Srušio se američki nevidljivi bombarder B-2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
24 Feb 2008. 00:09 | Izvor: VOA
Zvaničnici američkog vazduhoplovstva javili su da se jedan nevidljivi bombarder B-2 u subotu srušio u Guamu, kratko nakon polijetanja.

Ovo je prvi put da se srušio jedan od tih bombardera, od kojih svaki košta milijardu dolara. U toku je istraga o uzrocima nesreće.

Bombarderi B-2 su nevidljivi za radare, a mogu letjeti 11 hiljada kilometara prije nego što ponovo napune gorivo.

Baza svih tih bombardera, od kojih je sada preostalo 20, nalazi se u saveznoj državi Misuri.



--------------------------
Izgleda, srpska posla ili su opet rusi umesali prste.
 
24 Feb 2008. 00:09 | Izvor: VOA
Zvaničnici američkog vazduhoplovstva javili su da se jedan nevidljivi bombarder B-2 u subotu srušio u Guamu, kratko nakon polijetanja.

Ovo je prvi put da se srušio jedan od tih bombardera, od kojih svaki košta milijardu dolara. U toku je istraga o uzrocima nesreće.

Bombarderi B-2 su nevidljivi za radare, a mogu letjeti 11 hiljada kilometara prije nego što ponovo napune gorivo.

Baza svih tih bombardera, od kojih je sada preostalo 20, nalazi se u saveznoj državi Misuri.

prste.

Sta samo 20 komada imaju.Pa to cemo da im pocistimo za dorucak :D:D
 
Dobro sad, ne preterujmo. Nisu se uopšte tangirali da li će civili da stradaju. Urezalo mi se ono ''collateral'' od Džejmi Šeja...
To jeste... zato rekoh - "ne tvrdim". Ali u svakom slucaju znalo se sto ce i kada gadjati.
Znash kako je sa nasim "narodom od rechi"... Misli ti jedno - kaze ti drugo, dogovorite se u 17 casova a on dodje u 19 i tako...
E sa ovima se nije saliti. Rec je vazeca.
Znas kako ono imamo obicaj itati: "Gde si?" "Sta radish? i sl....
E ja volim kazati "Sto te zabole gde sam i sto radinm. To su moja privatna posla.... "
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top