Nakon priznavanja, ne preostaje ništa drugo nego bojkot stranih banaka

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Svi strani okupatori koji žele da orobe moju zemlju, neće moći jer će Srpski narod tome odrično reći NE, NE I NE! Imam 100 eura u jednoj stranoj banci i moja porodica, nije to neka velika suma, ali ne želim da moj novac radi za njih, zato danas gasim račun i pišem u njemu kao razlog:

"Because Germany gived support for occupation Serbians Kosovo "

Зато што je Немачка дала подршку за окупиранје Српског Косова.
 
Ja cu 063 zameniti 064 i iz moje radnje lete sigurno svi njini proizvodi tolko od mene .Oliver i Barkafe su najtrazeniji ali ce morati da se zrtvuju.

ja imam i 063 i 064 ovaj 063 cu uskoro da ugasim . 064 je 100% srpska mreza dok je 063 u vlasnistvu telenora norveske kompanije a norveska je priznala nezavisno kosovo samo da znate.
 
Citat:


Kakav izliv patriotizma u mozak. Najbolje da se odmah prebacis na neku rusku mrezu.

nije to izliv patriotizma nego domacinsko ponasanje.

podrzavas one koji podrzavaju tebe , a ne podrzavas one koji su protiv tebe.

ako vec imas mogucnost izbora.

a jos 064/065 mreza je danas i bolja i jeftinija od mreze 063.
 
Pa koji ****** si i uzimao 063 kada si znao da je Telenor i da to NIJE nase?

mobilni telefon imam jos od 1997 godine. tada je postojala jedino mreza 063 i tako sam ja uzeo broj na toj mrezi. tada je to bila srpska mreza u vlasnistvu 51% porodica karic, 49% drzava Srbija. Danas to ona nije vec je u vlasnistvu 100% norveske firme Telenor . Meni je taj broj ostao kao navika, iz starih dana. Uskoro cu da ga trajno ugasim .
 
nije to izliv patriotizma nego domacinsko ponasanje.

podrzavas one koji podrzavaju tebe , a ne podrzavas one koji su protiv tebe.

ako vec imas mogucnost izbora.

a jos 064/065 mreza je danas i bolja i jeftinija od mreze 063.

Pa sto se nisi domacinski ponasao i ranije i pomagao razvoj nase ekonomije, Norveska nas nikada nije nesto posebno gotivila.
 
Hocu da kazem da to sto cete da menjate brojeve , da menjate racune , to kao ja cu ovo ja cu ono ,,,,

Ma od toga nema nista . Niko nista nece da uradi . Mrzi Vas . Mislim pricate u prazno , samo da bi pricali .

Ima nas koji se dosta dvoume oko nekih proizvoda i nemogu da se odluce a ovo je samo mali teg koji pada na jednu stranu .Naravno da netreba ici u krajnost ali ako vec imas izbor zasto da ne.
 

Back
Top