da li vas pogresno razumeju?

vick

Obećava
Poruka
74
Koliko puta vam se desilo da vas ljudi pogresno shvate. meni 10000000 puta! kazem nesto i onda tek posle nekog vremena shvatim da me je ta osoba potpuno pogresno razumela! i sta onda!? zvati i objasnjavati pravi smisao, nervirati se, ili ostaviti sve onako kako jeste iako ta osoba sada misli da nisi bas normalan\na?
 
vick:
Luc:
Pobednice, najbolje je ne nervirati se, okrenes broj i sve na tenane objasnis, bez stida i srama

a sta ako je to bilo odavno? nije bas logicno da se nakon sto godina jaivm i kazem ''znas ja nisam mislila to, vec to i to i bla, bla, bla...''
E ako je bilo toliko davno sta te onda zabole ________________uvo, verovatno je taj/ta vec i zaboravila/o. :wink:
 
Setih se jednog svog gafa, koji danas prepričavaju kao anegdotu i uvek se slatko nasmejemo :lol:
Pokušaću ukratko prepričati.

Vodila se nekakva debata oko ozbiljnih tema te sam i sama iznela svoje mišljenje.
Sve bi bilo u redu da nisam završavajući misao postavila pitanje jednom od sagovornika da li se slaže.
U stvari, ni to ne bi bilo čudno u celoj priči, da sam ostala na tome.
Sagovornik je odgovorio da se ne bi baš složio, našta sam ja bez sekund razmišljanja bubnula - e, pa ja se slažem :lol::lol:
( i sad se smejem sopstvenoj gluposti, nazvala bih to egoizmom, da nisam u sekundi shvatila šta sam lupila :deda2: )
Najpre su me pogledali u neverici, a onda smo svi prasnuli u smeh. I danas me zezaju rečima ; " Bitno da se ti sama sa slobom slažeš i razumeš . " :lol:

Lepa anegdota oko koje smo se složili jedno - ako ne razumemo dobro sebe i svoje postupke, teže će nam biti razumeti ljude oko sebe.
Razumet ljude je jednako važno kao i razumeti sebe.

No, što bi razumevali ljude ako se složimo ( kao gore u priči ) sami sa sobom :lol:
 
Setih se jednog svog gafa, koji danas prepričavaju kao anegdotu i uvek se slatko nasmejemo :lol:
Pokušaću ukratko prepričati.

Vodila se nekakva debata oko ozbiljnih tema te sam i sama iznela svoje mišljenje.
Sve bi bilo u redu da nisam završavajući misao postavila pitanje jednom od sagovornika da li se slaže.
U stvari, ni to ne bi bilo čudno u celoj priči, da sam ostala na tome.
Sagovornik je odgovorio da se ne bi baš složio, našta sam ja bez sekund razmišljanja bubnula - e, pa ja se slažem :lol::lol:
( i sad se smejem sopstvenoj gluposti, nazvala bih to egoizmom, da nisam u sekundi shvatila šta sam lupila :deda2: )
Najpre su me pogledali u neverici, a onda smo svi prasnuli u smeh. I danas me zezaju rečima ; " Bitno da se ti sama sa slobom slažeš i razumeš . " :lol:

Lepa anegdota oko koje smo se složili jedno - ako ne razumemo dobro sebe i svoje postupke, teže će nam biti razumeti ljude oko sebe.
Razumet ljude je jednako važno kao i razumeti sebe.

No, što bi razumevali ljude ako se složimo ( kao gore u priči ) sami sa sobom :lol:
Slazemo se,ili? :lol::heart:
 
Na AstroSeek-u sam pročitala definiciju svog Hirona jednom, par puta i toliko propatila da sam u par čitanja to naučila napamet, a i boli jer osećam na svojoj koži.
Zaista, to je to!

''Bez uspeha, ovi ljudi pokušavaju da objasne drugima šta žele da kažu, i šta su time hteli da kažu. Oni ili veruju da ih niko ne sluša, ili da koliko god se trudili, drugi ih ne mogu razumeti ili ne žele da ih razumeju. Što više pokušavaju da isprave ovaj nesporazum, sve ih više boli osećaj nerazumevanja koji nikada ne mogu prevazići.''
 
Poslednja izmena:

Back
Top