Zavrsni racun i NBS

carolina 212

Aktivan član
Poruka
1.768
Eh, zanima me da li je neko od knjigovodja slao zavrsni racun NBS-u preko njihovog cd-a. U spela sam da ispunim sve kako treba i jako mi se svidja aplikacija zato sto izvrsi kompletnu proveru svih AOP-a ali opcija za stampu i slanje stalno izbacuje gresku
 
Cd sluzi uglavnom svima nama za proveru aop polja,odnosno formalno racunske kontrole. Ne saljemo preko cd-a zato sto sve jedno moras u pisanoj formi da dostavis,jos uvek nema sertifikovanih potpisa da bi to moglo tako.
 
Eh, zanima me da li je neko od knjigovodja slao zavrsni racun NBS-u preko njihovog cd-a. U spela sam da ispunim sve kako treba i jako mi se svidja aplikacija zato sto izvrsi kompletnu proveru svih AOP-a ali opcija za stampu i slanje stalno izbacuje gresku

Kad uneses podatke u njihov softver ,zapamtis i narezes na disk.Zajedno sa diskom saljes i stampanu verziju.Kad ovako saljes ne placas nadoknadu za zavrsni racun.Nadamo se da cemo sledece godine slati obracune u elektronskom obliku...

Opcija za stampu ne bi smela da ti izbacuje greske...mozda cd ima neku softversku gesku
 

Back
Top