traziti u nedostaku mudrosti i politicke nezrelosti nasih politicara...a ne u kojekakvim zaverama...
..a ponos i osecaj za pravdu,su lanci,koji nas vode ravno u grob....radimo tacno ono sta smrdjljiva amerika od nas ocekuje...i zeli....
...polako postajemo kao palestina...!!

bez komentara.
 
licemerno je da ti,kao predstavnik naroda koji nam otima teritoriju,dajes nama savete sta da radimo povodom tog otimanja....ne Ademe,odustanite vi od te nezavisnosti pa mozda dodje i do pomirenja nasa dva naroda...ovako budi SIGURAN da necemo odustati od Kosova i da nece biti lepo kada ga budemo vracali...naravno,po nase neprijatelje...a ako smatras da otimanjem Kosova mozete biti prijatelji,grdno se varas........


kako god ga vracali, nemojte molim vas, pliz..na ljeto...da nam ne propadne sezona...;)
 
Izgleda da su sve ostale religije i crkve čiste ko suza jedino je Katolička crkva zločinačka. I o kakvim to je mitovima riječ? Osim toga i vi ste krščani istočnog smjera pa tu nema velike razlike osim po kalendarima i eventualno nekim običajima.Alzo jel vi tvrdite kako pravoslavna crkva nikad nije sudjelovala u nekom ratu.-
 

Back
Top