Jel' nam promaklo ?

Medjudrzavno priznavanje drzava vrsi se po principu reciprociteta ..
Sto se tice krivicne prijave protiv predsednika,premijer i predsednika parlamenta Kosova ? hmm to ima istu moc kao u sl. kada su sefovi drzava clanica NATO bili osudjeni na po 20 g.zatvora...


Zar po našem Ustavu nije zabranjeno reklamirati zastave tih nepriznatih novokompanovanih ...šta god , a koju ti imaš u avataru?
 
Neće niko priznati Kosovo,j*bala vas ta paranoja više.
Moguće je čak skoro sigurno da će neka od većih EU zemalja(tipujem na UK) kad-tad napraviti taj zahtev,i to upravo kako je Alexandar 3 rekao,isturiće neku manje bitnu članicu kao Luxemburg ili neku pribaltičku republiku da to postavi kao uslov za njihov glas.
To je ipak daleka budućnost,ne verejem da će sada sipati so na ranu.A ni tada neće biti prihvaćeno osim ako se drastično ne promeni raspoloženje javnosti u šta čisto sumnjam da je moguće.U svakom slučaju u EU se ne ulazi bez referenduma a u toj fazi će se znati konkretni uslovi.
 
Moje pitanje za sve vas bi bilo...šta je on ovim ustvari rekao...i O kome?

Господин Тачи? Па он је легитимни представник једне младе демократске државе коју су признале САД и ЕУ, и коју стављају у исту раван са Србијом. Могло би се рећи, Коштуницин колега.

А сад, без заје*анције. Од САД и ЕУ је призната једна држава којој је на челу особа ранга Душана Спасојевића Шиптара. И тај ће се руковати, смешкати пред фотоапаратима и држати државничке говоре, док ће га водећи светски медији представљати као лидера једне младе и перспективне демократије. Док су у исто време Срби хулигани којима треба укинути визе. Прс' на чело...
 
Nemoj na mene da vičeš...mislim isto što i ti i bolesna sam sve ove dane od 17.februara, tog crnim slovima upisanog dana u našu istoriju.:confused:

I samo da ponovim još jednom ovo što Sale napisa :

2000-e
imali smo 100,000 vojnika i niko nije pomišljao da nam kaže da Kosovo nije naše.
2008 imamo 24,000 vojnika i kažu nam "ko vas bre *ebe!"

:cry:

Navedite mi jednu suverenu (da ne zavisi od nekoga) drzavu u svetu koja ima moc a ista nije podpomognuta njihovom vojnom silom.
 
Sto se tice krivicne prijave protiv predsednika,premijer i predsednika parlamenta Kosova ? hmm to ima istu moc kao u sl. kada su sefovi drzava clanica NATO bili osudjeni na po 20 g.zatvora...

Што је најжалосније, Шиптар је у праву... Нека се овде догоди 6. октобар, и новије и демократскије власти ће дочекивати у Београду Тачија, Чекуа и Харадинаја исто као што су старе и недовољно демократске власти дочекале Хавијера Солану, и још увек га радо дочекују.
 
Што је најжалосније, Шиптар је у праву... Нека се овде догоди 6. октобар, и новије и демократскије власти ће дочекивати у Београду Тачија, Чекуа и Харадинаја исто као што су старе и недовољно демократске власти дочекале Хавијера Солану, и још увек га радо дочекују.


Grubo...užasno...podmuklo...ali istina !:confused::confused::confused:

...i to bi' poenta ove teme.
 
Вероватно је мислио на захтев који ћемо добити од европске уније као услов да приступимо истој (за неких минимум 10 година). Опште је познато да ће главни услов, да Србија уђе у европску унију, бити да призна независно Косово.
А наш драги председник је већ пар пута напоменуо "да ће СВЕ урадити да Србија уђе у европску унију ", тако да знате шта да очекујемо у наредном периоду.
 
Nemoj na mene da vičeš...mislim isto što i ti i bolesna sam sve ove dane od 17.februara, tog crnim slovima upisanog dana u našu istoriju.:confused:

I samo da ponovim još jednom ovo što Sale napisa :

2000-e
imali smo 100,000 vojnika i niko nije pomišljao da nam kaže da Kosovo nije naše.
2008 imamo 24,000 vojnika i kažu nam "ko vas bre *ebe!"

:cry:

da, al zato sad sve jajare idu na civilku jer im je to nas drazesni predsednik obezbedio! MOREEEE!!!! :x:x:x
 
U najezdi svih mogućih vesti, dešavanja...izjava...izveštavanja...negde pročitah da je Tači izjavio :":shock:

" Srbija će uskoro da dobije ZAHTEV da prizna Kosovo"!!!!!!!

Pre dva-tri dana, a gledajući jednu od političkih emisija na BN novinar-voditelj me podseti na ovo i to pitanje postavi učesnicima.

Nisam primetila da je iko od njih uspeo suvislo da odgovori...ili nisu hteli...

p.s. Ne sećam se gde, u kojim novinama, se ova izjava pojavila te ne mogu ni da ostavim link i ako je to problem, neka ovlašteni urade šta im je za činiti.

Moje pitanje za sve vas bi bilo...šta je on ovim ustvari rekao...i O kome?

Ma kakav zahtev ... To je nešto kao njihova formalna MOLBA za priznanjem ... Dobiće ... ono. :x
 
O čemu vi ovde raspravljate... Kakvo crno priznanje KiM.
Do sada su ih priznale vlade nekih 20-ak zemalja, a do kraja godine (znači nikad) neće preći cifru od 50 priznanja od mogućih 192 zemlje članice UN.
I tu se završava san šiptarskih separatista.
Nema stolice u UN, nema u OEBS, nema u SE, nema u UEFA, nema u FIFA, nema u STO... ma nigde.
Mi im nećemo priznavati pasoše, lične karte i bilo koje druge dokumente, a oni će se dovijati tako što će dolaziti u Srbiju da uzmu srpska dokumenta kao i do sada.
E, sada vi zamislite zemlju i njene stanovnike koji u svet putuju sa srpskim dokumentima a tobože su nezavisna zemlja...
I šta mislite šta se dešava posle toga...
Frustracija onih koji su bili u terorističkoj OVK. Incidenti, nasilje, verovatno i neki mrtvi KFOR-ovac ili UNMIK-ovac... pa krenu leševi ka svetu i Evropi...
I onda... zna se... :)
 
U najezdi svih mogućih vesti, dešavanja...izjava...izveštavanja...negde pročitah da je Tači izjavio :":shock:

" Srbija će uskoro da dobije ZAHTEV da prizna Kosovo"!!!!!!!

Pre dva-tri dana, a gledajući jednu od političkih emisija na BN novinar-voditelj me podseti na ovo i to pitanje postavi učesnicima.

Nisam primetila da je iko od njih uspeo suvislo da odgovori...ili nisu hteli...

p.s. Ne sećam se gde, u kojim novinama, se ova izjava pojavila te ne mogu ni da ostavim link i ako je to problem, neka ovlašteni urade šta im je za činiti.

Moje pitanje za sve vas bi bilo...šta je on ovim ustvari rekao...i O kome?

Ma kakav zahtev ... To je nešto kao njihova formalna MOLBA za priznanjem ... Dobiće ... ono. :x
 
"Molba"...zahtev...kakogod...pre će biti ovo drugo:mad:, ali je vrlo maliciozno izrečeno od strane Tačija, zločinca.:mad:

Misliš da "naš" Predsednik ima mooda da odbije, čim se smisli kako da nam saopšti..?
Ja čisto sumnjam...:confused:

Ja mislim da bi, zasad, mooda:p da stavi u tursiju, bolje nego u procep.
Ili, bilo bi najbolje da ode na jos jedan produzeni piknik u Rumuniju, i otuda, kad proceni da je vreme, jednostavno prizna to sto tebi nije promako:lol:

Po mogucstvu, iza njega da bude ista ona zavesa (ili drapereija,ko ce ga znati) odakle se sinoc oglasi i obrusi sa rusitelje, i zapovedi da smesta prestanu.

Zli jezici kazu da je to tipicni rumunski desen sa rumunskim "ornamentima" sta god to znacilo) a i on sam nije demantovao da nije, ili da je ne daj Boze- srpski:wink:
 
Ja mislim da bi, zasad, mooda:p da stavi u tursiju, bolje nego u procep.

Подсети ме да одбијем позив на вечеру ако га добијем од тебе!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Много си бре опасна и за радикалку!

179.gif
 

Back
Top