Mup čuva miševe

Да па? Па јуче их је било не знам колико па су добили по тамбури. Зато ти кажем, да је неко тео да руши ДС у Чачку, ти полицајци не би ништа могли. А јесу биле корњаче или обични?
 
Obicni ali bez obzira,cega se plase ako imaju "mirnu savest"

У Београду из зезања можеш видети 20-ак полицајаца око неке странке. Полиција је дужна да у оваквим условима обезбеђује странке. Дакле, то нема везе са савести.
 
Kad smo kod LDP-a, danas sam prosla pored sedista njihove "stranke", prozor oblepljen nekom belom masnom hartijom, a na njemu ima bar deset nacrtvanih kukastih krstova, a cela zgrada je inace iscrtana, ne znam kako ce okreciti:lol:

:lol::lol::lol:




Pa dobiće povišicu od TaĆija...missim, valjda će nešto biti i u novcu, a ne sve belo...:rolleyes:

Jel' jedini sve sa onim mučenim lsv-om, nisu glasali u Skupštini...sve će to njima drug TaĆi pozlatiti...:lol::lol::lol:
 
У Београду из зезања можеш видети 20-ак полицајаца око неке странке. Полиција је дужна да у оваквим условима обезбеђује странке. Дакле, то нема везе са савести.
Al ne bas sve stranke.Ja sam ih danas video samo ispred par banaka,Benetona i Ds-a
 
To je naučio od Tileta, koji je obezglavio vojsku JNA još 48-e, samo da mu ne rade vojne udare!Ko neveruje, nek' se seti kako je ta JNA sačuvala Jugu-pljugu!:D


Reče ti i ostade živ.

JNA je bila na četvrtom mestu u svetu po obučenosti, sposobnosti i uspesima, a oficiri cenjeni i poštovani...ne lupaj...i nemoj meni da pričaš o JNA.

Da je htela i smela da očuva YU, to bi bila i uradila.
 
Reče ti i ostade živ.

JNA je bila na četvrtom mestu u svetu po obučenosti, sposobnosti i uspesima, a oficiri cenjeni i poštovani...ne lupaj...i nemoj meni da pričaš o JNA.

Da je htela i smela da očuva YU, to bi bila i uradila.

Koja obučenost? Golobradi mladići koje su Slovenci kao glinene golubove poskidali?
Koji uspesi? Parade svakog 25. maja?

Prava vojska bilo koje države, u takvoj situaciji napravi vojni udar i sačuva državu, a ne k'o pi*kice: Nismo smeli da je očuvamo! Nisu mogli, ni znali!:D
 

Back
Top