Пољска за Косово и Метохију!

adgikm.jpg
 
god. 2027 ad.
poslednja zemlja koja jos nije priznala kosovo je na muci zbog raznih pritisaka, molimo potpisite peticiju da izdrze, jer cemo ostati jedina zemlja koja to jos nije ucinila.
ovde ide link i....
Pre bih rekao da će biti: godina 2027., za humanitarnu pomoć za preko 2 miliona Albanaca sa Kosova i Metohije, koji su prognani iz Srbije i nalaze se u izbegličkim kampovima na teritoriji Albanije, kliknite na link.....
 
ma jok bre, za mene je normalno da se uvek nadje neko ko protestuje zbog bilo cega. ja verujem i tokom americko-gradjanskog rata da je bilo robova koji su se suprostavljali sopstvenoj slobodi. to su pojedinci koji ponekad mogu samo da navuku naivne da poveruje u ono "sto je babi milo to joj ..."

ne mozes da poredis Kosovo sa Amerikom niti Poljsku sa robovima

jednostavno ne mozes! a znam da bi voleo

imate vi vecih problema od nepriznavanja

premijer vam je kriminalac i drug-dealer, razmisli dokle dopiru njegovi ciljevi

tek cete imati problema, videcete neke stvari jasnije kada vas prodje euforija
 
VARŠAVA - Poljska vlada je danas, posle osam dana oklevanja, priznala jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova i Metohije, javila je televizija TVN-24.

"To nije laka odluka za Poljsku, pošto naša zemlja oseća da je tesno povezana sa Srbijom", izjavio je poljski premijer Donald Tusk, najavljujući prethodno da će vlada na današnjoj redovnoj sednici doneti odluku o priznanju Kosova.

Poljski mediji su podsetili da je većina ključnih država članica EU, osim Španije, već priznala nezavisnost južne srpske pokrajine.

"Nema sumnje kakav je stav Poljske. Ovo je trenutak kada bi Poljska trebalo da kaže: 'da, stojimo ujedinjeni'", rekao je Tusk.
 
god. 2027 ad.
poslednja zemlja koja jos nije priznala kosovo je na muci zbog raznih pritisaka, molimo potpisite peticiju da izdrze, jer cemo ostati jedina zemlja koja to jos nije ucinila.
ovde ide link i....
Bolje razmisli zašto vam je stopa nezaposlenosti 60-70%,i zašto 23000 šiptara stanuje u zatvorima zapadne Evrope,pa nam reci zašto za ovih 8 godina niste otvorili nova radna mesta i smanjili nezaposlenost za koji procenat?
 

Back
Top