Pomoc potrebna

programiranje

Početnik
Poruka
7
Eo ovako odma da kazem zashto te kontaktiram i u chemu je stvar...Pokrenuo sam jedan projekad vezano za dizajnere kodere web dizajnere itd...Dakle o cemu se zapravo radi...Pokrenuta je jedna programerska zajednica koja ce resavati probleme drugih lica...Podizemo zajednicu kako bismo pruzili pomoc svima kojima je potreban u vidu tutorijala kao i odgovora na forumu...Ako ste zainteresovani za saradnju javite mi se...Potrebni su nam razni tutorijali kao i ljudi koji mogu dolaziti na forum...

Uz sve to otvorena je i download / upload sekcija gde se mogu naci komila idejnih resenja programa i slicnih stvari kako inostranih tako i onih koji su napravili nasi ljudi...Nasi ljudi mogu uploadovati svoje radove i reci cenu po kojoj svoj rad (program web stranu itd) prodaju...Dakle nesto tipa kao rent a coder i slicno...Dakle ako imate neki rad slobodno uploadujte da drugi ljudi to mogu da vide...S obzirom da radim sam (i sve ovo je volonterski) znaci clanarina i registrovanje na sajtu se ne naplacuje i nemam od toga nikakvu dobit voleo bi se da mi se jos neki broj ljudi prikljuci...Naravno mozemo i mi izlagati nase radove i prodavati ih po svoti novca koju smo odredili ali da bi do toga dosli moramo zajedno izgraditi ovu zajednicu...Bilo kakva Vasa pomoc je jako dobrodosla pa ako ste zainteresovani javite se...

Pozdrav
 

Back
Top