Takashi Miike

Ginger

Domaćin
Poruka
3.229
Japanski,vrlo kontraverzni reditelj valjda zasluzuje svoju temu.Vrlo talentovan reditelj.Jedan od najboljih Azijskih.Poznat je po svojoj kontraverznosti i po velikom broju filmova godishnje.Proslavio se filmovima "Audition","Visitor Q","Ichi-The Killer" i "Three...extremes".Neki ga zovu Japanski Tarantino.

76515355.jpg


Glumio je u Hostel-u samog sebe.
 
Visitor Q
B0001IMCTS.02.LZZZZZZZ.jpg


Pricha o nenormalnoj porodici.Majka kur*a i narkoman,otac degenirik u bukvalnom smislu,cerka isto kur*a pritom joj je otac prva mushterija,sin zamlata koja tuche svoju majku.Samo im hvali josh jedan chan,Posetilac Q.Film ima vrlo dobru poentu.

80378.jpg
 
Ja mislim da je glup i suvishe nepotreban tvoj post.Ako necesh da komentarishesh ono chemu je tema namenjena,ne morash ni da komentarishesh.Nisam ja kriv shto ljudi ne vole ili ne znaju Miike-a.Ja cu da pishem na temi i meni to odgovara,a sigurno ne krshim ni jedno pravilo foruma.:mrgreen:
 
Fudoh: The New Generation
folderdo1.jpg


Vrlo dobra akcija.Ima Tarantinov shmek,samo je prilichno bolesna i loshija.Radi se o vrlo mladom mafijashu-jakuzi i njegovim problemima.Film ima vrlo zanimljive i otkachene scene.I drzi paznju do kraja.Preporuchujem ga ljubiteljima Tarantina i Rodrigeza!

fudohdepb-02.jpg
 
Mislish kako sam ga ja doziveo?

Meni je odlichan.Jeste preterano bolestan,ali kraj me je odushevio.Vrlo je simbolichan.Ja sam preporuku za taj film dobio od prijatelja.Nisam imao pojma o chemu se radi,i ta radnja me je skroz iznenadila.Ceo film je da l' da se smejesh ili da l' da plachesh.Ima legendarnihh rechenica,kao npr. "Da li si nekad bio udaren uglavu?" ili "Je si li to nekad uradila s ocem?".Kao shto rekoh malo pre kraj je vrlo simbolichan.Kako jedna nepoznata osoba ili ti Posetilac Q moze da do nekle unormali neku
nenormalnu porodicu,na josh nenormalniji nachin.
 

Back
Top