istorija Kosova ne postoji ????

Eeee, svaka cast @nisliji na ovoj temi. Ali Srbi su glupi.............

Kao sto nam je oduzeto sve tako ce i manastiri na Kosmetu. Juce "makedonac", sutra "crnogorac", preksutra "albanac'...,kriva je CRKVA.

Njihova dupeta samo vole BG i ono oko njega. Sete se samo manastira kad im neko od politicara da pare da im se naklone............

Ja sam vernik , ali sve vise verujem dsa je upravo Crkva dosta snosila odgovornost za srpsku golgotu. Nakraju, neka pale kandilo i mole se, a politiku neka ostave-politicarima. Kao katolici.........
 
Eeee, svaka cast @nisliji na ovoj temi. Ali Srbi su glupi.............

Kao sto nam je oduzeto sve tako ce i manastiri na Kosmetu. Juce "makedonac", sutra "crnogorac", preksutra "albanac'...,kriva je CRKVA. .

Makedonci su pravoslavci ali trazer prohorpcinjski kao njihov a crnogorci neke druge srpske manastire za svoje ali albanci pale manastire a ne traze da budu njihovi
 
Makedonci su pravoslavci ali trazer prohorpcinjski kao njihov a crnogorci neke druge srpske manastire za svoje ali albanci pale manastire a ne traze da budu njihovi

Proci ce puno vremena da Srbi shvate jednu stvar. Svetosavsko ucenje i zablude samo stete............

Siptari govore da je recimo kralj Milutin napravio Gracanicu na temeljima ilirskog hrama. Dok to Shvate Srbi, ode i Gracanica...........
 
Ja sam vernik , ali sve vise verujem dsa je upravo Crkva dosta snosila odgovornost za srpsku golgotu. Nakraju, neka pale kandilo i mole se, a politiku neka ostave-politicarima. Kao katolici.........

A kojim to političarima? Sve biser do bisera?
Naravno, osim Nikolića! Eventualno bi mu Koštunica mogao da bude lagani prigušni član, čisto kao kamuflaža prema svetskim priučenim poltičarima!?
 
Proci ce puno vremena da Srbi shvate jednu stvar. Svetosavsko ucenje i zablude samo stete............

Siptari govore da je recimo kralj Milutin napravio Gracanicu na temeljima ilirskog hrama. Dok to Shvate Srbi, ode i Gracanica...........

I šta sada, treba li da premestimo Gračanicu i proverimo temelje?
A šta su bili ti Iliri? Horde poludivljih praljudi, nešto kao Krapinski pračovek?
 
Proci ce puno vremena da Srbi shvate jednu stvar. Svetosavsko ucenje i zablude samo stete............

Siptari govore da je recimo kralj Milutin napravio Gracanicu na temeljima ilirskog hrama. Dok to Shvate Srbi, ode i Gracanica...........

shiptari su i govorili da je Milos Obilic arnaut pa im nije proslo a to sto smo mi zadnji ukapirali da je Tesla Srbin pa aerodromu dali ima Nikola Tesla umesto Zoran Djindjic ko je to nama kriv?:roll:
 
I šta sada, treba li da premestimo Gračanicu i proverimo temelje?
A šta su bili ti Iliri? Horde poludivljih praljudi, nešto kao Krapinski pračovek?

Iliri su bili narod koji je ziveo na prostoru balkana ali su izumrli a shiptari i iliri to je prica iz 1912 kada je AustroUgarska stvorila Albaniju kao drzavu posto uglavnom svi narodi balkana imaju vise vekovnu istorije pre Turske najezde trebalo i njima nesto prikaciti i nafilovati
 
Iliri su bili narod koji je ziveo na prostoru balkana ali su izumrli a shiptari i iliri to je prica iz 1912 kada je AustroUgarska stvorila Albaniju kao drzavu posto uglavnom svi narodi balkana imaju vise vekovnu istorije pre Turske najezde trebalo i njima nesto prikaciti i nafilovati

Narod, plemena i bla bla! Mislim da se moramo ograničiti na državotvorne elemente na nekim područjima, inače ćemo doći do toga da, ako čovečanstvo potiče iz Afrike, celi svet pripada afričkim državama, kao slednicama kolevke čovečanstva!:D
 
Srbi i nihova nesloga.........Propast!
Srbi i njihova istorija, pricanje zadnjih godina u "praznom hodu"...Kosovo je nezavisno, Sara se vise tako ne zove vec "Albanski alpi".Za 10 godina....pazite za 10 godina, Kosovo nece tako da se zove vec, Dardania!

Iskljicujem se i zelim vam laku noc. I malo citajte!!!!!
 
Srbi i nihova nesloga.........Propast!
Srbi i njihova istorija, pricanje zadnjih godina u "praznom hodu"...Kosovo je nezavisno, Sara se vise tako ne zove vec "Albanski alpi".Za 10 godina....pazite za 10 godina, Kosovo nece tako da se zove vec, Dardania!

Iskljicujem se i zelim vam laku noc. I malo citajte!!!!!

Ti si izgleda već odremao malo i uz tastaturu, i imao noćnu moru zvanu Dardania!?:D
 
Proci ce puno vremena da Srbi shvate jednu stvar. Svetosavsko ucenje i zablude samo stete............

Siptari govore da je recimo kralj Milutin napravio Gracanicu na temeljima ilirskog hrama. Dok to Shvate Srbi, ode i Gracanica...........

А Срби то потврђују самим тим што славе онога који им је то објаснио, Титу. А и да је направио на тим темељима, ипак је Грачаницу направио Милутин, а Милутин је био српски краљ, истина и албански, као и сви други српски краљеви после њега.
 

Back
Top