Sta ciniti, kad gace postanu tesne?

Nemoguce je da mu gace postanu tesne zato sto mu se digao, jer imao je te gace i juce i pre 10 dana, i tada mu se dizao, pa mu nisu bile tesne.

Sigurno se ugojio.

Ili lupeta u vezi sa tim nekim gacama.

Ne verujem da lupeta i da nas zamajava o'de sve...Ja zaista mislim da mu se digo tuki i on ne zna de ce,kud ce

Pa mozda ne nosi jedne te iste gace 10 dana ko svi mi normalni ljudi vec menja s vremena na vreme pa mu ove nove postale tesne.Vrag ce ga znati.
 
Mozda ih je nosio pre 10 dana, pa ih je pre 9 dana skinuo, pa ih je opet danas obukao. Ako su mu tada bile nove, nove ih je obukao, pa mu se toga dana nije digao, tako da on nije primetio da su mu male, onda, neka kupi druge gace umesto njih.

Pa sto jes jes,ne dize mu se valjda i u novim gacama...svasta...

Mislim da si upravu...nemam vise argumenata-definitivno;-)
 
Ne verujem da lupeta i da nas zamajava o'de sve...Ja zaista mislim da mu se digo tuki i on ne zna de ce,kud ce

Pa mozda ne nosi jedne te iste gace 10 dana ko svi mi normalni ljudi vec menja s vremena na vreme pa mu ove nove postale tesne.Vrag ce ga znati.

A moguce je da je on postao impotentan, a gace prao u ves masini pa se one skupile...e onda ima problem...:lol::lol::lol:
 
A moguce je da je on postao impotentan, a gace prao u ves masini pa se one skupile...e onda ima problem...:lol::lol::lol:

Daaa...vidis o toj opciji nisam razmisljala...skupile se cega.Ha!Znachi i nije mu toliki,mislim...a kao 'fali se " veliki mi tuki,male mi cega" a ustvari ZAISTA je obrnuta situacija samo sto ih je opro!HA! Dakle momci,ako zelite da vam tuki deluje veci neg sto jeste-koristite Vanish.
 
Daaa...vidis o toj opciji nisam razmisljala...skupile se cega.Ha!Znachi i nije mu toliki,mislim...a kao 'fali se " veliki mi tuki,male mi cega" a ustvari ZAISTA je obrnuta situacija samo sto ih je opro!HA! Dakle momci,ako zelite da vam tuki deluje veci neg sto jeste-koristite Vanish.

Da su se skupile to bi znacilo da su niskog kvaliteta a zbog takvih on ne bi pravio pitanje, odmah bi ih bacio i kupio nove. To su neke za njega skupe gace. Bruka ako su gace koje se skupljaju za njega skupe.
 

Back
Top