Sta mislite da li ce biti nesto od odlaksa u USA ove godine?
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Sta mislite da li ce biti nesto od odlaksa u USA ove godine?

Obećava mickey777 (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Sta mislite da li ce biti nesto od odlaksa u USA ove godine?

Zbog nasih gluposti koje smo napravili ovih dana doveli smo sebe u situaciju da mozda svi koji su se prijavili na work & travel program ili treba turisticki da odu u USA neodu nigde.Ako nesto znate o tome da li ce se stvari srediti ili ne a zelite da pisete samo na pred ja sam tu .

Aktivan član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: Sta mislite da li ce biti nesto od odlaksa u USA ove godine?

Citat Original postavio mickey777 Pogledaj poruku
    Zbog nasih gluposti koje smo napravili ovih dana doveli smo sebe u situaciju da mozda svi koji su se prijavili na work & travel program ili treba turisticki da odu u USA neodu nigde.Ako nesto znate o tome da li ce se stvari srediti ili ne a zelite da pisete samo na pred ja sam tu .
    Naravno da ce se srediti, njima je u interesu da budemo drugari, oni da guraju mi da primamo itd

Primećen član hlns (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Sredicje se, mora se srediti. Krajnje optimistichno treba posmatrati na te stvari. Ipak... pushtaju toliko terorista u svoje drzhave, zashto ne bi i po kojeg Srbina

Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

hahahaha,ovo bas deluje ohrabrujuce .

Zainteresovan član mergenta (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio mickey777 Pogledaj poruku
    hahahaha,ovo bas deluje ohrabrujuce .
    Vize se izdaju bez problema u svim okolnim drzavama,pa koja je je granica komenajbliza on tamo ide po vizu!!
    A i ambasada se otvara 25-26 marta,tako da nema brige!!8)

Početnik
    Učlanjen
    12.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja sam moju vizu dobila u sredu u Zagrebu bez ikakvih problema.
    Tamo je bilo vise ljudi iz Srbije za vizu nego Hrvata. Cak sam srela dve grupe studenata koji idu preko Work & Travel koji su dosli nekim kombijima. Razumela sam da im je to agencija organizovala i svi su dobili vize. Jedino sto su morali cekati do sutradan da im daju pasose sa gotovim vizama.
    Rekli su mi da su nasli prenociste u nekom hostelu za 20 evra po osobi. Ja sam prespavala kod rodjaka.

I da, inace ambasada u Beogradu pocinje ponovo da izdaje vize krajem marta.

Primećen član Lisa L (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio hlns Pogledaj poruku
    Sredicje se, mora se srediti. Krajnje optimistichno treba posmatrati na te stvari. Ipak... pushtaju toliko terorista u svoje drzhave, zashto ne bi i po kojeg Srbina
    hahahaha.... malo su zaostrili oko terorista a Srbi mislim da najvise dobijaju njihove vize! Ali ne na lutriji hlns!

Primećen član hlns (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Lisa L Pogledaj poruku
    hahahaha.... malo su zaostrili oko terorista a Srbi mislim da najvise dobijaju njihove vize! Ali ne na lutriji hlns!
    a dobro, rekao sam ti, ako ne dobijem na lutriji, dolazim kao AuPair, samo zbog tebe

Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

[QUOTE=zvizdana;6197632]Ja sam moju vizu dobila u sredu u Zagrebu bez ikakvih problema.
    Tamo je bilo vise ljudi iz Srbije za vizu nego Hrvata. Cak sam srela dve grupe studenata koji idu preko Work & Travel koji su dosli nekim kombijima. Razumela sam da im je to agencija organizovala i svi su dobili vize. Jedino sto su morali cekati do sutradan da im daju pasose sa gotovim vizama.
    Rekli su mi da su nasli prenociste u nekom hostelu za 20 evra po osobi. Ja sam prespavala kod rodjaka.

I da, inace ambasada u Beogradu pocinje ponovo da izdaje vize krajem marta.[/QUOTE

Nama su rekli isto to da cemo ici u Zagreb na razgovor za vize ako se nezavrsi ambasada do kraja marta,posto smo vec trebali da imamo razgovor.Nisam znao da mora da se ostane jos neki dan u Zagrebu ako se ode tamo .

Slične teme

1. sta mislite kakva ce 2009ta godina biti???
    Autor W_O_G_BOY u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 16.01.2009., 04:25
  2. Hoce biti i ove godine fantasy adria?
    Autor Zool u forumu Košarka
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.10.2005., 13:26
  3. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.12.2003., 11:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •