Horde zla i njihove sluge.

VelikiMedur

Ističe se
Poruka
2.298
Da li vam zvuci poznato?
Da li ima nekog da misli da ovo sto se cini Srbiji nije zlo?
Prosla Vlast,vlast Slobodana Milosevica,optuzivala je strane zavojevace,iste ove danasnje,za veliki zlocin.Tako ih je i nazivala.Da li se onda moze opravdati i razumeti otpor koji je pruzao bivsi pokojni predsednik?Sta to onda govori o nama i nasoj poziciji?Da li smo mi osudjeni da trpimo zulum?Kolika je nasa krivica za sve?
Da li bi Srbija drugacije reagovala da je medjunarodna zajednica od '90-te imala drugaciji stav?Da li smo mi,kako danas kazu neki,sami sebi krivi?
Mislim da nismo.Branili smo se i dalje se branimo.
Zasto je Srbija imala drugaciji tretman od svih u bivsoj SFRJ?Da li je bitna cinjenica da je Srbija i dalje najbitniji faktor na Balkanu?Oslabljen od '90-te,ali i dalje najbitniji.Tvrdim da smo najbitniji.Da li bi se bilo koji drugi narod pobunio kao sto se mi bunimo protiv sile.Uvek smo se i bunili,i uvek smo bili u pravu.Zato danas i postojimo,zato im i smetamo,jer ne igramo po njihovim pravilima.
Sve ovo je okrenuto protiv Rusije,a mi smo na braniku pravoslavlja i slovenstva,i nikad necemo biti protiv Rusije.To i oni znaju,zato nam se ovo i desava.
Hoce li biti rata?Rusija preti oruzijem.Da li je ovo pocetak nekog veceg sukoba okome su mnogi pricali i proricali.Hoce li stvarno "zapaljeni ljudi padati u Srbiju"?Da li ce nas zaobici ako dodje?
Gde cemo mi biti ako se nesto desi,na cijoj strani?Ili cemo biti neutralni,cekati ishod i cekati svoju priliku?
 
Ajde ti u Hag za Seseljom. Ne znam sta cekas. Tamo ti je idol. Politika 90-ih je bila zlo prema svima u okruzenju, i nama naravno. Ubijao je politicke neistomisljenike, osiromasio zemlju, napravio od drzavne televizije tv bastilju. Bio je diktator i Srbija je bila pod diktatorom. NAravno da to ima posledice. Gomili ljudi su mozgovi isprani.
 
Ajde ti u Hag za Seseljom. Ne znam sta cekas. Tamo ti je idol. Politika 90-ih je bila zlo prema svima u okruzenju, i nama naravno. Ubijao je politicke neistomisljenike, osiromasio zemlju, napravio od drzavne televizije tv bastilju. Bio je diktator i Srbija je bila pod diktatorom. NAravno da to ima posledice. Gomili ljudi su mozgovi isprani.

Ajde ti lepo ruku pod ruku sa Solanom pravo u Evropu. A nas ostavi na miru.
 
2 miliona? :lol:
izmedju 200k i 300k pre bih rekao. Ti si ko Sloba kada je za novine kopirao ljude i prilepljivao ih da izgleda da ih ima vise :lol:
Пола милиона сигурно до једно милион. Маса људи није могли ни прићи платоу испред Скупштине.

Nece biti rata. Mada ne volim da se pozivam na istoriju, tema je takva, pa cu da kazem da nikad nismo ni bili ni deo Evrope ni deo Turske. Uvek smo bili izmedju. Tako ce i da ostane.
Да ниси пророчица?
П.С.
Турска ушла у северни Ирак.
 
Koliko ja znam sve televizije se slazu oko broja. JEdino ako vi bolje procenjijete u sta sumnjam.
Било је више него за 5. октобар, то је јасно ко дан. А шта ТВ станице говоре је небитно за нас који смо били, јер, још једном, многи нису могли прићи платоу већ су били у улицама поред.
Набацио сам снимке на ЈуТубе и ту се види колико се лаже. ;)
 

Back
Top