HELP ME !
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: HELP ME !

rakić
    Guest

Podrazumevano HELP ME !

upravo am danas rakinula sa njim.bili smo zajedno 7 meseci.on me jako voli i to je provereno,i ja njega na neki čudan način volim.problem je u tome što on to pred drugima drugaije pokazuje i mene to jako nervira.on je dosta inteligentan dečko ali veoma ružan i to meni ne smeta.smatrana sam za lepsu devoju
    u gradu.nervira me kako me svi kritikuju sto sam sa njim.problem je u tome sto on svoja osećanja pokazuje samo kad hoću da ga ostavim.ucinio je mnogo za mene i sad smo ostali super.plaši me da mu se ne vratim.šta misite ?

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

imala sam vrlo slicnu pricu( previse slicnu cini mi se kao da ga poznajem), reci mi koja je razlika u godinama izmedju vas ili koje je on godiste, to moze da bude bitno kod takvih ljudi, javi mi se na mail, i zapamti ako nije u stanju da te voli pred svima nego to krije , bezi od takvih, bolesno su sujetni i znaju da vole samo sebe. :?
    iz iskustva ti govorim...
    ne moras i ti da placas skolu kad je vec neko to prosao :wink:

rakić
    Guest

Podrazumevano

da znas da si u pravu.javiću ti se preko emejla krajem sledeće nedelje.hvala ti na divnom savetu.ostaćemo u kontaktu.
    P.S.on je'84 a ja '85.

Anđela
    Guest

Podrazumevano

Po meni resenje problema je RAZGOVOR! Ako se stvarno volite, mislim da cete tako resiti sve probleme. :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

rakic, ne mozemo biti svi isti, i niko od nas ne pokazuje svoju ljubav na isi nacin, imas osoba koje ta osecanja i tu ljubav koju osecaju uopste i ne pokazuju ali vole, tako da ti je najbolje da popricas sa njim o tome i jednostavno akceptiraj ga takvog kakav jeste

dr love
    Guest

Podrazumevano

slusaj ako ga volis i on ako voli tebe vrati mu se a to sto on ne pokazuje nista to je zato sto je uplasen kako ces ti odregovati moras ga opustiti da stekne poverenje da moze da ti kaze nesto a da ga ti nesces odbiti daj mu neki znak ti kreci nesto prva iposle veoma kratkog perioda videces rezultate

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •