Zašto je predsednik izabrao baš juče da putuje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Normalno bi bilo da on kao prvi čovek ove države bude i prvi čovek na mitingu na kome njegov narod ujedinjen protestvuje protiv otimanja teritorije.
Sklon sam ka tome da pomislim da njega u stvari zabole za KiM i da su njegove priče o nedavanju Kosova samo prazne floskule i fraze. Mora malo da diže prašinu da ga narod ne otera iz fotelje, a u stvari izvršava svaku volju zapada.
Mogao je da ide u Rumuniju i danas ili bilo koji drugi dan. Šta je imao baš toliko važno da kaže Baseskuu što mu nije rekao prilikom njegove posete Beogradu pre nepunih mesec dana.
Borise, pročitali smo te.
 
Stajem ja u njegovu odbranu. Izabrao je bas juce da otputuje jer nije hteo da govori na mitingu na kome govore radikali.

To nije opravdanje! Isto bih rekao i za bilo koga drugog! Taj covek sistematski unistava ovu zemlju jos kada je dosao na celo telekomunikacija, praveci tada od Be92 svetu kravu; pa preko ministra odbrane kada nam je rasprodao opremu i smanjio aktivnu vojsku sa 100000 na 25000 i sada kada je predsednik, dovoljno je navesti ovo od juce!

Izvinjavam se svima koji ga podrzavaju ali taj covek je jednostavno nesposoban! Ja mozda ne bih, ali ima bar milion ljudi u Srbiji koji bi ovaj posao radili bolje od njega, a to vazi i za vecinu ministara i predsednika vlade!!!
 
Mogu samo da kazem da nikada nisam na strani onih koji kritikuju pojedine ljude iz vlasti. Tu su izbori. Narod izadje. Glasa. Oni dobiju radno mesto. Rade svoj posao. Niko nije savrsen. Oni radi najbolje sto znaju . Nije ni njemu stalo da nesto upropasti pa da ga skinu sa vlasti. I njemu je stalo da radi dobro i za drzavu i za sebe. To sto on ne zna ili zna kako treba da radi to proceni narod na izborima. Ni narod nije savrsen. Sve je to povezano jedno sa drugim u krug. Uglavnom nema mesta za toliku ogorcenost prema vladarima. Ni na kog ne mislim posebno. Od Tita, preko Milosevica, Tudjmana i Mesica, i Djindjica, do Tadica i Kostunice.
 
Jučerašnje okupljanje gradjana je tek još jedan dan medju mnogo dana koliko će biti potrebno da se nas glas čuje i uvaži. Polako, tek smo počeli...

Premijer je juče govorio pred okupljenim gradjanima, malo li je? Takodje i zamenik predsednika SRS koja uživa poverenje velikog broja glasača. Nije sve gotovo, čeka nas dug put i diplomatska borba.

Stoga, prestanite sa tim petparačkim sarkazmom.

Tema je potpuno neprimerana, a ako mislite da se predsednik države mora pojavljivati non-stop, onda imate prerasude o toj funkciji. Prošlo je vreme kada su se problemi u Srbiji rešavali na mitinzima, po ulicama. Od parola i idola se se ne živi. Iskazivanje protesta je poruka onima koji su priznali Kosovo. Presednik države ne mora da prisustvuje svim skupovima, kao što ne sme dopustiti izolaciju, ne sad u ovom momentu.

Predsednik se dosta eksponirao tokom predizborne kampanje (to tako mora, šta da se radi), a nije mu bilo lako ni u Ujedninjenim Nacijama - kada se obratio celom svetu, iznoseći stav Srbije.

Zaista su smešne izjave tipa ,,zapadni,, čovek, ,,ruski,, čovek i slično... Manite se toga, to nikud ne vodi.

Sad nam nisu potrebna ta medjustanačka prepucavanja.

IZDIGNITE SE IZNAD PROGRAMA POLITIČKIH PARTIJA KOJE SLEDITE ILI SIMPATIŠETE, TO VAM NAREDJUJE SRBIJA!

Vreme je sudija, a ne mi. Nismo mi toliko savršeni.
 
Stajem ja u njegovu odbranu. Izabrao je bas juce da otputuje jer nije hteo da govori na mitingu na kome govore radikali.

Prvo, beg u susednu zemlju je kukavički potez. Nije njega džabe Velja nazvao baba Simanom u skupštini.
Drugo, dobrodošao je na tom mitingu i crni đavo ako će da govori u korist Srbije. Nije to bio ni stranački ni blokovski skup. To je bio skup ujedinjene Srbije.
Gospodin koji glumi predsednika, sa ovim postupcima može da bude predsednik samo Dinkiću i Čedi.
Nama treba predsednik koji će ponosno stati ispred svoga naroda u najtežim trenutcima, a ne da se zavlači u neku rumunsku hotelsku sobu sa jeftinim zavesama ispred kojih nas poziva na mir.
Kad je pobedio na izborima bio je "zabrinut" što je Srbija toliko podeljena pa je rekao da će razgovarati sa Tomom jer mora uvažiti onih drugih dva miliona koji su glasali protiv njega. Juče je imao jedinstvenu priliku da stane ispred miliona ujedinjenih Srba kao predsednik svih tih ljudi, ali se on ili uplašio tog jedinstva ili mu ono u stvari ni ne odgovara kao ni njegovim gazdama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top