Mr Bean-car komedije

Mr Bean je kultan lik, ne bez razloga. Shvatite da je u scenama sve samo gluma, bez govora. To dosta oteževa stvari. Ipak, meni Mr Bean kao serijal nije toliko zanimljiv.
Crna Guja, sa druge strane, je meni najbolja britanska komedija svih vremena. Rame uz rame sa Mućkama i Faličnim Pansionom (Monty Phyton se ne računa :lol: ). Glumac Rowan Atkinson je ipak sam vrh!

Zanima me da li je neko od vas gledao stand-up skečeve od Rowana Atkinsona. Ako želite da vas zaboli stomak onda odgledajte to. Tu Atkinskon pokazuje kako je genijalan glumac i izvrstan komičar.
 
Nekad sam ga obozavala. Sad ga gledam nedeljom u Nedeljnom popodnevu na BN televiziji i vise mi nije tako mnogo smesan. Ali ipak mi je smesan. Mozda su one stare epizode bile smesnije.Secam se da sam se prevrtala od smeha kad sam gledala epizodu za curkom, kad je spremao curku za veceru.U jednom trenutku se zaglavio glavom do pojasa u toj velikoj curki. Isprvio se i hodao je tako po stanu pokusavajuci da se oslobodi curke, da se izvuce iz nje. :-)
 
Crna Guja, sa druge strane, je meni najbolja britanska komedija svih vremena. Rame uz rame sa Mućkama i Faličnim Pansionom (Monty Phyton se ne računa :lol: ). Glumac Rowan Atkinson je ipak sam vrh!

Potpuno se slazem. Crna guja je i meni ubedljivo najbolja britanska serija. Kakav pregled istorije. Bolje nego Pekiceva Sentimentalna istorija. Meni je nekako najdrazi cetvrti serijal. Tu je onaj njegov lik cinicnog, prefriganog kapetana neprevazidjen.
Naravno, dobar je i Bin.
 
Nekad sam ga obozavala. Sad ga gledam nedeljom u Nedeljnom popodnevu na BN televiziji i vise mi nije tako mnogo smesan. Ali ipak mi je smesan. Mozda su one stare epizode bile smesnije.Secam se da sam se prevrtala od smeha kad sam gledala epizodu za curkom, kad je spremao curku za veceru.U jednom trenutku se zaglavio glavom do pojasa u toj velikoj curki. Isprvio se i hodao je tako po stanu pokusavajuci da se oslobodi curke, da se izvuce iz nje. :-)

Joj,gledao sam tu epizodu na BN-u,kao i ti,bila je EXTRA.
 

Back
Top